UCI WORLD TOUR
 
     
 
UITSLAGEN
Wegwedstrijden
28/5   Ronde van Italie (5/5-28/5)  
Winnaar: Tom Dumoulin   
   2.WT  
28/5   Ronde van Belgie (24/5-28/5)  
Winnaar: Jens Keukeleire   
   2.HC  
28/5   Ronde van de Fjorden (24/5-28/5)  
Winnaar: Edvald Boasson Hagen   
   2.1  
28/5   Ronde van Japan (21/5-28/5)  
Winnaar: Oscar Pujol Munoz   
   2.1  
28/5   AN Post Ras (21/5-28/5)  
Winnaar: James Gullen   
   2.2  
28/5   Pijl van het Zuiden (24/5-28/5)  
Winnaar: Matija Kvasina   
   2.2  
28/5   Ronde van de Gironde (27/5-28/5)  
Winnaar: Pablo Torres Muino   
   2.2  
28/5   Ronde van de Jura (27/5-28/5)  
Winnaar: Thomas Degand   
   2.2  
27/5   GP Plumelec  
Winnaar: Alexis Vuillermoz   
   1.1  
27/5   GP Plumelec  
Winnares: Ashleigh Moolman-Pasio   
   1.1  
27/5   Ronde van Estland (26/5-27/5)  
Winnaar: Karl Patrick Lauk   
   2.1  
27/5   GP Gemenc (25/5-27/5)  
Winnaar: Filippo Tagliani   
   2.2  
27/5   Horizon Park Challenge  
Winnares: Alzbeta Pavlendova   
   1.2  
27/5   Horizon Park Race Maidan  
Winnaar: Rasmus Esmann Ginnerup   
   1.2  
27/5   Omloop van de Hoekse Waard  
Winnaar: David Dekker   
   NE  
27/5   Trofeo Roldan  
Winnares: Alicia Gonzalez Blanco   
   1.3  
26/5   La Classique Morbihan  
Winnares: Ashleigh Moolman-Pasio   
   1.1  
26/5   Horizon Park Race for Peace  
Winnaar: Mykhaylo Kononenko   
   1.2  
24/5   Ronde van Albanië (20/5-24/5)  
Winnaar: Francesco Manuel Bongiorno   
   2.2  
21/5   Ronde van Noorwegen (17/5-21/5)  
Winnaar: Edvald Boasson Hagen   
   2.HC  
21/5   Emakumen Bira (17/5-21/5)  
Winnares: Ashleigh Moolman-Pasio   
   2.1  
21/5   Ronde van Castilie en Leon (19/5-21/5)  
Winnaar: Jonathan Hivert   
   2.1  
21/5   Ronde van de Somme  
Winnaar: Adrien Petit   
   1.1  
21/5   NK Duitsland Berg  
Winnares: Wiebke Rodieck   
   CN  
21/5   NK Duitsland U23  
Winnaar: Max Kanter   
   CN  
21/5   NK Marokko  
Winnaar: Essaid Abelouache   
   CN  
21/5   NK Marokko  
Winnares: Nadia Skoukdi   
   CN  
21/5   NK Singapore  
Winnaar: Choon Huat Goh   
   CN  
21/5   NK Singapore  
Winnares: Yi Wei Luo   
   CN  
21/5   NK Tunesie  
Winnaar: Ali Nouisri   
   CN  
21/5   Baltyk - Karkonosze Tour (17/5-21/5)  
Winnaar: Marek Rutkiewicz   
   2.2  
21/5   GP Cham-Hagendorn  
Winnares: Sarah Roy   
   1.2  
21/5   Parijs - Arras (19/5-21/5)  
Winnaar: Jordan Levasseur   
   2.2  
21/5   Ronde van Oekraine (17/5-21/5)  
Winnaar: Vitaliy Buts   
   2.2  
21/5   GP Trévé Le Ménec - Loudéac  
Winnares: Audrey Cordon-Ragot   
   1.3  
21/5   Omloop der Kempen  
Winnaar: Tim Kerkhof   
   NE  
21/5   Omloop der Kempen  
Winnares: Marjolein Van `t Geloof   
   NE  
21/5   Ronde van de Isard d`Ariege (18/5-21/5)  
Winnaar: Pavel Sivakov   
   2.2U  
20/5   Ronde van Californie (14/5-20/5)  
Winnaar: George Bennett   
   2.WT  
20/5   GP Gatineau  
Winnares: Leah Kirchmann   
   1.1  
20/5   NK Tunesie Tijdrit  
Winnaar: Ali Nouisri   
   CN  
20/5   Omloop van de IJsseldelta  
Winnares: Nina Buysman   
   1.2  
20/5   Ronde van Bern  
Winnaar: Filippo Fortin   
   1.2  
20/5   Ronde van Bern  
Winnares: Stephanie Pohl   
   1.3  
19/5   Chrono Gatineau  
Winnares: Lauren Stephens (Robertson)   
   1.1  
19/5   NK Marokko Tijdrit  
Winnaar: Mouhssine Lahsaini   
   CN  
19/5   NK Marokko Tijdrit  
Winnares: Nadia Skoukdi   
   CN  
19/5   Parel van de Veluwe  
Winnaar: Ronan Van Zandbeek   
   NE  
 
Baanwedstrijden
28/5   GP Moskou (26/5-28/5)  
Sprint: Sotirios Bretas
Keirin: Sotirios Bretas
1 km: Aleksandr Dubchenko
Scratch: Nikita Panassenko
Puntenkoers: Sergey Shatovkin
Koppelkoers: Roman Vassilenkov - Nikita Panassenko
Omnium: Christos Volikakis
   CL1  
28/5   GP Moskou (26/5-28/5)  
Sprint: Anastasia Voynova
Keirin: Daria Shmeleva
500 m: Natalia Antonova
Scratch: Olivija Baleisyte
Puntenkoers: Letizia Paternoster
Koppelkoers: Maria Averina - Galina Streltsova
Omnium: Letizia Paternoster
   CL1  
23/5   China Track Cup (22/5-23/5)  
Keirin: Mohammad Daneshvarkhourram
Omnium: Liu Hao
   CL1  
23/5   China Track Cup (22/5-23/5)  
Keirin: Chen Li
Omnium: Wang Xiao Fei
   CL1  
23/5   GP Tula (22/5-23/5)  
Sprint: Tobias Wächter
Omnium: Christos Volikakis
   CL1  
23/5   GP Tula (22/5-23/5)  
Sprint: Migle Marozaite
Omnium: Olivija Baleisyte
   CL1  
20/5   GP Minsk (18/5-20/5)  
Keirin: Rafal Sarnecki
Achtervolging: Mikhail Shemetau
Scratch: Sultanmurat Miraliyev
Koppelkoers: Sergei Rostovtsev - Maxim Piskunov
   CL1  
20/5   GP Minsk (18/5-20/5)  
Achtervolging: Pia Pensaari
Scratch: Tetyana Klimchenko
Koppelkoers: Maria Averina - Galina Streltsova
   CL1  
 
MTB wedstrijden (XC)
21/5   Nove Mesto Na Morave  
Winnaar: Nino Schurter   
   CDM  
21/5   NK Zuid-Afrika Marathon  
Winnaar: Nico Bell   
   CN  
21/5   NK Zuid-Afrika Marathon  
Winnares: Robyn De Groot   
   CN  
21/5   Eupen  
Winnaar: Quinten Hermans   
   2  
21/5   Eupen  
Winnares: Laura Valentina Abril Restrepo   
   2  
20/5   Nove Mesto Na Morave  
Winnares: Annika Langvad   
   CDM  
 
MTB wedstrijden (DH)
20/5   Willingen  
Winnaar: Jure Zabjek   
   1  
20/5   Willingen  
Winnares: Monika Hrastnik   
   1  
 
NIEUWS
Welcome to CycleBase [CycleBase] (12/8)
Welcome to CycleBase
 
Meer nieuws | Twitter