UCI WORLD TOUR
 
     
 
UITSLAGEN
Wegwedstrijden
21/10   Ronde van Guangxi (19/10-24/10)  
Etappe 3: Fernando Gaviria Rendon   
   2.WT  
21/10   Ronde van Selangor (17/10-21/10)  
Winnaar: Muhamad Zawawi Azman   
   2.2  
17/10   Ronde van Taihu (10/10-17/10)  
Winnaar: Jakub Mareczko   
   2.1  
17/10   Sluitingsprijs  
Winnaar: Arvid De Kleijn   
   1.1  
15/10   Ronde van Turkije (10/10-15/10)  
Winnaar: Diego Ulissi   
   2.WT  
15/10   Chrono des Nations  
Winnaar: Martin Toft Madsen   
   1.1  
15/10   Chrono des Nations  
Winnares: Audrey Cordon-Ragot   
   1.1  
15/10   GP Chantal Biya (11/10-15/10)  
Winnaar: Clovis Kamzong Abessolo   
   2.2  
15/10   Ronde van Chili (11/10-15/10)  
Winnaar: Cesar Nicolas Paredes Avellaneda   
   2.2  
14/10   Ronde van Zeeland  
Winnaar: Timo Roosen   
   1.1  
14/10   Ronde van Porvenir (10/10-14/10)  
Winnares: Ana Cristina Sanabria Sanchez   
   2.3  
13/10   Ronde van Iran (8/10-13/10)  
Winnaar: Rob Ruijgh   
   2.1  
11/10   Famenne Ardenne Classic  
Winnaar: Moreno Hofland   
   1.1  
 
Baanwedstrijden
20/10   Europese Kampioenschappen (18/10-22/10)  
Sprint: Sebastien Vigier
Omnium: Albert Torres Barcelo
Afvalkoers: Gerben Thijssen
   CC  
20/10   Europese Kampioenschappen (18/10-22/10)  
500 m: Miriam Welte
Achtervolging: Katie Archibald
Puntenkoers: Trine Schmidt
   CC  
12/10   ACC Asia Cup (10/10-12/10)  
Sprint: Muhamad Khairil Nizam Rasol
Keirin: Muhammad Fadhil Mohd Zonis
1 km: Muhammad Fadhil Mohd Zonis
Team Sprint: India
Ploegenachtervolging: India
Achtervolging: Ashton Lambie
Puntenkoers: Andrey Izmaylov
Omnium: Assylkhan Turar
   CL1  
12/10   ACC Asia Cup (10/10-12/10)  
Sprint: Song Chaorui
Keirin: Bao Shanju
500 m: Guo Yufang
Team Sprint: China
Achtervolging: Agustina Delia Priatna
   CL1  
12/10   GP Wenen (12/10-13/10)  
Scratch: Filippo Ferronato
Omnium: Anders Oddli
   CL1  
12/10   GP Wenen (12/10-13/10)  
Scratch: Jarmila Machacova
Puntenkoers: Jarmila Machacova
Koppelkoers: Lucie Hochmann - Ema Kankovska
   CL1  
 
Veldritten
19/10   Kermiscross  
Winnaar: Wout Van Aert   
   C2  
19/10   Kermiscross  
Winnares: Katherine Compton   
   C2  
15/10   Aigle  
Winnaar: Marcel Wildhaber   
   C1  
15/10   Aigle  
Winnares: Pavla Havlikova   
   C1  
15/10   Besançon  
Winnaar: Steve Chainel   
   C1  
15/10   Besançon  
Winnares: Lucie Chainel-Lefevre   
   C1  
15/10   Zonhoven  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel   
   C1  
15/10   Zonhoven  
Winnares: Maud Kaptheijns   
   C1  
15/10   GP Gloucester, MA  
Winnaar: Tobin Ortenblad   
   C2  
15/10   GP Gloucester, MA  
Winnares: Ellen Noble   
   C2  
15/10   US Open of CX  
Winnaar: Garry Millburn   
   C2  
15/10   US Open of CX  
Winnares: Courtenay McFadden   
   C2  
14/10   GP Gloucester, MA  
Winnaar: Tobin Ortenblad   
   C2  
14/10   GP Gloucester, MA  
Winnares: Emma White   
   C2  
14/10   Hlinsko  
Winnaar: Tomas Paprstka   
   C2  
14/10   Hlinsko  
Winnares: Pavla Havlikova   
   C2  
14/10   Poldercross  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel   
   C2  
14/10   Poldercross  
Winnares: Katherine Compton   
   C2  
14/10   US Open of CX  
Winnaar: James Driscoll   
   C2  
14/10   US Open of CX  
Winnares: Erin Huck   
   C2  
14/10   Albrandswaard  
Winnares: Julia Boschker   
   NE  
 
MTB wedstrijden (XC)
15/10   Geopark Hondsrug Classic  
Winnaar: Maarten Wynants   
   NE  
15/10   Geopark Hondsrug Classic  
Winnares: Annemiek Van Vleuten   
   NE  
 
NIEUWS
Welcome to CycleBase [CycleBase] (12/8)
Welcome to CycleBase
 
Meer nieuws | Twitter