Hendrik REDANT
 
Country:    Belgium
Born:   1962-11-01 (55)
Gender:  
  
  

Road | Track | More
Important victories
  Paris - Tours (1992)

Year   Teams    CycleBase
Rankings
   World
Cup
   Wins
  1987    Robland - Isoglass       317    -    -
  1988    Isoglass - EVS - Robland - Galli       108    68    -
  1989    Lotto - Vitus - Assos - Opel       152    -    -
  1990    Lotto - Super Club - MBK       97    -    2
  1991    Lotto - Super Club - MBK       96    -    1
  1992    Lotto - Mavic - MBK       42    -    7
  1993    Collstrop - Assur Carpets - Moquette City       116    -    2
  1994    ZG Mobili - Selle Italia       148    -    -
  1995    TVM - Gazelle       92    -    -
  1996    TVM       131    -    1
  1997    TVM - Farm Frites       519    -    -

Results | Wins | Analysis

1986

GP Victor Bodson (8/3)
  6th place

1987

Kuurne - Brussel - Kuurne (1/3)
  7th place
Omloop van de Vlaamse Ardennen (8/3)
  2nd place
Milano - San Remo (21/3)
  90th place
E3 Prijs Harelbeke (28/3)
  4th place
Fleche Cotiere (4/6)
  4th place
Brussel - Ingooigem (17/6)
  4th place
GP Stad Zottegem (18/8)
  6th place
Kampioenschap van Vlaanderen (12/9)
  6th place
GP d`Isbergues (20/9)
  20th place
Omloop van het Houtland (1/10)
  1st place

1988

GP Wieler Revue (2/3)
  9th place
Omloop Het Volk (5/3)
  5th place
Kuurne - Brussel - Kuurne (6/3)
  1st place
Omloop van de Vlaamse Ardennen (13/3)
  4th place
E3 Prijs Harelbeke (26/3)
  9th place
Driedaagse van De Panne (29-31/3)
  1st place in 4th stage
GP de l`Escaut (26/4)
  10th place
Giro d`Italia (23/5-12/6)
  124th place
NC Belgium (26/6)
  10th place
Torhout - Werchter Classic (14/8)
  1st place in 6th stage
Paris - Bruxelles (21/9)
  44th place
Paris - Tours (8/10 - CDM)
  10th place

1989

GP Melckenbeeck
  3rd place
Route des Pyrenees Mediter. (5/2)
  2nd place
GP Fayt-le-Franc (8/3)
  1st place
Omloop van het Waasland (19/3)
  5th place
Tour of Flanders (2/4 - CDM)
  51st place
Gent - Wevelgem (5/4)
  15th place
Paris - Roubaix (9/4 - CDM)
  32nd place
Brussel - Ingooigem (14/6)
  1st place
Wezembeek - Oppem (17/6)
  8th place
GP Forbo (27/6)
  8th place
Veenendaal - Veenendaal Classic (23/8)
  9th place
GP Fourmies (10/9)
  3rd place
GP d`Isbergues (17/9)
  6th place

1990

Route des Pyrenees Mediter. (4/2)
  9th place
GP Besseges (6/2)
  3rd place
Kuurne - Brussel - Kuurne (4/3)
  1st place
GP Fayt-le-Franc (7/3)
  1st place
Omloop van de Vlaamse Ardennen (11/3)
  4th place
E3 Prijs Harelbeke (24/3)
  6th place
Tour of Flanders (1/4 - CDM)
  83rd place
Gent - Wevelgem (4/4)
  29th place
Paris - Roubaix (8/4 - CDM)
  36th place
Circuit de la Sarthe (11-14/4)
  10th place
  1st place in 5th stage
GP de l`Escaut (17/4)
  7th place
Quatre Jours de Dunkerque (1-6/5)
  17th place
Binche - Tournai - Binche (16/5)
  10th place
Tour de l`Oise (18-20/5)
  1st place
GP Plumelec (27/5)
  3rd place
Fleche Hesbignonne (Cras-Avernas) (4/6)
  3rd place
Midi Libre (11-17/6)
  2nd place in 6th stage
Tour de France (30/6-22/7)
  150th place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (4/8)
  4th place
Veenendaal - Veenendaal Classic (22/8)
  8th place
Kampioenschap van Vlaanderen (7/9)
  1st place
GP d`Isbergues (16/9)
  7th place
GP Fourmies (23/9)
  7th place
Omloop van het Houtland (27/9)
  5th place
Paris - Tours (14/10 - CDM)
  24th place
Sluitingsprijs (16/10)
  2nd place

1991

Omloop van de Vlaamse Ardennen
  1st place
GP Albacete (14/2)
  8th place
GP Wieler Revue (27/2)
  6th place
Omloop Het Volk (2/3)
  24th place
Kuurne - Brussel - Kuurne (3/3)
  3rd place
GP Fayt-le-Franc (6/3)
  3rd place
GP Cholet - Pays de Loire (24/3)
  9th place
Dwars door Belgie (28/3)
  6th place
E3 Prijs Harelbeke (30/3)
  4th place
Tour of Flanders (7/4 - CDM)
  39th place
Paris - Roubaix (14/4 - CDM)
  10th place
Vuelta a Aragon (16-21/4)
  1st place in 1st stage
Brussel - Ingooigem (12/6)
  2nd place
Circuit des Frontieres (2/7)
  6th place
Tour de France (6-28/7)
  140th place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (3/8)
  4th place
Tour of Britain (6-10/8)
  2nd place in 4th stage
Veenendaal - Veenendaal Classic (21/8)
  6th place
GP Fourmies (8/9)
  5th place
Paris - Bruxelles (18/9)
  14th place
GP Raymond Impanis (21/9)
  11st place
GP Jef Scherens (22/9)
  3rd place
Paris - Tours (13/10 - CDM)
  29th place

1992

Circuit Escaut-Durme
  3rd place
Vuelta a Andalucia (Ruta del Sol) (4-9/2)
  1st place in 6th stage
GP Wieler Revue (26/2)
  6th place
Omloop Het Volk (29/2)
  13rd place
Paris - Roubaix (12/4 - CDM)
  10th place
GP Rennes (25/4)
  7th place
Ronde van de Mijnvalleien (23-26/6)
  1st place in 4th stage
Tour de France (4-26/7)
  122nd place
GP Rik van Steenbergen (5/8)
  8th place
Tour of Britain (10-14/8)
  3rd place
  1st place in 1st stage
  1st place in 5th stage
GP Stad Zottegem (18/8)
  3rd place
Veenendaal - Veenendaal Classic (27/8)
  2nd place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (29/8)
  4th place
GP Jef Scherens (30/8)
  1st place
Kampioenschap van Vlaanderen (11/9)
  3rd place
Paris - Bruxelles (16/9)
  10th place
GP d`Isbergues (20/9)
  4th place
Paris - Tours (11/10 - CDM)
  1st place
Japan Cup (8/11)
  1st place

1993

Circuit Escaut-Durme
  3rd place
Trofeo Laigueglia (17/2)
  7th place
Tour of Flanders (4/4 - CDM)
  53rd place
Paris - Roubaix (11/4 - CDM)
  14th place
Amstel Gold Race (24/4 - CDM)
  56th place
Vuelta a Espana (26/4-16/5)
  97th place
Ronde van Midden-Zeeland (22/5)
  4th place
Ronde van Armor (25-27/5)
  2nd place
  1st place in 3rd stage
GP Plumelec (29/5)
  4th place
Ronde van Limburg (30/5)
  2nd place
Route du Sud (21-24/6)
  1st place in 1st stage
Omloop van het Meetjesland (18/7)
  10th place
Tour of Britain (9-13/8)
  2nd place in 5th stage
Parijs - Bourges (1/10)
  5th place
Paris - Tours (2/10 - CDM)
  14th place

1994

Omloop Het Volk (26/2)
  10th place
Kuurne - Brussel - Kuurne (27/2)
  5th place
Milano - San Remo (19/3 - CDM)
  79th place
Tour of Flanders (3/4 - CDM)
  74th place
Paris - Roubaix (10/4 - CDM)
  24th place
GP de l`Escaut (13/4)
  6th place
1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  9th place
Brussel - Ingooigem (16/5)
  7th place
Binche - Tournai - Binche (18/5)
  4th place
NC Belgium (26/6)
  5th place
Tour de France (2-24/7)
  93rd place
Acht van Chaam (27/7)
  2nd place
Tour of Britain (8-12/8)
  2nd place in 4th stage
Leeds International Classic (14/8 - CDM)
  48th place
Kampioenschap van Vlaanderen (9/9)
  2nd place
GP Fourmies (11/9)
  16th place
Paris - Bruxelles (14/9)
  16th place
GP Raymond Impanis (17/9)
  12nd place
Paris - Tours (2/10 - CDM)
  14th place
Boland Bank Tour (10-15/10)
  1st place in 2nd stage

1995

GP d`Ouverture La Marseillaise (31/1)
  8th place
Omloop Het Volk (25/2)
  8th place
Kuurne - Brussel - Kuurne (26/2)
  2nd place
Omloop van het Waasland (12/3)
  1st place
GP Cholet - Pays de Loire (19/3)
  6th place
Dwars door Belgie (22/3)
  8th place
Driedaagse van De Panne (28-30/3)
  20th place
Tour of Flanders (2/4 - CDM)
  13rd place
Paris - Roubaix (9/4 - CDM)
  31st place
GP de l`Escaut (19/4)
  8th place
GP des Kantons Aargau (30/4)
  13rd place
Binche - Tournai - Binche (17/5)
  5th place
Ronde van Midden-Zeeland (27/5)
  5th place
Ronde van Luxemburg (8-11/6)
  2nd place in 5th stage
GP Stad Zottegem (22/8)
  1st place
Paris - Bruxelles (14/9)
  22nd place
Paris - Tours (15/10 - CDM)
  6th place
Boland Bank Tour (29/10-4/11)
  1st place in 2nd stage

1996

Omloop van de Vlaamse Ardennen
  3rd place
Omloop Het Volk (2/3)
  2nd place
GP Fayt-le-Franc (6/3)
  5th place
Milano - San Remo (23/3 - CDM)
  148th place
Dwars door Belgie (27/3)
  15th place
Tour of Flanders (7/4 - CDM)
  81st place
Gent - Wevelgem (10/4)
  25th place
Paris - Roubaix (14/4 - CDM)
  33rd place
GP Plumelec (20/4)
  5th place
GP de l`Escaut (24/4)
  29th place
1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  6th place
Ronde van Midden-Zeeland (4/5)
  18th place
Quatre Jours de Dunkerque (7-12/5)
  26th place
NC Belgium (23/6)
  8th place
Tour of Portugal (4-18/8)
  1st place in 6th stage
GP Stad Zottegem (20/8)
  7th place
GP Plouay (1/9)
  9th place
Vuelta a Espana (7-29/9)
  115th place
Paris - Tours (6/10 - CDM)
  12nd place
Sluitingsprijs (15/10)
  9th place
Boland Bank Tour (20-26/10)
  1st place in 4th stage

1997

Omloop Het Volk (1/3)
  4th place
Omloop van het Waasland (18/3)
  5th place