UCI WORLD TOUR
 
     
 
RESULTS
Road races
28/5   Giro d`Italia (5/5-28/5)  
Winner: Tom Dumoulin   
   2.WT  
28/5   Ronde van Belgie (24/5-28/5)  
Winner: Jens Keukeleire   
   2.HC  
28/5   Tour des Fjords (24/5-28/5)  
Winner: Edvald Boasson Hagen   
   2.1  
28/5   Ronde van Japan (21/5-28/5)  
Winner: Oscar Pujol Munoz   
   2.1  
28/5   AN Post Ras (21/5-28/5)  
Winner: James Gullen   
   2.2  
28/5   Pijl van het Zuiden (24/5-28/5)  
Winner: Matija Kvasina   
   2.2  
28/5   Ronde van de Gironde (27/5-28/5)  
Winner: Pablo Torres Muino   
   2.2  
28/5   Tour du Jura (27/5-28/5)  
Winner: Thomas Degand   
   2.2  
27/5   GP Plumelec  
Winner: Alexis Vuillermoz   
   1.1  
27/5   GP Plumelec  
Winner: Ashleigh Moolman-Pasio   
   1.1  
27/5   Tour of Estonia (26/5-27/5)  
Winner: Karl Patrick Lauk   
   2.1  
27/5   GP Gemenc (25/5-27/5)  
Winner: Filippo Tagliani   
   2.2  
27/5   Horizon Park Challenge  
Winner: Alzbeta Pavlendova   
   1.2  
27/5   Horizon Park Race Maidan  
Winner: Rasmus Esmann Ginnerup   
   1.2  
27/5   Omloop van de Hoekse Waard  
Winner: David Dekker   
   NE  
27/5   Trofeo Roldan  
Winner: Alicia Gonzalez Blanco   
   1.3  
26/5   La Classique Morbihan  
Winner: Ashleigh Moolman-Pasio   
   1.1  
26/5   Horizon Park Race for Peace  
Winner: Mykhaylo Kononenko   
   1.2  
24/5   Tour of Albania (20/5-24/5)  
Winner: Francesco Manuel Bongiorno   
   2.2  
21/5   Tour of Norway (17/5-21/5)  
Winner: Edvald Boasson Hagen   
   2.HC  
21/5   Emakumen Bira (17/5-21/5)  
Winner: Ashleigh Moolman-Pasio   
   2.1  
21/5   Ronde van Castilie en Leon (19/5-21/5)  
Winner: Jonathan Hivert   
   2.1  
21/5   Ronde van de Somme  
Winner: Adrien Petit   
   1.1  
21/5   NC Germany Mountains  
Winner: Wiebke Rodieck   
   CN  
21/5   NC Germany U23  
Winner: Max Kanter   
   CN  
21/5   NC Morocco  
Winner: Essaid Abelouache   
   CN  
21/5   NC Morocco  
Winner: Nadia Skoukdi   
   CN  
21/5   NC Singapore  
Winner: Choon Huat Goh   
   CN  
21/5   NC Singapore  
Winner: Yi Wei Luo   
   CN  
21/5   NC Tunisia  
Winner: Ali Nouisri   
   CN  
21/5   Baltyk - Karkonosze Tour (17/5-21/5)  
Winner: Marek Rutkiewicz   
   2.2  
21/5   GP Cham-Hagendorn  
Winner: Sarah Roy   
   1.2  
21/5   Paris - Arras (19/5-21/5)  
Winner: Jordan Levasseur   
   2.2  
21/5   Tour of Ukraine (17/5-21/5)  
Winner: Vitaliy Buts   
   2.2  
21/5   GP Trévé Le Ménec - Loudéac  
Winner: Audrey Cordon-Ragot   
   1.3  
21/5   Omloop der Kempen  
Winner: Tim Kerkhof   
   NE  
21/5   Omloop der Kempen  
Winner: Marjolein Van `t Geloof   
   NE  
21/5   Ronde van de Isard d`Ariege (18/5-21/5)  
Winner: Pavel Sivakov   
   2.2U  
20/5   Ronde van Californie (14/5-20/5)  
Winner: George Bennett   
   2.WT  
20/5   GP Gatineau  
Winner: Leah Kirchmann   
   1.1  
20/5   NC Tunisia ITT  
Winner: Ali Nouisri   
   CN  
20/5   Omloop van de IJsseldelta  
Winner: Nina Buysman   
   1.2  
20/5   Ronde van Bern  
Winner: Filippo Fortin   
   1.2  
20/5   Ronde van Bern  
Winner: Stephanie Pohl   
   1.3  
19/5   Chrono Gatineau  
Winner: Lauren Stephens (Robertson)   
   1.1  
19/5   NC Morocco ITT  
Winner: Mouhssine Lahsaini   
   CN  
19/5   NC Maroc ITT  
Winner: Nadia Skoukdi   
   CN  
19/5   Parel van de Veluwe  
Winner: Ronan Van Zandbeek   
   NE  
 
Track races
28/5   GP Moscow (26/5-28/5)  
Sprint: Sotirios Bretas
Keirin: Sotirios Bretas
1 km: Aleksandr Dubchenko
Scratch: Nikita Panassenko
Points Race: Sergey Shatovkin
Madison: Roman Vassilenkov - Nikita Panassenko
Omnium: Christos Volikakis
   CL1  
28/5   GP Moscow (26/5-28/5)  
Sprint: Anastasia Voynova
Keirin: Daria Shmeleva
500 m: Natalia Antonova
Scratch: Olivija Baleisyte
Points Race: Letizia Paternoster
Madison: Maria Averina - Galina Streltsova
Omnium: Letizia Paternoster
   CL1  
23/5   China Track Cup (22/5-23/5)  
Keirin: Mohammad Daneshvarkhourram
Omnium: Liu Hao
   CL1  
23/5   China Track Cup (22/5-23/5)  
Keirin: Chen Li
Omnium: Wang Xiao Fei
   CL1  
23/5   GP Tula (22/5-23/5)  
Sprint: Tobias Wächter
Omnium: Christos Volikakis
   CL1  
23/5   GP Tula (22/5-23/5)  
Sprint: Migle Marozaite
Omnium: Olivija Baleisyte
   CL1  
20/5   GP Minsk (18/5-20/5)  
Keirin: Rafal Sarnecki
Pursuit: Mikhail Shemetau
Scratch: Sultanmurat Miraliyev
Madison: Sergei Rostovtsev - Maxim Piskunov
   CL1  
20/5   GP Minsk (18/5-20/5)  
Pursuit: Pia Pensaari
Scratch: Tetyana Klimchenko
Madison: Maria Averina - Galina Streltsova
   CL1  
 
MTB races (XC)
21/5   Nove Mesto Na Morave  
Winner: Nino Schurter   
   CDM  
21/5   NC South Africa Marathon  
Winner: Nico Bell   
   CN  
21/5   NC South Africa Marathon  
Winner: Robyn De Groot   
   CN  
21/5   Eupen  
Winner: Quinten Hermans   
   2  
21/5   Eupen  
Winner: Laura Valentina Abril Restrepo   
   2  
20/5   Nove Mesto Na Morave  
Winner: Annika Langvad   
   CDM  
 
MTB races (DH)
20/5   Willingen  
Winner: Jure Zabjek   
   1  
20/5   Willingen  
Winner: Monika Hrastnik   
   1  
 
NEWS
Verlengd verblijf voor Simone Antonini en Mark McNally bij Wanty-Groupe Gobert [Sporza]
   Met de verlengde contracten van Antonini en McNally heeft Wanty-Groupe Gobert zijn selectie voor het komend seizoen vervolledigd.
 
Une ambiance toute particulière et une discipline à part entière: découvrez les coulisses ... [DH.be]
   DH Inside Sports vous plonge dans la magie des Six Jours de Gand en compagnie du quadruple champion du monde, Morgan Kneisky.
 
Vincenzo Nibali is voor de zesde keer Italiaans wielrenner van het jaar [Sporza]
   Ronderenner Vincenzo Nibali is opnieuw onderscheiden met de Giglio d`Oro. De 33-jarige bleef in de verkiezing Matteo Trentin, Diego Ulissi en Fabio Aru voor.
 
Lars Petter Nordhaug neemt afscheid van het peloton [Sporza] (20/11)
   De Noor Lars Petter Nordhaug hangt zijn fiets definitief aan de haak. Dat heeft zijn laatste team, Aqua Blue Sport, bekend gemaakt.
 
Kluisberg (2x) en Knokteberg (3x) doen intrede in Dwars Door Vlaanderen [Sporza] (20/11)
   Flanders Classics heeft een vernieuwde, kortere editie van Dwars Door Vlaanderen voorgesteld. De Oude Kwaremont en de Paterberg verdwijnen, de Kluisberg en de Knokteberg komen erbij.
 
De Ketele en De Pauw zetten de puntjes op de i in Gent [Sporza] (19/11)
Kenny De Ketele en Moreno De Pauw hebben de 77e Zesdaagse van Gent gewonnen. Het Belgische duo domineerde een hele week en won autoritair.
 
Van der Poel maakt zijn klavertjevier in de Wereldbeker vol [Sporza] (19/11)
Mathieu van der Poel heeft ook de vierde manche in de Wereldbeker gewonnen. De Nederlander ondervond geen hinder meer van zijn knieprobleem en duldde geen tegenstand.
 
Cant zegeviert in Bogense ondanks kettingproblemen in de laatste ronde [Sporza] (19/11)
Sanne Cant heeft de 4e manche van de Wereldbeker gewonnen. In Bogense, in Denemarken, was ze te sterk voor Helen Wyman. Cant blijft ook leider.
 
Dopage: l`ancien entraîneur de la Sky reconnaît l`usage d`autorisations thérapeutiques pour ... [DH.be] (18/11)
   Shane Sutton, ancien entraîneur de la Sky et de l`équipe britannique de cyclisme, a reconnu que certains médicaments nécessitant une autorisation à usage thérapeutique avaient pu être utilisés pour améliorer les performances.
 
L’UCI part en croisade contre la fraude technologique [DH.be] (18/11)
   L’instance internationale veut éradiquer la fraude technologique.
 
More news | Twitter