Gustaaf VAN ROOSBROECK
 
Country:    Belgium
Born:   1948-05-16 (70)
Gender:  
  
  

Road | Track | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
  1969    Mercier - Hutchinson - BP       411
  1970    Fagor - Mercier - Hutchinson       343
  1971    Watney - Avia       71
  1972    Watney - Avia       50
  1973    Rokado       74
  1974    M.I.C. - De Gribaldy - Ludo       38
  1975    Alsaver - Jeunet - De Gribaldy       79
  1976    Maes Pils - Rokado       157
  1977    IJsboerke - Colnago       231
  1978    IJsboerke - Gios       66
  1979    IJsboerke - Warncke Eis - Gios       66
  1980    IJsboerke - Warncke Eis - Koga Miyata       130
  1981    Vermeer Thijs - Mimo Salons - Gios       457
     Overall          942

Results | Wins | Analysis

1967

Tour of Flanders (amateurs) (4/6)
  3rd place

1968

Brussel - Opwijk (3/3)
  2nd place

1969

Omloop Het Volk (amateurs) (1/3)
  8th place
Brussel - Opwijk (2/3)
  1st place
Gent - Wevelgem (amateurs) (16/4)
  8th place
Olympia`s Tour (16-22/5)
  5th place
  1st place in 2nd stage
  1st place in 3rd stage
Sterfinale Aartselaar (22/6)
  6th place
Omloop van Henegouwen (13/7)
  3rd place
World Championships Amateurs (24/8)
  3rd place
GP Fourmies (5/10)
  5th place

1970

Brussel - Merchtem (8/3)
  2nd place
Gent - Wevelgem (1/4)
  16th place
Rebecq - Rognon (18/6)
  10th place
GP Fourmies (4/10)
  9th place
GP Peruwelz (11/10)
  4th place

1971

Milano - San Remo (19/3)
  19th place
Omloop van de Vlaamse Ardennen (21/3)
  4th place
Amstel Gold Race (28/3)
  18th place
GP Pino Cerami (1/4)
  7th place
Ronde van Belgie (11-15/4)
  1st place in 5th stage
Bruxelles - Bievene (2/5)
  3rd place
Omloop van de Westkust (12/5)
  2nd place
GP Frans Verbeeck (15/5)
  5th place
Ronde van Luxemburg (11-14/6)
  8th place
Rebecq - Rognon (17/6)
  1st place
Wezembeek - Oppem (3/7)
  1st place
Acht van Chaam (21/7)
  2nd place
GP de l`Escaut (27/7)
  1st place
Omloop van de Zennevallei (15/8)
  6th place
Silverstone GP (21-22/8)
  4th place
  1st place in 2nd stage
GP Jef Scherens (19/9)
  9th place
GP Fourmies (26/9)
  4th place
Paris - Tours (3/10)
  14th place

1972

Kuurne - Brussel - Kuurne (5/3)
  1st place
Trefle a Quatre Feuilles (8/3)
  6th place
Circuit de Flandres Sud-Ouest (11/3)
  8th place
Omloop van de Vlaamse Ardennen (12/3)
  5th place
Harelbeke - Poperinge - Harelbeke (25/3)
  3rd place
La Fleche Brabanconne (26/3)
  8th place
Circuit Regions Fruitiere (2/4)
  1st place
GP Hannut (3/4)
  6th place
GP Denain (4/4)
  1st place
Gent - Wevelgem (12/4)
  11st place
Paris - Roubaix (16/4)
  6th place
La Flèche Wallonne (23/4)
  7th place
Circuit de Niel (28/5)
  3rd place
Kessel - Lier (3/6)
  6th place
Omloop van Midden-Belgie (4/6)
  4th place
Prix de St. Amands (7/6)
  8th place
GP Frans Verbeeck (17/6)
  5th place
Maaslandse Pijl (18/6)
  3rd place
Wezembeek - Oppem (1/7)
  10th place
GP Fourmies (29-30/7)
  1st place in 2nd stage
Brussel - Merchtem (13/8)
  4th place
Omloop van de Zennevallei (15/8)
  5th place
GP Peruwelz (19/8)
  10th place
Sluitingsprijs (17/10)
  1st place

1973

GP Valencia (25/2)
  1st place
Milano - San Remo (19/3)
  12nd place
GP Pino Cerami (29/3)
  9th place
Tour of Flanders (1/4)
  19th place
Gent - Wevelgem (3/4)
  18th place
Amstel Gold Race (7/4)
  15th place
Paris - Roubaix (15/4)
  28th place
Rund um den Henniger Turm (1/5)
  21st place
Giro d`Italia (18/5-9/6)
  1st place in 3rd stage
Tour de Suisse (15-22/6)
  1st place in 9th stage
Tour de France (30/6-22/7)
  66th place
  2nd place in 6th stage
  3rd place in 15th stage
Sluitingsprijs (16/10)
  1st place

1974

Tour de Levant (25/2-3/3)
  5th place
GP Fayt-le-Franc (6/3)
  3rd place
Milano - San Remo (18/3)
  22nd place
GP Wallone (21/3)
  10th place
Tour of Flanders (31/3)
  12nd place
Gent - Wevelgem (2/4)
  22nd place
Nokere Koerse (9/4)
  5th place
Amstel Gold Race (13/4)
  5th place
GP Roulers (27/4)
  10th place
Züri Metzgete (5/5)
  2nd place
Tour de Romandie (7-12/5)
  6th place
  1st place in 5th stage
Circuit Hageland - Campine-Sud (GP Betekom) (19/5)
  9th place
Circuit de Niel (26/5)
  6th place
Omloop van Midden-Belgie (2/6)
  3rd place
Fleche Hesbignonne (Cras-Avernas) (3/6)
  1st place
Fleche Halloise (9/6)
  9th place
Tour de France (27/6-21/7)
  63rd place
  2nd place in 26th stage
GP Union Dortmund (18/8)
  7th place
Coupe Sels (27/8)
  9th place

1975

GP Fayt-le-Franc (5/3)
  8th place
Milano - San Remo (19/3)
  16th place
Ronde van Belgie (30/3-3/4)
  9th place
Tour of Flanders (6/4)
  7th place
La Flèche Wallonne (17/4)
  22nd place
Fleche Cotiere (3/5)
  6th place
Omloop der Drie Provincien (8/5)
  7th place
Circuit de Flandres Orientale (19/5)
  7th place
Kessel - Lier (31/5)
  2nd place
Omloop van de Grensstreek (Ledegem) (7/6)
  2nd place
Fleche Halloise (8/6)
  10th place
Maaslandse Pijl (15/6)
  1st place
Wezembeek - Oppem (5/7)
  1st place
Circuit de Flandres Sud-Ouest (19/7)
  10th place
Acht van Chaam (23/7)
  2nd place

1976

Ronde van Limburg (7/3)
  7th place
Circuit Regions Fruitiere (28/3)
  10th place
Omloop van de Grensstreek (Ledegem) (22/5)
  5th place
Omloop der Drie Provincien (27/5)
  1st place
NC Belgium (20/6)
  6th place
GP Lambrechts (10/7)
  7th place
St. Martens - Lierde (11/7)
  1st place
Leeuwse Pijl (29/8)
  9th place
Sluitingsprijs (12/10)
  7th place

1977

GP Antibes (24/2)
  6th place
Ronde van Limburg (6/3)
  7th place
Milano - San Remo (19/3)
  33rd place
Omloop van het Waasland (20/3)
  5th place
Dwars door Belgie (27/3)
  5th place
Nokere Koerse (5/4)
  8th place
GP Stad Vilvoorde (3/5)
  7th place
Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden (6/8)
  6th place
Hyon - Mons (10/9)
  10th place

1978

Ronde van Limburg (5/3)
  4th place
GP Fayt-le-Franc (8/3)
  7th place
GP Hannut (27/3)
  1st place
GP Denain (28/3)
  3rd place
Nokere Koerse (4/4)
  1st place
GP Stad Vilvoorde (18/4)
  3rd place
Züri Metzgete (30/4)
  3rd place
Omloop der Drie Provincien (3/5)
  9th place
Prix de St. Amands (6/5)
  1st place
Circuit de Flandres Orientale (15/5)
  8th place
Omloop van Midden-Belgie (27/5)
  1st place
Circuit de Niel (28/5)
  2nd place
Circuit Hageland - Campine-Sud (GP Betekom) (4/6)
  7th place
Fleche de Liedekerke (10/6)
  2nd place
Omloop van Wallonie (11/6)
  4th place
Wezembeek - Oppem (1/7)
  2nd place
GP Lambrechts (8/7)
  3rd place
Omloop van Brecht (16/7)
  9th place
GP de l`Escaut (1/8)
  7th place
GP Union Dortmund (13/8)
  10th place
GP Stad Zottegem (22/8)
  9th place
GP Jef Scherens (17/9)
  2nd place

1979

Ronde van Limburg (4/3)
  4th place
Omloop van het Waasland (18/3)
  5th place
Dwars door Belgie (25/3)
  1st place
Driedaagse van De Panne (27-28/3)
  1st place
Paris - Roubaix (8/4)
  35th place
Omloop van het Leiedal (29/4)
  6th place
Prix de St. Amands (5/5)
  9th place
Circuit de Niel (6/5)
  5th place
GP Wallone (7/5)
  4th place
Omloop van West-Brabant (3/6)
  3rd place
Fleche Hesbignonne (Cras-Avernas) (4/6)
  9th place
Omloop van Wallonie (10/6)
  2nd place
Maaslandse Pijl (17/6)
  8th place
NC Belgium (24/6)
  4th place
Wezembeek - Oppem (30/6)
  5th place
GP Lambrechts (22/7)
  8th place
GP de l`Escaut (31/7)
  4th place
De Pinte (15/8)
  2nd place
GP Jef Scherens (16/9)
  6th place

1980

Ronde van Limburg (2/3)
  7th place
Dwars door Belgie (23/3)
  7th place
Driedaagse van De Panne (25-27/3)
  2nd place
  1st place in 1st stage
GP Denain (8/4)
  4th place
GP Stad Vilvoorde (29/4)
  6th place
1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  6th place
Circuit de Niel (1/6)
  7th place
Fleche de Liedekerke (8/6)
  9th place
Brussel - Ingooigem (11/6)
  7th place
Wezembeek - Oppem (5/7)
  2nd place
Omloop van Brecht (6/7)
  5th place
GP Melckenbeeck (13/7)
  4th place
Circuit du Brabant Central (18/7)
  2nd place
Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden (2/8)
  6th place

1981

GP Frans Verbeeck (14/3)
  5th place