Stefan VAN DIJK
 
Country:    Netherlands
Born:   1976-01-22 (41)
Gender:  
Doping:   8 years suspension until 2021-11-07 (Ozon therapy)
  
  
 
Source: Verandas Willems - Accent 

Road | Track | Photos | More
Important victories
  NC Netherlands (2002)

Year   Teams    CycleBase
Rankings
   Wins
  1995    Giant       -    -
  1996    Giant - Lowik       -    -
  1997    -      722    -
  1998    Rabobank Beloften       792    1
  1999    Rabobank Beloften       590    -
  2000    Cologne       497    -
  2001    BankGiroLoterij - Batavus       218    5
  2002    Lotto - Adecco       117    5
  2003    Lotto - Domo       117    4
  2004    Lotto - Domo       85    4
  2005    MrBookmaker.com - SportsTech       37    4
  2007    Wiesenhof - Felt       64    -
  2008    Mitsubishi - Jartazi       75    1
  2009    Verandas Willems       148    -
  2010    Verandas Willems       32    5
  2011    Verandas Willems - Accent       48    1
  2012    Accent Jobs - Verandas Willems       612    -
  2013    Accent Jobs - Wanty       886    -
     Overall          487

Results | Analysis

1994

NC Netherlands U19 (12/6)
  2nd place

1995

Hoy Classic (17-18/6)
  8th place
GP Wieler Revue (3/9)
  6th place

1996

Omloop van de Houtse Linies (3/3)
  10th place
Omloop van de Glazen Stad (27/3)
  2nd place
Dr. Foots Race (31/3)
  2nd place
Omloop van de Bommelerwaard (8/4)
  6th place
Ronde van Zuid-West Friesland (28/4)
  7th place
Hoy Classic (16/6)
  3rd place
NC Netherlands U23 (22/6)
  1st place
Eurode Omloop (18/8)
  2nd place
NC Netherlands - Clubs (14/9)
  1st place

1997

NC Netherlands U23 (28/6)
  25th place
Tour Beneden-Maas (12/7)
  1st place
Omloop van de Vlaamse Gewesten (15/8)
  10th place
GP Wieler Revue (31/8)
  2nd place
Omloop van het Zuiden (21/9)
  4th place

1998

Ronde van Zuid-Holland (14/3)
  7th place
Ronde van Midden-Brabant (29/3)
  9th place
Omloop van de Glazen Stad (22/4)
  1st place
Olympia`s Tour (15-24/5)
  1st place in 2nd stage
I.W.T. Oetingen (24/6)
  3rd place
NC Netherlands U23 (4/7)
  4th place
Omloop van de Vlaamse Gewesten (15/8)
  1st place

1999

Ster van Zwolle (6/3)
  7th place
Ronde van Zuid-Holland (13/3)
  6th place
Dorpenomloop Rucphen (14/3)
  4th place
Ronde van Noord-Holland (4/4)
  4th place
Ster der Beloften (13-18/4)
  54th place
  10th place in 4th stage
Omloop van de Mijnen (28/4-2/5)
  8th place
  2nd place in 3rd stage
Olympia`s Tour (21-30/5)
  10th place
  4th place in 1st stage
  9th place in 8th stage
NC Netherlands (27/6)
  18th place
NC Netherlands Elite without contract (27/6)
  3rd place
I.W.T. Oetingen (30/6)
  1st place
Eurode Omloop (15/8)
  3rd place
Van Keulen Omloop (28/8)
  4th place

2000

Topcompetitie
  6th place
Guldensporen Tweedaagse (4-5/3)
  5th place in 2nd stage
Woudenomloop (18/3)
  7th place
Ronde van Noord-Holland (9/4)
  3rd place
Ronde van Limburg (4/6)
  5th place
Ronde van Nederland (21-26/8)
  76th place
Ronde van Midden-Zeeland (2/9)
  7th place
Groningen - M√ľnster (27/9)
  6th place
GP Wieler Revue (1/10)
  9th place

2001

Trofeo Mallorca (4/2)
  8th place
Trofeo Manacor (5/2)
  7th place
Trofeo Cala Millor (6/2)
  7th place
Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden (29/3)
  3rd place
Ronde van Noord-Holland (8/4)
  1st place
Gent - Wevelgem (11/4)
  40th place
GP de Villers-Cotterets (4/6)
  5th place
Omloop van de Westkust (20/6)
  1st place
NC Netherlands (1/7)
  10th place
Course Solidaridad (4-8/7)
  1st place in 2nd stage
  2nd place in 3rd stage
  1st place in 4th stage
  2nd place in 6th stage
Henk Vos Memorial (20/7)
  8th place
Ronde van Castilie en Leon (5-9/8)
  4th place in 1st stage
Tour Beneden-Maas (25/8)
  10th place
Ronde van Nederland (28/8-1/9)
  50th place
  1st place in 1st stage
  6th place in 2nd stage
  2nd place in 3rd stage
  9th place in 5th stage
Ronde van Midden-Zeeland (8/9)
  17th place
Kampioenschap van Vlaanderen (21/9)
  4th place
Herald Sun Tour (18-28/10)
  4th place in 4th stage

2002

Kuurne - Brussel - Kuurne (3/3)
  19th place
GP Erik Breukink (15-17/3)
  67th place
  1st place in 1st stage
  2nd place in 2nd stage
  1st place in 3rd stage
Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden (28/3)
  1st place
E3 Prijs Harelbeke (30/3)
  29th place
Driedaagse van De Panne (2-4/4)
  5th place in 2nd stage
Tour of Flanders (7/4 - CDM)
  96th place
GP de l`Escaut (24/4)
  3rd place
Amstel Gold Race (28/4 - CDM)
  96th place
Rund um den Flughafen Köln-Bonn (5/5)
  2nd place
Dauphiné Libéré (9/6-16/9)
  3rd place in 1st stage
Route du Sud (22-25/6)
  2nd place in 1st stage
NC Netherlands (30/6)
  1st place
Acht van Chaam (31/7)
  8th place
Hamburg Cyclassics (4/8 - CDM)
  39th place
Tour of Denmark (13-17/8)
  1st place in 2nd stage
  3rd place in 6th stage
Ronde van Nederland (20-24/8)
  44th place
  8th place in 2nd stage
  9th place in 5th stage
GP Rik van Steenbergen (11/9)
  6th place
Paris - Bruxelles (14/9)
  13rd place
Paris - Tours (6/10 - CDM)
  52nd place
World Championships (13/10)
  21st place

2003

Tour of Qatar (31/1-4/2)
  7th place in 1st stage
  7th place in 2nd stage
  1st place in 3rd stage
  5th place in 4th stage
Le Samyn - Fayt-le-Franc (5/3)
  1st place
GP Rudy Dhaenens (23/3)
  3rd place
Dwars door Vlaanderen (26/3)
  11st place
E3 Prijs Harelbeke (29/3)
  13rd place
Gent - Wevelgem (9/4)
  28th place
Veenendaal - Veenendaal Classic (24/4)
  7th place
Ronde van Picardie (16-18/5)
  2nd place in 2nd stage
  1st place in 3rd stage
Ronde van Belgie (21-25/5)
  2nd place in 1st stage
Deutschland Tour (3-9/6)
  2nd place in 4th stage
  4th place in 7th stage
NC Netherlands (29/6)
  2nd place
Tour de Wallonie (28/7-1/8)
  4th place in 1st stage
  4th place in 2nd stage
Hamburg Cyclassics (3/8 - CDM)
  151st place
Tour of Denmark (12-16/8)
  3rd place in 2nd stage
  3rd place in 6th stage
Ronde van Nederland (19-23/8)
  54th place
  18th place in 1st stage
  18th place in 2nd stage
  20th place in 3rd stage
  12nd place in 5th stage
Coupe Sels (2/9)
  6th place
Ronde van Midden-Zeeland (6/9)
  1st place
GP Rik van Steenbergen (10/9)
  4th place
Rheinland-Pfalz Rundfahrt (17-21/9)
  6th place in 1st stage
  5th place in 3rd stage

2004

GP d`Ouverture La Marseillaise (3/2)
  4th place
Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden (17/4)
  1st place
Ronde van Noord-Holland (25/4)
  1st place
GP Herning (1/5)
  6th place
Ronde van Picardie (14-16/5)
  3rd place
  1st place in 3rd stage
NC Netherlands (27/6)
  7th place
Tour de Rijke (21/8)
  5th place
Dwars door Gendringen (22/8)
  1st place
Ronde van Nederland (24-28/8)
  3rd place in 2nd stage
Coupe Sels (31/8)
  4th place
Ronde van Midden-Zeeland (4/9)
  3rd place
Paris - Tours (10/10 - CDM)
  11st place

2005

Ronde van Langkawi (28/1-6/2)
  4th place in 1st stage
  8th place in 2nd stage
  4th place in 3rd stage
  8th place in 5th stage
GP Rudy Dhaenens (20/3)
  6th place
Driedaagse van De Panne (29-31/3)
  3rd place in 3rd stage
Gent - Wevelgem (6/4 - Pro Tour)
  18th place
Ronde van Noord-Holland (24/4)
  6th place
Ronde van Belgie (25-29/5)
  1st place in 6th stage
Ster Elektrotoer (15-18/6)
  2nd place in 3rd stage
Noord Nederland Tour (22/6)
  1st place
NC Netherlands (26/6)
  8th place
Eneco Tour (3-10/8 - Pro Tour)
  3rd place in 5th stage
  1st place in 6th stage
Tour de Rijke (20/8)
  1st place
Coupe Sels (30/8)
  6th place
Paris - Bruxelles (10/9)
  2nd place
GP Fourmies (11/9)
  2nd place
GP d`Isbergues (18/9)
  2nd place
Ronde van Midden-Zeeland (24/9)
  6th place
Paris - Tours (9/10 - Pro Tour)
  11st place

2007

Omloop Het Volk (3/3)
  8th place
Le Samyn - Fayt-le-Franc (7/3)
  7th place
Driedaagse van West-Vlaanderen (9-11/3)
  3rd place
  3rd place in 2nd stage
  3rd place in 3rd stage
Ronde van het Groene Hart (25/3)
  15th place
Circuit de Lorraine (23-27/5)
  2nd place in 2nd stage
Dutch Valley Food Classic (13/6)
  2nd place
Ronde van Midden-Zeeland (16/6)
  2nd place
Ster Elektrotoer (19-23/6)
  3rd place in 1st stage
Ronde van Friesland (27/6)
  6th place
Acht van Chaam (1/8)
  9th place
Chateauroux Classic de l`Indre (26/8)
  3rd place
Ronde van Poitou Charentes (28-31/8)
  2nd place in 3rd stage
Coupe Sels (4/9)
  2nd place
Tour de Rijke (22/9)
  3rd place
Omloop van het Houtland (26/9)
  4th place
Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden (2/10)
  3rd place
M√ľnsterland Giro (3/10)
  3rd place

2008

Etoile de Besseges (6-10/2)
  1st place in 2nd stage
  3rd place in 4th stage
Driedaagse van West-Vlaanderen (7-9/3)
  6th place
Ronde van het Groene Hart (23/3)
  6th place
Ronde van Drenthe (12/4)
  2nd place
GP de l`Escaut (16/4)
  5th place
GP Denain (17/4)
  7th place
Ronde van Noord-Holland (27/4)
  3rd place
Ronde van Friesland (14/5)
  3rd place
Dutch Valley Food Classic (11/6)
  9th place
NC Netherlands (29/6)
  6th place
Vuelta a Burgos (5-9/8)
  2nd place in 3rd stage
Tour de Rijke (31/8)
  5th place
Coupe Sels (2/9)
  4th place
GP Rik van Steenbergen (3/9)
  2nd place
Kampioenschap van Vlaanderen (19/9)
  2nd place
GP d`Isbergues (21/9)
  12nd place
Parijs - Bourges (9/10)
  10th place

2009

Ronde van Noord-Holland (26/4)
  4th place
Omloop der Kempen (10/5)
  3rd place
Ronde van de Doubs (5/7)
  11st place
Tour de Wallonie (25-29/7)
  2nd place in 1st stage
  3rd place in 2nd stage
  3rd place in 5th stage
Poly Normande (2/8)
  2nd place
Vlaamse Havenpijl (16/8)
  2nd place
Druivenkoers (26/8)
  8th place
GP Rik van Steenbergen (9/9)
  2nd place
Circuit Franco-Belge (1-4/10)
  8th place
Sluitingsprijs (13/10)
  2nd place

2010

Nokere Koerse (17/3)
  7th place
Driedaagse van De Panne (30/3-1/4)
  13rd place
GP Pino Cerami (8/4)
  2nd place
Ronde van Drenthe (10/4)
  4th place
Dwars door Drenthe (11/4)
  4th place
Arno Wallaard Memorial (24/4)
  1st place
Ronde van Overijssel (1/5)
  7th place
Omloop der Kempen (9/5)
  1st place
Ronde van Friesland (12/5)
  11st place
Ronde van Rhone-Alpes Isere (13-16/5)
  2nd place in 4th stage
Halle - Ingooigem (23/6)
  11st place
NC Netherlands (27/6)
  7th place
Tour de Wallonie (24-28/7)
  1st place in 2nd stage
  1st place in ranking after 2nd stage
  2nd place in 5th stage
Dutch Valley Food Classic (13/8)
  3rd place
Vlaamse Havenpijl (15/8)
  5th place
GP Stad Zottegem (17/8)
  1st place
Coupe Sels (29/8)
  2nd place
GP Jef Scherens (5/9)
  9th place
GP Rik van Steenbergen (8/9)
  7th place
Paris - Bruxelles (11/9)
  3rd place
GP Wallone (15/9)
  12nd place
Omloop van het Houtland (22/9)
  1st place
Sluitingsprijs (12/10)
  3rd place

2011

Omloop van het Waasland (13/3)
  2nd place
Nokere Koerse (16/3)
  2nd place
GP de l`Escaut (6/4)
  4th place
International Presidency Turkey Tour (24/4-1/5)
  5th place in 2nd stage
Ronde van Belgie (25-29/5)
  2nd place in 2nd stage
Tour de Rijke (5/6)
  5th place
Route du Sud (16-19/6)
  1st place in 1st stage
NC Netherlands (26/6)
  8th place
Tour de Wallonie (23-27/7)
  2nd place in 1st stage
Dutch Valley Food Classic (19/8)
  3rd place
Druivenkoers (24/8)
  4th place
Coupe Sels (28/8)
  10th place
GP Jef Scherens (4/9)
  4th place
GP Rik van Steenbergen (7/9)
  4th place
Paris - Bruxelles (10/9)
  4th place
GP Fourmies (11/9)
  3rd place
Kampioenschap van Vlaanderen (16/9)
  8th place
Omloop van het Houtland (21/9)
  2nd place
Sluitingsprijs (11/10)
  5th place

2012

Kuurne - Brussel - Kuurne (26/2)
  8th place
International Presidency Turkey Tour (22-29/4)
  3rd place in 8th stage
GP Rik van Steenbergen (5/9)
  6th place
Sluitingsprijs (9/10)
  3rd place

2013

Le Samyn (27/2)
  11st place
Omloop van het Waasland (10/3)
  8th place
International Presidency Turkey Tour (21-28/4)
  5th place in 5th stage
  5th place in 8th stage
Ronde van Zeeland Seaports (2/6)
  8th place
Acht van Chaam (24/7)
  4th place
GP Stad Zottegem (20/8)
  8th place
Druivenkoers (21/8)
  11st place