UCI WORLD TOUR
30/4     Tour de Romandie (25/4-30/4)
Winner: Richie Porte   
23/4     Liege - Bastogne - Liege 
Winner: Alejandro Valverde Belmonte   
19/4     La Fl√®che Wallonne 
Winner: Alejandro Valverde Belmonte   
16/4     Amstel Gold Race 
Winner: Philippe Gilbert   
 
Leader: Greg Van Avermaet
 
16/4     Amstel Gold Race 
Winner: Anna Van Der Breggen   
19/4     Fleche Wallone 
Winner: Anna Van Der Breggen   
23/4     Li√®ge - Bastogne - Li√®ge 
Winner: Anna Van Der Breggen   
 
Leader: Anna Van Der Breggen
 
RESULTS
Road races
1/5   Tour de Bretagne (25/4-1/5)  
Winner: Flavien Dassonville   
   2.2  
30/4   Gracia Tour (27/4-30/4)  
Winner: Riejanne Markus   
   2.2  
30/4   GP Elsy Jacobs (28/4-30/4)  
Winner: Christine Majerus   
   2.1  
30/4   Tour of Yorkshire (28/4-30/4)  
Winner: Serge Pauwels   
   2.1  
29/4   Ronde van Senegal (22/4-29/4)  
Winner: Islam Mansouri   
   2.2  
29/4   Toscana Terra di Eroica (28/4-29/4)  
Winner: Jai Hindley   
   2.2U  
28/4   Himmerland Rundt  
Winner: Nicolai Br√łchner Nielsen   
   1.2  
25/4   GP Liberazione Pink  
Winner: Marta Bastianelli   
   1.2  
25/4   GP Liberazione  
Winner: Seid Lizde   
   1.2U  
23/4   Tour of Croatia (18/4-23/4)  
Winner: Vincenzo Nibali   
   2.1  
23/4   Tour of the Gila (19/4-23/4)  
Winner: Evan Huffman   
   2.2  
23/4   Tour of the Gila (19/4-23/4)  
Winner: Tayler Wiles   
   2.2  
23/4   Tour of Mersin (20/4-23/4)  
Winner: Stanislau Bazhkou   
   2.2  
23/4   NC Argentina  
Winner: Gonzalo Joaquin Najar   
   CN  
23/4   NC Paraguay  
Winner: Antero Velazquez Ramirez   
   CN  
23/4   Circuit of Asmara  
Winner: Mikiel Habtom   
   1.2  
23/4   Rutland - Melton Classic  
Winner: Daniel Fleeman   
   1.2  
23/4   Visegrad 4 Bicycle Race - GP Slovakia  
Winner: Alois Kankovsky   
   1.2  
23/4   Rund um D√ľren  
Winner: Leon Rohde   
   NE  
23/4   Ton Dolmans Trofee  
Winner: Robbert De Greef   
   NE  
23/4   Trofeo San Vendemiano  
Winner: Nicola Conci   
   1.2U  
22/4   Tour Eritrea (18/4-22/4)  
Winner: Zemenfes Solomon   
   2.2  
22/4   Omloop van Borsele  
Winner: Riejanne Markus   
   1.1  
22/4   NC Argentina  
Winner: Dolores Rodriguez Rey   
   CN  
22/4   NC Paraguay ITT  
Winner: Victor Grange Gonzalez   
   CN  
22/4   NC Paraguay ITT  
Winner: Aracelis Galeano   
   CN  
22/4   Arno Wallaard Memorial  
Winner: Timothy Stevens   
   1.2  
22/4   Visegrad 4 Bicycle Race - GP Hungary  
Winner: Kamil Zielinski   
   1.2  
22/4   Essex Giro  
Winner: Grace Garner   
   1.3  
21/4   Tour of the Alps (17/4-21/4)  
Winner: Geraint Thomas   
   2.HC  
21/4   NC Argentina ITT  
Winner: Mauricio Waldemar Muller   
   CN  
21/4   NC Argentina ITT  
Winner: Valeria Muller   
   CN  
21/4   Omloop van Borsele (ITT)  
Winner: Hayley Simmonds   
   1.3  
 
MTB races (XC)
23/4   √Ėtztaler Mountainbike Festival  
Winner: Julien Absalon   
   HC  
23/4   √Ėtztaler Mountainbike Festival  
Winner: Linda Indergand   
   HC  
23/4   Kamnik  
Winner: Luca Braidot   
   1  
23/4   Kamnik  
Winner: Tanja Zakelj   
   1  
23/4   Praha  
Winner: Jaroslav Kulhavy   
   1  
23/4   Praha  
Winner: Karla Stepanova   
   1  
22/4   Sea Otter Classic  
Winner: Nino Schurter   
   HC  
22/4   Sea Otter Classic  
Winner: Kate Courtney   
   HC  
22/4   Yawatahama  
Winner: Toki Sawada   
   1  
22/4   Yawatahama  
Winner: Miho Imai   
   1  
 
MTB races (DH)
23/4     
Winner: Markus Pekoll   
   1  
22/4   Losinj  
Winner: Monica Hrastnik   
   1  
 
NEWS
Van Avermaet houdt zijn maatje Naesen af in criterium van Sint-Niklaas [Sporza] (26/7)
   Koersliefhebbers kunnen na drie weken Tour langzaam ontwennen met de verschillende natourcriteriums. Op deze pagina volgen we het allemaal.
 
Chris Froome et Greg Van Avermaet font le show aux Critériums d`après-Tour [DH.be] (26/7)
   Le Britannique Chris Froome (Sky) a fait honneur √† son maillot jaune mercredi soir aux Pays-Bas √† l`occasion de la 79e √©dition du Acht van Chaam.
 
Teuns zet de kroon op het werk en pakt eindzege in Ronde van Walloni√ę [Sporza] (26/7)
   Dylan Teuns heeft op indrukwekkende wijze zijn 2e ritzege geboekt in de Ronde van Walloni√ę. Op de nijdige slotklim in Thuin was hij niet te houden. Hij is ook de eindwinnaar.
 
Dylan Teuns remporte le Tour de Wallonie [DH.be] (26/7)
   Le coureur de la BMC a v√©cu une √©preuve parfaite.
 
La journée "parfaite" de Dylan Teuns au Tour de Wallonie [DH.be] (26/7)
   Le maillot a pass√© une √©tape tranquille et aborde la derni√®re √©tape en confiance.
 
Landa: "De dag van de Izoard was ik boos, soms verwacht je iets terug" [Sporza] (26/7)
   Mikel Landa heeft in de Spaanse kwaliteitskrant El Pais in zijn hart laten kijken over de voorbije Ronde van Frankrijk.
 
Rafal Majka maakt zaterdag rentree in Ronde van Polen [Sporza] (26/7)
   Na zijn zware valpartij en opgave in de Tour de France kruipt Rafal Majka weer op de fiets. Zaterdag staat hij aan de start van de Ronde van Polen.
 
Weer BMC boven: Drucker pakt ritzege met ultieme jump [Sporza] (25/7)
   BMC mag voor de tweede dag op een rij champagne drinken in de Ronde van Walloni√ę. De Luxemburger Jean-Pierre Drucker was de snelste van het pak.
 
Tour de Wallonie: Drucker remporte la 4e étape, Teuns toujours en jaune (VIDEO) [DH.be] (25/7)
   Jempy Drucker (BMC) a remport√© la 4e √©tape du Tour de Wallonie (2.HC), disput√©e mardi entre Bruxelles et Profondeville sur 164,1 kilom√®tres.
 
Ook Jean-Luc Vandenbroucke ligt in ziekenhuis na hartinfarct [Sporza] (25/7)
   Opnieuw slecht nieuws uit de Belgische wielerwereld: ex-renner en koersorganisator Jean-Luc Vandenbroucke (62) is gisteren getroffen door een hartinfarct.
 
More news | Twitter