UCI WORLD TOUR
 
       
 
UITSLAGEN
Wegwedstrijden
19/9   Wereldkampioenschappen Tijdrit  
Winnares: Annemiek Van Vleuten   
   CM  
19/9   Wereldkampioenschappen Tijdrit U19  
Winnaar: Thomas Pidcock   
   CM  
19/9   Ronde van China (19/9-24/9)  
Etappe 1: Kevin Rivera Serrano   
   2.1  
19/9   Ronde van Molvccas (18/9-22/9)  
Etappe 2: Akmal Hakim Zakaria   
   2.2  
18/9   Wereldkampioenschappen Tijdrit U19  
Winnares: Elena Pirrone   
   CM  
18/9   Wereldkampioenschappen Tijdrit U23  
Winnaar: Mikkel Bjerg   
   CM  
17/9   Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit  
Winnaar: Sunweb
   CM  
17/9   Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit  
Winnaar: Sunweb
   CM  
17/9   GP Isbergues  
Winnaar: Benoit Cosnefroy   
   1.1  
17/9   Ronde van China (10/9-17/9)  
Winnaar: Liam Bertazzo   
   2.1  
17/9   Visegrad 4 Bicycle Race - GP Polski Via Odra  
Winnaar: Kamil Zielinski   
   1.2  
17/9   Amy`s Otway Classic (16/9-17/9)  
Winnares: Rebecca Wiasak   
   2.3  
17/9   Eurode Omloop  
Winnaar: Sjoerd Bax   
   NE  
16/9   Primus Classic  
Winnaar: Matteo Trentin   
   1.HC  
16/9   Ronde van Denemarken (12/9-16/9)  
Winnaar: Mads Pedersen   
   2.HC  
16/9   Memorial Marco Pantani  
Winnaar: Marco Zamparella   
   1.1  
16/9   Ronde van Ivoorkust (10/9-16/9)  
Winnaar: Dieter Bouvry   
   2.2  
16/9   Visegrad 4 Bicycle Race - GP Czech Republic  
Winnaar: Alois Kankovsky   
   1.2  
16/9   Groeistad Klassieker  
Winnaar: Milan Menten   
   NE  
16/9   Runtsje Tjukemar  
Winnares: Phaedra Krol   
   NE  
15/9   Kampioenschap van Vlaanderen  
Winnaar: Fernando Gaviria Rendon   
   1.1  
14/9   Coppa Bernocchi  
Winnaar: Sonny Colbrelli   
   1.1  
13/9   Coppa Agostoni  
Winnaar: Michael Albasini   
   1.1  
13/9   GP Wallone  
Winnaar: Tim Wellens   
   1.1  
 
Veldritten
17/9   Jingle Cross  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel   
   CDM  
17/9   Jingle Cross  
Winnares: Katerina Nash (Hanusova)   
   CDM  
17/9   Baden  
Winnaar: Klaas Vantornout   
   C1  
17/9   Baden  
Winnares: Annemarie Worst   
   C1  
16/9   Jingle Cross  
Winnaar: Gianni Vermeersch   
   C2  
16/9   Jingle Cross  
Winnares: Sunny Gilbert   
   C2  
15/9   Jingle Cross  
Winnaar: Laurens Sweeck   
   C2  
15/9   Jingle Cross  
Winnares: Kaitlin Keough (Antonneau)   
   C2  
 
MTB wedstrijden (XC)
17/9   Dili  
Winnaar: Kohei Yamamoto   
   1  
17/9   Dili  
Winnares: Celina Carpinteiro   
   1  
17/9   Vejle  
Winnaar: Sebastian Fini Carstensen   
   1  
17/9   Vejle  
Winnares: Marlene Jakobsen   
   1  
16/9   Epic Israel (14/9-16/9)  
Winnaar: Hans Becking - Didier Bats   
   S1  
16/9   Epic Israel (14/9-16/9)  
Winnares: Katrin Leumann - Verena Huber   
   S1  
16/9   Perskindol Swiss Epic (11/9-16/9)  
Winnaar: Daniel Geismayr - Jochen Käß   
   S1  
16/9   Perskindol Swiss Epic (11/9-16/9)  
Winnares: Esther Süss   
   S1  
 
MTB wedstrijden (DH)
17/9   Biketember Festival  
Winnaar: Ondrej Stepanek   
   1  
17/9   Biketember Festival  
Winnares: Eleonora Farina   
   1  
17/9   Dili  
Winnaar: Eleazar Barba   
   1  
17/9   Dili  
Winnares: Natahsya Soon   
   1  
 
BMX wedstrijden
17/9   Santiago del Estero  
Winnaar: Connor Fields   
   CDM  
17/9   Santiago del Estero  
Winnares: Mariana Pajon   
   CDM  
16/9   Santiago del Estero  
Winnaar: Exequiel Torres   
   CDM  
16/9   Santiago del Estero  
Winnares: Mariana Pajon   
   CDM  
 
NIEUWS
Welcome to CycleBase [CycleBase] (12/8)
Welcome to CycleBase
 
Meer nieuws | Twitter