UCI WORLD TOUR
 
           
 
UITSLAGEN
Wegwedstrijden
10/9   Ronde van Spanje (19/8-10/9)  
Winnaar: Chris Froome   
   2.WT  
27/8   Ronde van de Toekomst (18/8-27/8)  
Winnaar: Egan Arley Bernal Gomez   
   2.Ncup  
20/8   Hamburg Cyclassics  
Winnaar: Elia Viviani   
   1.WT  
20/8   Ronde van Noorwegen (17/8-20/8)  
Winnares: Marianne Vos   
   2.WT  
20/8   GP Jef Scherens  
Winnaar: Timothy Dupont   
   1.1  
20/8   Szlakiem Wielkich Jezior  
Winnaar: Marek Rutkiewicz   
   1.2  
19/8   Puchar Ministra Obrony Narodowej  
Winnaar: Alois Kankovsky   
   1.2  
18/8   Ronde van de Limousin (15/8-18/8)  
Winnaar: Alexis Vuillermoz   
   2.1  
18/8   Veenendaal - Veenendaal Classic  
Winnaar: Luka Mezgec   
   1.1  
16/8   NK Turkije  
Winnares: Cansu Turkmenoglu   
   CN  
16/8   GP Capodarco  
Winnaar: Mark Padun   
   1.2U  
15/8   Ronde van Portugal (4/8-15/8)  
Winnaar: Raul Alarcon Garcia   
   2.1  
15/8   NK Turkije Tijdrit  
Winnares: Cansu Turkmenoglu   
   CN  
13/8   BinckBank Tour (7/8-13/8)  
Winnaar: Tom Dumoulin   
   2.WT  
13/8   Vargarda  
Winnares: Lotta Lepistö   
   1.WT  
13/8   Arctic Race (10/8-13/8)  
Winnaar: Dylan Teuns   
   2.HC  
13/8   Colorado Classic (10/8-13/8)  
Winnaar: Manuel Senni   
   2.HC  
13/8   Ronde van Tsjechie (10/8-13/8)  
Winnaar: Josef Cerny   
   2.1  
13/8   NK Belgie U23  
Winnaar: Jordi Van Dingenen   
   CN  
13/8   Puchar Karpat  
Winnaar: Maciej Paterski   
   1.2  
13/8   Ronde van Colombia (1/8-13/8)  
Winnaar: Aristobulo Cala Cala   
   2.2  
13/8   GP Poggiana  
Winnaar: Nicola Conci   
   1.2U  
13/8   Hel van Voerendaal  
Winnaar: Mike Terpstra   
   NE  
12/8   Ronde van de Ain (8/8-12/8)  
Winnaar: Thibaut Pinot   
   2.1  
12/8   Memorial Henryka Lasaka  
Winnaar: Alan Banaszek   
   1.2  
12/8   Ronde van Szeklerland (9/8-12/8)  
Winnaar: Patrick Bosman   
   2.2  
 
Baanwedstrijden
19/8   NK Frankrijk (12/8-19/8)  
Omnium: Benjamin Thomas
   CN  
19/8   NK Frankrijk (12/8-19/8)  
Omnium: Coralie Demay
   CN  
19/8   Europese Kampioenschappen  
Derny: Achim Burkart
   CC  
 
MTB wedstrijden (XC)
20/8   Muttenz  
Winnaar: Samuel Gaze   
   HC  
20/8   Muttenz  
Winnares: Sina Frei   
   HC  
19/8   Montgenèvre  
Winnaar: Jordan Sarrou   
   1  
19/8   Montgenèvre  
Winnares: Pauline Ferrand-Prévot   
   1  
13/8   Windham  
Winnaar: Daniel McConnell   
   HC  
13/8   Windham  
Winnares: Catharine Pendrel   
   HC  
13/8   Europese Kampioenschappen Marathon  
Winnaar: Tiago Jorge Oliveira Ferreira   
   CC  
13/8   Europese Kampioenschappen Marathon  
Winnares: Christina Kollmann   
   CC  
13/8   Silkeborg  
Winnaar: Sebastian Fini Carstensen   
   1  
13/8   Silkeborg  
Winnares: Anna Madsen   
   1  
12/8   Kayseri  
Winnaar: Abdulkadir Kelleci   
   1  
12/8   Kayseri  
Winnares: Esra Kürkcü   
   1  
 
MTB wedstrijden (DH)
20/8   NK Zwitserland  
Winnaar: Lutz Weber   
   CN  
20/8   NK Zwitserland  
Winnares: Carina Cappellari   
   CN  
20/8   Kudus  
Winnaar: Khoiful Mukhib   
   1  
20/8   Kudus  
Winnares: Tiara Andini Prastika   
   1  
20/8   Montgenèvre  
Winnaar: Florent Payet   
   1  
20/8   Montgenèvre  
Winnares: Marine Cabirou   
   1  
20/8   Pylypets  
Winnaar: Sam Herd   
   1  
20/8   Pylypets  
Winnares: Yuliana Voronova   
   1  
19/8   Whistler  
Winnaar: Troy Brosnan   
   1  
19/8   Whistler  
Winnares: Tracey Hannah   
   1  
13/8   Windham  
Winnaar: Rafael Gutierrez Villegas   
   HC  
13/8   Windham  
Winnares: Frida Helena Rønning   
   HC  
13/8   Kayseri  
Winnaar: Hossein Zanjanian   
   1  
13/8   Kayseri  
Winnares: Eda Konuk   
   1  
13/8   Pra Loup  
Winnaar: Amaury Pierron   
   1  
13/8   Pra Loup  
Winnares: Marine Cabirou   
   1  
 
NIEUWS
Welcome to CycleBase [CycleBase] (12/8)
Welcome to CycleBase
 
Meer nieuws | Twitter