TOUR DE FRANCE
 
Country:   France
Datum:  3-25/7/2010
Category:  GT
Remarks:  Winnaar Contador is in 2012 met terugwerkende kracht gediskwalificeerd wegens dopinggebruik. Alle uitslagen van Contador vanaf 21/7 (17e etappe) vervallen
 

Results | Race Info | 2009 | 2011 | Palmares | Palmares Points | Palmares Mountains | Statistics | More
 
1   [DSQ] Alberto Contador Velasco       Astana
  Andy Schleck       Saxo Bank
2   Samuel Sanchez Gonzalez       Euskaltel - Euskadi
3   [DSQ] Denis Menchov       Rabobank
  Jurgen Van Den Broeck       Omega Pharma - Lotto
4   Robert Gesink       Rabobank
5   Ryder Hesjedal       Garmin - Transitions
6   Joaquim Rodriguez Oliver       Katusha
7   Roman Kreuziger       Liquigas - Diomo
8   Chris Horner       RadioShack
9   Luis Leon Sanchez Gil       Caisse d`Epargne
10   Ruben Plaza Molina       Caisse d`Epargne
11   Levi Leipheimer       RadioShack
12   Andreas Klöden       RadioShack
13   Nicolas Roche       AG2R - La Mondiale
14   Alexandre Vinokourov       Astana
15   Thomas Löfkvist       Sky
16   Kevin De Weert       Quick Step
17   John Gadret       AG2R - La Mondiale
18   Carlos Sastre Candil       Cervelo
19   Daniel Moreno Fernandez       Omega Pharma - Lotto
20   Christophe Moreau       Caisse d`Epargne
21   [DSQ] Lance Armstrong       RadioShack
22   Bradley Wiggins       Sky
23   Sandy Casar       Francaise des Jeux
24   Cadel Evans       BMC
25   Julien El Farès       Cofidis
26   Christophe Riblon       AG2R - La Mondiale
27   Damiano Cunego       Lampre - Farnese Vini
28   Johan Vansummeren       Garmin - Transitions
29   Sylvain Chavanel       Quick Step
30   Ivan Basso       Liquigas - Diomo
31   Mario Aerts       Omega Pharma - Lotto
32   Volodymir Gustov       Cervelo
33   Juan Manuel Garate Cepa       Rabobank
34   Gorka Verdugo Marcotegui       Euskaltel - Euskadi
35   Michael Rogers       HTC - Columbia
36   Remi Pauriol       Cofidis
37   Kanstantin Siutsou       HTC - Columbia
38   Egoi Martinez De Esteban       Euskaltel - Euskadi
39   [DSQ] Carlos Barredo Llamazales       Quick Step
40   Christophe Le Mevel       Francaise des Jeux
41   Janez Brajkovic       RadioShack
42   Anthony Charteau       BBox - Bouygues Telecom
43   Cyril Gautier       BBox - Bouygues Telecom
44   Sergio Miguel Moreira Paulinho       RadioShack
45   Matthew Lloyd       Omega Pharma - Lotto
46   Jose Ivan Gutierrez Palacios       Caisse d`Epargne
47   Daniel Navarro Garcia       Astana
48   Jakob Fuglsang       Saxo Bank
49   Steve Morabito       BMC
50   Koos Moerenhout       Rabobank
51   Rafael Valls Ferri       Footon - Servetto
52   Paolo Tiralongo       Astana
53   Maxime Monfort       HTC - Columbia
54   Grischa Niermann       Rabobank
55   Pierrick Fedrigo       BBox - Bouygues Telecom
56   Pierre Rolland       BBox - Bouygues Telecom
57   George Hincapie       BMC
58   Vasil Kiryienka       Caisse d`Epargne
59   Sylwester Szmyd       Liquigas - Diomo
60   Ivan Velasco Murillo       Euskaltel - Euskadi
61   Jurgen Vandewalle       Quick Step
62   Mathieu Perget       Caisse d`Epargne
63   Alexandr Kolobnev       Katusha
64   Jerome Pineau       Quick Step
65   Geraint Thomas       Sky
66   Jose Joaquin Rojas Gil       Caisse d`Epargne
67   Chris Anker Sørensen       Saxo Bank
68   Amael Moinard       Cofidis
69   Damien Monier       Cofidis
70   Francis De Greef       Omega Pharma - Lotto
71   Rui Alberto Faria Costa       Caisse d`Epargne
72   Thomas Rohregger       Milram
73   Martin Elmiger       AG2R - La Mondiale
74   Thomas Voeckler       BBox - Bouygues Telecom
75   Imanol Erviti Ollo       Caisse d`Epargne
76   RĂ©my Di GrĂ©gorio       Francaise des Jeux
77   Eduard Vorganov       Katusha
78   Sebastian Lang       Omega Pharma - Lotto
79   Arkaitz Duran Aroca       Footon - Servetto
80   Aitor Perez Arrieta       Footon - Servetto
81   Eros Capecchi       Footon - Servetto
82   Linus Gerdemann       Milram
83   Yaroslav Popovych       RadioShack
84   Aliaksandr Kuchynski       Liquigas - Diomo
85   Alessandro Ballan       BMC
86   Nicolas Vogondy       BBox - Bouygues Telecom
87   Juan Flecha Giannoni       Sky
88   Johannes Fröhlinger       Milram
89   Christian Knees       Milram
90   SĂ©bastien Minard       Cofidis
91   Matthieu Ladagnous       Francaise des Jeux
92   Kristjan Koren       Liquigas - Diomo
93   Ruben Perez Moreno       Euskaltel - Euskadi
94   Benoit Vaugrenard       Francaise des Jeux
95   Christophe Kern       Cofidis
96   Rinaldo Nocentini       AG2R - La Mondiale
97   Michael Barry       Sky
98   Mathieu Sprick       BBox - Bouygues Telecom
99   David Zabriskie       Garmin - Transitions
100   Pavel Brutt       Katusha
101   Luke Roberts       Milram
102   Benjamin Noval Gonzalez       Astana
103   Francesco Gavazzi       Lampre - Farnese Vini
104   Maxime Bouet       AG2R - La Mondiale
105   Serge Pauwels       Sky
106   Alexandr Pliuschin       Katusha
107   Sergei Ivanov       Katusha
108   David De La Fuente Rasilla       Astana
109   Thor Hushovd       Cervelo
110   Yukiya Arashiro       BBox - Bouygues Telecom
111   SĂ©bastien Turgot       BBox - Bouygues Telecom
112   Gregory Rast       RadioShack
113   Inaki Isasi Flores       Euskaltel - Euskadi
114   Edvald Boasson Hagen       Sky
115   Maarten Wynants       Quick Step
116   Lloyd Mondory       AG2R - La Mondiale
117   Fabian Wegmann       Milram
118   Jurgen Roelandts       Omega Pharma - Lotto
119   Fabian Cancellara       Saxo Bank
120   Francesco Bellotti       Liquigas - Diomo
121   Mauro Da Dalto       Lampre - Farnese Vini
122   Daniel Oss       Liquigas - Diomo
123   Grega Bole       Lampre - Farnese Vini
124   Jens Voigt       Saxo Bank
125   Ignatas Konovalovas       Cervelo
126   Brian Bach Vandborg       Liquigas - Diomo
127   Alan Perez Lezaun       Euskaltel - Euskadi
128   Lars Boom       Rabobank
129   Maxim Iglinsky       Astana
130   Maarten Tjallingii       Rabobank
131   Gerald Ciolek       Milram
132   Kevin Seeldraeyers       Quick Step
133   Danilo Hondo       Lampre - Farnese Vini
134   Andriy Grivko       Astana
135   Tony Martin       HTC - Columbia
136   Karsten Kroon       BMC
137   Martijn Maaskant       Garmin - Transitions
138   Jesus Hernandez Blazquez       Astana
139   Oscar Freire Gomez       Rabobank
140   Matti Breschel       Saxo Bank
141   JĂ©rĂ©my Roy       Francaise des Jeux
142   Dries Devenyns       Quick Step
143   Jose Alberto Benitez Roman       Footon - Servetto
144   Anthony Geslin       Francaise des Jeux
145   Brent Bookwalter       BMC
146   Dmitriy Muravyev       RadioShack
147   Stuart O`Grady       Saxo Bank
148   Alessandro Petacchi       Lampre - Farnese Vini
149   Stephen Cummings       Sky
150   Wesley Sulzberger       Francaise des Jeux
151   Stephane Auge       Cofidis
152   Mark Cavendish       HTC - Columbia
153   Nicki Sørensen       Saxo Bank
154   Bernhard Eisel       HTC - Columbia
155   Julian Dean       Garmin - Transitions
156   David Millar       Garmin - Transitions
157   Brett Lancaster       Cervelo
158   Dimitri Champion       AG2R - La Mondiale
159   Marcus Burghardt       BMC
160   Manuel Quinziato       Liquigas - Diomo
161   Jeremy Hunt       Cervelo
162   Daniel Lloyd       Cervelo
163   Robbie McEwen       Katusha
164   Mirco Lorenzetto       Lampre - Farnese Vini
165   Anthony Roux       Francaise des Jeux
166   Andreas Klier       Cervelo
167   Bert Grabsch       HTC - Columbia
168   Adriano Malori       Lampre - Farnese Vini
 
prologue (3/7)
 Rotterdam > Rotterdam (8.9 km)
1   Fabian Cancellara       Saxo Bank
2   Tony Martin       HTC - Columbia
3   David Millar       Garmin - Transitions
4   [DSQ] Lance Armstrong       RadioShack
  Geraint Thomas       Sky
5   Tyler Farrar       Garmin - Transitions
Ranking:
1   Fabian Cancellara       Saxo Bank
 
1st stage (4/7)
Rotterdam > Brussel (201 km)
1   Alessandro Petacchi       Lampre - Farnese Vini
2   Mark Renshaw       HTC - Columbia
3   Thor Hushovd       Cervelo
4   Robbie McEwen       Katusha
5   Matthieu Ladagnous       Francaise des Jeux
Ranking:
1   Fabian Cancellara       Saxo Bank
 
2nd stage (5/7)
Brussel > Spa (201 km)
1   Sylvain Chavanel       Quick Step
2   Maxime Bouet       AG2R - La Mondiale
3   Fabian Wegmann       Milram
4   Robbie McEwen       Katusha
5   Christian Knees       Milram
Ranking:
1   Sylvain Chavanel       Quick Step
 
3rd stage (6/7)
Wanze > Arenberg Porte du Hainaut (213 km)
1   Thor Hushovd       Cervelo
2   Geraint Thomas       Sky
3   Cadel Evans       BMC
4   Ryder Hesjedal       Garmin - Transitions
5   Andy Schleck       Saxo Bank
Ranking:
1   Fabian Cancellara       Saxo Bank
 
4th stage (7/7)
Cambrai > Reims (153.5 km)
1   Alessandro Petacchi       Lampre - Farnese Vini
2   Julian Dean       Garmin - Transitions
3   Edvald Boasson Hagen       Sky
4   Robbie McEwen       Katusha
5   Robert Hunter       Garmin - Transitions
Ranking:
1   Fabian Cancellara       Saxo Bank
 
5th stage (8/7)
Epernay > Montargis (187.5 km)
1   Mark Cavendish       HTC - Columbia
2   Gerald Ciolek       Milram
3   Edvald Boasson Hagen       Sky
4   Jose Joaquin Rojas Gil       Caisse d`Epargne
5   Thor Hushovd       Cervelo
Ranking:
1   Fabian Cancellara       Saxo Bank
 
6th stage (9/7)
Montargis > Gueugnon (227.5 km)
1   Mark Cavendish       HTC - Columbia
2   Tyler Farrar       Garmin - Transitions
3   Alessandro Petacchi       Lampre - Farnese Vini
4   Robbie McEwen       Katusha
5   Gerald Ciolek       Milram
Ranking:
1   Fabian Cancellara       Saxo Bank
 
7th stage (10/7)
 Tournus > Station des Rousses (165.5 km)
1   Sylvain Chavanel       Quick Step
2   Rafael Valls Ferri       Footon - Servetto
3   Juan Manuel Garate Cepa       Rabobank
4   Thomas Voeckler       BBox - Bouygues Telecom
5   Mathieu Perget       Caisse d`Epargne
Ranking:
1   Sylvain Chavanel       Quick Step
 
8th stage (11/7)
 Station des Rousses > Morzine-Avoriaz (189 km)
1   Andy Schleck       Saxo Bank
2   Samuel Sanchez Gonzalez       Euskaltel - Euskadi
3   Robert Gesink       Rabobank
4   Roman Kreuziger       Liquigas - Diomo
5   Alberto Contador Velasco       Astana
Ranking:
1   Cadel Evans       BMC
 
9th stage (13/7)
 Morzine-Avoriaz > St-Jean-de-Maurienne (204.5 km)
1   Sandy Casar       Francaise des Jeux
2   Luis Leon Sanchez Gil       Caisse d`Epargne
3   Damiano Cunego       Lampre - Farnese Vini
4   Christophe Moreau       Caisse d`Epargne
5   Anthony Charteau       BBox - Bouygues Telecom
Ranking:
1   Andy Schleck       Saxo Bank
 
10th stage (14/7)
 Chambery > Gap (179 km)
1   Sergio Miguel Moreira Paulinho       RadioShack
2   Vasil Kiryienka       Caisse d`Epargne
3   Dries Devenyns       Quick Step
4   Pierre Rolland       BBox - Bouygues Telecom
5   Mario Aerts       Omega Pharma - Lotto
Ranking:
1   Andy Schleck       Saxo Bank
 
11st stage (15/7)
Sisteron > Bourg-les-Valence (184.5 km)
1   Mark Cavendish       HTC - Columbia
2   Alessandro Petacchi       Lampre - Farnese Vini
3   Tyler Farrar       Garmin - Transitions
4   Jose Joaquin Rojas Gil       Caisse d`Epargne
5   Robbie McEwen       Katusha
Ranking:
1   Andy Schleck       Saxo Bank
 
12nd stage (16/7)
Bourg-de-Peage > Mende (210.5 km)
1   Joaquim Rodriguez Oliver       Katusha
2   Alberto Contador Velasco       Astana
3   Alexandre Vinokourov       Astana
4   Jurgen Van Den Broeck       Omega Pharma - Lotto
5   Andy Schleck       Saxo Bank
Ranking:
1   Andy Schleck       Saxo Bank
 
13rd stage (17/7)
Rodez > Revel (196 km)
1   Alexandre Vinokourov       Astana
2   Mark Cavendish       HTC - Columbia
3   Alessandro Petacchi       Lampre - Farnese Vini
4   Edvald Boasson Hagen       Sky
5   Jose Joaquin Rojas Gil       Caisse d`Epargne
Ranking:
1   Andy Schleck       Saxo Bank
 
14th stage (18/7)
 Revel > Ax - 3 Domaines (184.5 km)
1   Christophe Riblon       AG2R - La Mondiale
2   [DSQ] Denis Menchov       Rabobank
3   Samuel Sanchez Gonzalez       Euskaltel - Euskadi
4   Andy Schleck       Saxo Bank
5   Joaquim Rodriguez Oliver       Katusha
Ranking:
1   Andy Schleck       Saxo Bank
 
15th stage (19/7)
 Pamiers > Bagneres-de-Luchon (187 km)
1   Thomas Voeckler       BBox - Bouygues Telecom
2   Alessandro Ballan       BMC
3   Aitor Perez Arrieta       Footon - Servetto
4   Lloyd Mondory       AG2R - La Mondiale
5   Luke Roberts       Milram
Ranking:
1   Alberto Contador Velasco       Astana
 
16th stage (20/7)
 Bagneres-de-Luchon > Pau (199.5 km)
1   Pierrick Fedrigo       BBox - Bouygues Telecom
2   Sandy Casar       Francaise des Jeux
3   Ruben Plaza Molina       Caisse d`Epargne
4   Damiano Cunego       Lampre - Farnese Vini
5   Chris Horner       RadioShack
Ranking:
1   Alberto Contador Velasco       Astana
 
17th stage (22/7)
 Pau > Col du Tourmalet (174 km)
1   Andy Schleck       Saxo Bank
2   [DSQ] Alberto Contador Velasco       Astana
  Joaquim Rodriguez Oliver       Katusha
3   Ryder Hesjedal       Garmin - Transitions
4   Samuel Sanchez Gonzalez       Euskaltel - Euskadi
5   [DSQ] Denis Menchov       Rabobank
Ranking:
1   Andy Schleck       Saxo Bank
 
18th stage (23/7)
Salies-de-Bearn > Bordeaux (198 km)
1   Mark Cavendish       HTC - Columbia
2   Julian Dean       Garmin - Transitions
3   Alessandro Petacchi       Lampre - Farnese Vini
4   Robbie McEwen       Katusha
5   Oscar Freire Gomez       Rabobank
Ranking:
1   Andy Schleck       Saxo Bank
 
19th stage (24/7)
 Bordeaux > Pauillac (52 km)
1   Fabian Cancellara       Saxo Bank
2   Tony Martin       HTC - Columbia
3   Bert Grabsch       HTC - Columbia
4   Ignatas Konovalovas       Cervelo
5   David Zabriskie       Garmin - Transitions
Ranking:
1   Andy Schleck       Saxo Bank
 
20th stage (25/7)
Longjumeau > Paris (102.5 km)
1   Mark Cavendish       HTC - Columbia
2   Alessandro Petacchi       Lampre - Farnese Vini
3   Julian Dean       Garmin - Transitions
4   Jurgen Roelandts       Omega Pharma - Lotto
5   Oscar Freire Gomez       Rabobank