UCI WORLD TOUR
27/4     Ronde van Romandie (25/4-30/4)
Etappe 2: Stefan Küng   
Leider: Fabio Felline   
23/4     Luik - Bastenaken - Luik 
Winnaar: Alejandro Valverde Belmonte   
19/4     Waalse Pijl 
Winnaar: Alejandro Valverde Belmonte   
16/4     Amstel Gold Race 
Winnaar: Philippe Gilbert   
 
Leider: Greg Van Avermaet
 
16/4     Amstel Gold Race 
Winnares: Anna Van Der Breggen   
19/4     Waalse Pijl 
Winnares: Anna Van Der Breggen   
23/4     Luik - Bastenaken - Luik 
Winnares: Anna Van Der Breggen   
 
Leider: Annemiek Van Vleuten
 
UITSLAGEN
Wegwedstrijden
27/4   Ronde van Bretagne (25/4-1/5)  
Etappe 3: Jakub Mareczko   
   2.2  
26/4   Ronde van Senegal (22/4-29/4)  
Etappe 5: Julian Hellmann   
   2.2  
25/4   GP Liberazione Pink  
Winnares: Marta Bastianelli   
   1.2  
25/4   GP Liberazione  
Winnaar: Seid Lizde   
   1.2U  
23/4   Ronde van Kroatie (18/4-23/4)  
Winnaar: Vincenzo Nibali   
   2.1  
23/4   Ronde van de Gila (19/4-23/4)  
Winnaar: Evan Huffman   
   2.2  
23/4   Ronde van de Gila (19/4-23/4)  
Winnares: Tayler Wiles   
   2.2  
23/4   Ronde van Mersin (20/4-23/4)  
Winnaar: Stanislau Bazhkou   
   2.2  
23/4   NK Argentinie  
Winnaar: Gonzalo Joaquin Najar   
   CN  
23/4   Omloop van Asmara  
Winnaar: Mikiel Habtom   
   1.2  
23/4   Rutland - Melton Classic  
Winnaar: Daniel Fleeman   
   1.2  
23/4   Visegrad 4 Bicycle Race - GP Slovakia  
Winnaar: Alois Kankovsky   
   1.2  
23/4   Rund um Düren  
Winnaar: Leon Rohde   
   NE  
23/4   Ton Dolmans Trofee  
Winnaar: Robbert De Greef   
   NE  
23/4   Trofeo San Vendemiano  
Winnaar: Nicola Conci   
   1.2U  
22/4   Ronde van Eritrea (18/4-22/4)  
Winnaar: Zemenfes Solomon   
   2.2  
22/4   Omloop van Borsele  
Winnares: Riejanne Markus   
   1.1  
22/4   NK Argentinie  
Winnares: Dolores Rodriguez Rey   
   CN  
22/4   Arno Wallaard Memorial  
Winnaar: Timothy Stevens   
   1.2  
22/4   Visegrad 4 Bicycle Race - GP Hungary  
Winnaar: Kamil Zielinski   
   1.2  
22/4   Essex Giro  
Winnares: Grace Garner   
   1.3  
21/4   Tour of the Alps (17/4-21/4)  
Winnaar: Geraint Thomas   
   2.HC  
21/4   NK Argentinie Tijdrit  
Winnaar: Mauricio Waldemar Muller   
   CN  
21/4   NK Argentinie Tijdrit  
Winnares: Valeria Muller   
   CN  
21/4   Omloop van Borsele (tijdrit)  
Winnares: Hayley Simmonds   
   1.3  
 
MTB wedstrijden (XC)
23/4   Ötztaler Mountainbike Festival  
Winnaar: Julien Absalon   
   HC  
23/4   Ötztaler Mountainbike Festival  
Winnares: Linda Indergand   
   HC  
22/4   Sea Otter Classic  
Winnaar: Nino Schurter   
   HC  
22/4   Sea Otter Classic  
Winnares: Kate Courtney   
   HC  
 
NIEUWS
Welcome to CycleBase [CycleBase] (12/8)
Welcome to CycleBase
 
Meer nieuws | Twitter