UITSLAGEN
Baanwedstrijden
10/12   Santiago (8/12-10/12)  
Sprint: Vasilijus Lendel
Ploegenachtervolging: Nieuw Zeeland
Omnium: Daniel Holloway
   CDM  
10/12   Santiago (8/12-10/12)  
Keirin: Liubov Basova
Team Sprint: Oekraine
Koppelkoers: Michaela Drummond - Racquel Sheath
   CDM  
10/12   NK Nederland  
50 km: Mel Van Der Veekens
   CN  
5/12   Zesdaagse Melbourne (5/12-10/12)  
Winnaar: Leigh Howard - Cameron Scott   
   6D  
 
Veldritten
10/12   Eschenbach  
Winnaar: Marcel Meisen   
   C1  
10/12   Eschenbach  
Winnares: Eva Lechner   
   C1  
10/12   Vlaamse Druivencross  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel   
   C1  
10/12   Vlaamse Druivencross  
Winnares: Pauline Ferrand-Prévot   
   C1  
10/12   NK Japan  
Winnaar: Hikaru Kosaka   
   CN  
10/12   NK Japan  
Winnares: Miho Imai   
   CN  
10/12   Bradford  
Winnaar: Braam Merlier   
   C2  
10/12   Bradford  
Winnares: Ffion James   
   C2  
10/12   Igorre (Yurre)  
Winnaar: Wietse Bosmans   
   C2  
10/12   Igorre (Yurre)  
Winnares: Elle Anderson   
   C2  
10/12   North Carolina GP  
Winnaar: Kerry Werner   
   C2  
10/12   North Carolina GP  
Winnares: Ruby West   
   C2  
10/12   Resolution Cross Cup  
Winnaar: Tobin Ortenblad   
   C2  
10/12   Resolution Cross Cup  
Winnares: Crystal Anthony   
   C2  
10/12   Moergestel  
Winnaar: Twan Van Den Brand   
   NE  
10/12   Moergestel  
Winnares: Inge Van Der Heijden   
   NE  
9/12   Essen  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel   
   C1  
9/12   Essen  
Winnares: Sanne Cant   
   C1  
9/12   Kolin  
Winnaar: David Van Der Poel   
   C2  
9/12   Kolin  
Winnares: Nikola Noskova   
   C2  
9/12   North Carolina GP  
Winnaar: Kerry Werner   
   C2  
9/12   North Carolina GP  
Winnares: Ruby West   
   C2  
9/12   Resolution Cross Cup  
Winnaar: Tobin Ortenblad   
   C2  
9/12   Resolution Cross Cup  
Winnares: Courtenay McFadden   
   C2  
9/12   Trofeo di Gorizia  
Winnaar: Gioele Bertolini   
   C2  
9/12   Trofeo di Gorizia  
Winnares: Francesca Baroni   
   C2  
9/12   Amersfoort  
Winnaar: Kyle Agterberg   
   NE  
9/12   Amersfoort  
Winnares: Bianca Van Den Hoek   
   NE  
8/12   Ciclocross Del Ponte  
Winnaar: Gioele Bertolini   
   C2  
8/12   Ciclocross Del Ponte  
Winnares: Eva Lechner   
   C2  
8/12   GP Les Franqueses del Valles  
Winnaar: Ismael Esteban Aguero   
   C2  
8/12   GP Les Franqueses del Valles  
Winnares: Magdalena Duran Garcia   
   C2  
8/12   Trofeo San Andres  
Winnaar: Javier Ruiz De Larrinaga Ibanez   
   C2  
8/12   Trofeo San Andres  
Winnares: Aida Nuno Palacio   
   C2  
6/12   Ciclocros Joan Soler  
Winnaar: Felipe Orts Lloret   
   C2  
6/12   Ciclocros Joan Soler  
Winnares: Helen Wyman (Saunders)   
   C2  
 
MTB wedstrijden (XC)
10/12   Europese Kampioenschappen Strandrace  
Winnaar: Jasper Ockeloen   
   CC  
10/12   Europese Kampioenschappen Strandrace  
Winnares: Riejanne Markus   
   CC  
 
NIEUWS
Welcome to CycleBase [CycleBase] (12/8)
Welcome to CycleBase
 
Meer nieuws | Twitter