Jan-Willem VAN SCHIP
 
Country:    Netherlands
Born:   1994-08-20 (24)
Gender:  
  
  
 
Source: Baby Dump 

Road | Track | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
   Wins
  2014    Koga       -    -
  2015    Baby Dump       -    -
  2016    Join`s - De Rijke       617    3
  2017    Delta Rotterdam       455    4
  2018    Roompot - Nederlandse Loterij       186    1
  2019    Roompot - Crelan       -    -

Results | Wins | Analysis

2014

Groeistad Klassieker (20/9)
  6th place

2015

Ronde van Zuid-Holland (14/3)
  5th place
Omloop van de Glazen Stad (12/4)
  8th place
NC Netherlands ITT U23 (24/6)
  5th place
NC Netherlands U23 (27/6)
  21st place
Slag om Norg (9/8)
  7th place

2016

Ronde van Groningen (19/3)
  4th place
Omloop van de Houtse Linies (20/3)
  1st place
Omloop van de Braakman (9/4)
  3rd place
Omloop van de Glazen Stad (10/4)
  4th place
Tour of Mersin (14-17/4)
  1st place in 1st stage
  1st place in ranking after 1st stage
  2nd place in 2nd stage
  1st place in ranking after 2nd stage
Zuid-Oost Drenthe Classic (30/4)
  6th place
Ronde van Overijssel (14/5)
  7th place
NC Netherlands ITT U23 (22/6)
  3rd place
NC Netherlands U23 (24/6)
  9th place
Kernenomloop Echt-Susteren (4/9)
  3rd place
GP Marcel Kint (12/9)
  1st place
Groeistad Klassieker (17/9)
  1st place
Olympia`s Tour (27/9-2/10)
  4th place
  1st place in 2nd stage
  9th place in 3rd stage
  3rd place in 5th stage

2017

Dwars door West-Vlaanderen (5/3)
  22nd place
Ronde van Drenthe (11/3)
  1st place
Ronde van Normandie (20-26/3)
  7th place in 2nd stage
  1st place in 3rd stage
  6th place in 6th stage
Arno Wallaard Memorial (22/4)
  10th place
Ronde van Noord-Holland (14/5)
  5th place
AN Post Ras (21-28/5)
  8th place in 1st stage
  1st place in 2nd stage
  2nd place in 7th stage
Veenendaal - Veenendaal Classic (18/8)
  19th place
Tour of South Bohemia (30/8-3/9)
  1st place in 3rd stage
Groeistad Klassieker (16/9)
  2nd place
Gooikse Pijl (24/9)
  5th place

2018

Clasica Costa del Almeria (11/2)
  70th place
Ronde van Drenthe (11/3)
  54th place
Nokere Koerse (14/3)
  53rd place
Handzame Classic (16/3)
  122nd place
Driedaagse Brugge - De Panne (21/3)
  79th place
Gent - Wevelgem (25/3 - World Tour)
  12nd place
Tour of Flanders (1/4 - World Tour)
  94th place
GP de l`Escaut (4/4)
  17th place
Quatre Jours de Dunkerque (8-13/5)
  61st place
GP Marcel Kint (20/5)
  6th place
Ronde van Belgie (23-27/5)
  71st place
Ronde van Luxemburg (30/5-3/6)
  69th place
Paris - Chauny (24/6)
  24th place
NC Netherlands (1/7)
  13rd place
Slag om Norg (11/8)
  1st place
Veenendaal - Veenendaal Classic (22/8)
  20th place
Great War Remembrance Race (24/8)
  4th place
Antwerp Port Classic (2/9)
  5th place
Primus Classic (15/9)
  11st place
GP Jef Scherens (16/9)
  22nd place
Omloop van de Westhoek - Eurometropool (22/9)
  8th place