Ellen VAN LOY
 
Country:    Belgium
Born:   1980-09-16 (36)
Gender:  
  
  
 
Source: Telenet - Fidea 

Road | Cyclo Cross | More
Year   CycleBase
Rankings
  World
Cup
  
  2009-2010    108 58
  2010-2011    62 22
  2011-2012    54 29
  2012-2013    8 11
  2013-2014    6 6
  2014-2015    2 2
  2015-2016    4 4
  2016-2017    3 3

Results | Analysis

2009/2010

Kalmthout (20/12/2009 - CDM)
  30th place
Heusden-Zolder (26/12/2009 - CDM)
  36th place
Tervuren (3/1/2010)
  9th place
NC Belgium (10/1/2010)
  3rd place
Roubaix (17/1/2010 - CDM)
  31st place
Hoogerheide (24/1/2010 - CDM)
  37th place

2010/2011

Aigle (17/10/2010 - CDM)
  22nd place
Pilzen (24/10/2010 - CDM)
  23rd place
Koksijde (27/11/2010 - CDM)
  28th place
Scheldecross (18/12/2010)
  9th place
Kalmthout (19/12/2010 - CDM)
  15th place
Heusden-Zolder (26/12/2010 - CDM)
  16th place
NC Belgium (9/1/2011)
  4th place
Pontchateau (16/1/2011 - CDM)
  20th place
World Championships (30/1/2011)
  28th place
Cauberg Cross (19/2/2011)
  8th place

2011/2012

GP Neerpelt (24/9/2011)
  10th place
Kalmthout (2/10/2011)
  8th place
Pilzen (16/10/2011 - CDM)
  22nd place
Tabor (23/10/2011 - CDM)
  22nd place
Bollekescross (13/11/2011)
  7th place
Koksijde (26/11/2011 - CDM)
  25th place
Scheldecross (10/12/2011)
  10th place
Vlaamse Druivencross (11/12/2011)
  8th place
Namur (18/12/2011 - CDM)
  20th place
Centrumcross (20/12/2011)
  8th place
Heusden-Zolder (26/12/2011 - CDM)
  19th place
Leuven (30/12/2011)
  8th place
NC Belgium (8/1/2012)
  5th place

2012/2013

GP Neerpelt (29/9/2012)
  6th place
Kalmthout (30/9/2012)
  4th place
Ruddervoorde (7/10/2012)
  5th place
Tabor (21/10/2012 - CDM)
  12nd place
Nacht van Woerden (23/10/2012)
  4th place
Pilzen (28/10/2012 - CDM)
  25th place
Koppenbergcross (1/11/2012)
  8th place
European Championships (3/11/2012)
  10th place
Zonhoven (4/11/2012)
  5th place
Jaarmarktcross (10/11/2012)
  3rd place
Bollekescross (11/11/2012)
  6th place
Asper-Gavere (18/11/2012)
  5th place
Koksijde (24/11/2012 - CDM)
  13rd place
Roubaix (2/12/2012 - CDM)
  8th place
Scheldecross (8/12/2012)
  5th place
Vlaamse Druivencross (9/12/2012)
  4th place
Leuven (16/12/2012)
  3rd place
Essen (22/12/2012)
  5th place
Namur (23/12/2012 - CDM)
  13rd place
Heusden-Zolder (26/12/2012 - CDM)
  9th place
Azencross (28/12/2012)
  7th place
Diegem (30/12/2012)
  5th place
GP Sven Nys (1/1/2013)
  9th place
Ippodromo Capannelle (6/1/2013 - CDM)
  9th place
NC Belgium (13/1/2013)
  2nd place
Otegem (14/1/2013)
  3rd place
Hoogerheide (20/1/2013 - CDM)
  9th place
World Championships (2/2/2013)
  9th place
Krawattencross (9/2/2013)
  4th place
Hoogstraten (10/2/2013)
  2nd place
Noordzeecross (16/2/2013)
  3rd place
Heerlen (17/2/2013)
  5th place
Sluitingsprijs (24/2/2013)
  5th place

2013/2014

Baden (15/9/2013)
  4th place
GP Neerpelt (28/9/2013)
  4th place
GP Brabant (12/10/2013)
  6th place
GP Mario De Clercq (13/10/2013)
  6th place
Cauberg Cross (20/10/2013 - CDM)
  7th place
Nacht van Woerden (22/10/2013)
  7th place
Tabor (26/10/2013 - CDM)
  7th place
Ruddervoorde (27/10/2013)
  5th place
Koppenbergcross (1/11/2013)
  5th place
European Championships (3/11/2013)
  5th place
Bollekescross (10/11/2013)
  4th place
Jaarmarktcross (11/11/2013)
  4th place
Koksijde (23/11/2013 - CDM)
  10th place
Scheldecross (7/12/2013)
  4th place
Vlaamse Druivencross (8/12/2013)
  5th place
Kalmthout (15/12/2013)
  3rd place
Essen (21/12/2013)
  4th place
Namur (22/12/2013 - CDM)
  8th place
Heusden-Zolder (26/12/2013 - CDM)
  7th place
Azencross (27/12/2013)
  8th place
Diegem (29/12/2013)
  4th place
GP Sven Nys (1/1/2014)
  8th place
Centrumcross (2/1/2014)
  4th place
Ippodromo Capannelle (5/1/2014 - CDM)
  7th place
NC Belgium (12/1/2014)
  2nd place
Otegem (13/1/2014)
  4th place
Leuven (19/1/2014)
  6th place
Nommay (26/1/2014 - CDM)
  6th place
World Championships (1/2/2014)
  12nd place
Krawattencross (8/2/2014)
  8th place
Hoogstraten (9/2/2014)
  4th place
Noordzeecross (15/2/2014)
  6th place
Heerlen (16/2/2014)
  4th place
Sluitingsprijs (23/2/2014)
  5th place

2014/2015

Yanqing (30/8/2014)
  1st place
GP Neerpelt (27/9/2014)
  3rd place
Gieten (5/10/2014)
  2nd place
GP Brabant (11/10/2014)
  4th place
GP Mario De Clercq (12/10/2014)
  4th place
Cauberg Cross (19/10/2014 - CDM)
  4th place
Nacht van Woerden (21/10/2014)
  1st place
Koppenbergcross (1/11/2014)
  7th place
Zonhoven (2/11/2014)
  3rd place
European Championships (8/11/2014)
  5th place
Ruddervoorde (9/11/2014)
  3rd place
Jaarmarktcross (11/11/2014)
  4th place
Asper-Gavere (16/11/2014)
  3rd place
Koksijde (22/11/2014 - CDM)
  8th place
Spa-Francorchamps (23/11/2014)
  3rd place
Milton Keynes (29/11/2014 - CDM)
  4th place
Flandriencrosss (30/11/2014)
  2nd place
GP Hasselt (6/12/2014)
  4th place
Vlaamse Druivencross (7/12/2014)
  4th place
Scheldecross (13/12/2014)
  2nd place
Zilvermeercross (14/12/2014)
  2nd place
Waaslandcross (17/12/2014)
  4th place
Essen (20/12/2014)
  3rd place
Namur (21/12/2014 - CDM)
  4th place
Heusden-Zolder (26/12/2014 - CDM)
  6th place
Diegem (28/12/2014)
  4th place
Azencross (30/12/2014)
  3rd place
GP Sven Nys (1/1/2015)
  3rd place
Leuven (4/1/2015)
  2nd place
NC Belgium (11/1/2015)
  2nd place
Otegem (12/1/2015)
  4th place
Rucphen (24/1/2015)
  2nd place
Hoogerheide (25/1/2015 - CDM)
  7th place
World Championships (31/1/2015)
  8th place
Krawattencross (7/2/2015)
  2nd place
Hoogstraten (8/2/2015)
  4th place
Noordzeecross (14/2/2015)
  5th place
Heerlen (21/2/2015)
  3rd place
Sluitingsprijs (22/2/2015)
  4th place

2015/2016

CrossVegas (16/9/2015 - CDM)
  12nd place
GP Neerpelt (26/9/2015)
  2nd place
Gieten (4/10/2015)
  4th place
GP Mario De Clercq (11/10/2015)
  5th place
Kermiscross (15/10/2015)
  2nd place
Cauberg Cross (18/10/2015 - CDM)
  7th place
Nacht van Woerden (20/10/2015)
  2nd place
Niels Albert Cross (31/10/2015)
  1st place
Koppenbergcross (1/11/2015)
  7th place
European Championships (7/11/2015)
  5th place
Ruddervoorde (8/11/2015)
  2nd place
Jaarmarktcross (11/11/2015)
  5th place
Asper-Gavere (15/11/2015)
  4th place
GP Hasselt (21/11/2015)
  3rd place
Koksijde (22/11/2015 - CDM)
  7th place
Flandriencrosss (29/11/2015)
  5th place
Essen (5/12/2015)
  8th place
Vlaamse Druivencross (6/12/2015)
  5th place
Zilvermeercross (12/12/2015)
  7th place
Spa-Francorchamps (13/12/2015)
  7th place
Scheldecross (19/12/2015)
  6th place
Namur (20/12/2015 - CDM)
  5th place
Heusden-Zolder (26/12/2015 - CDM)
  3rd place
Diegem (27/12/2015)
  1st place
Azencross (29/12/2015)
  3rd place
GP Sven Nys (1/1/2016)
  2nd place
Leuven (3/1/2016)
  3rd place
NC Belgium (10/1/2016)
  2nd place
Otegem (11/1/2016)
  3rd place
Lignieres-en-Berry (17/1/2016 - CDM)
  2nd place
Hoogerheide (24/1/2016 - CDM)
  11st place
World Championships (30/1/2016)
  18th place
Noordzeecross (13/2/2016)
  6th place
GP Stad Eeklo (14/2/2016)
  6th place
Sluitingsprijs (21/2/2016)
  5th place

2016/2017

Waterloo (17/9/2016)
  4th place
Waterloo (18/9/2016)
  4th place
CrossVegas (21/9/2016 - CDM)
  17th place
Jingle Cross (24/9/2016 - CDM)
  14th place
GP Neerpelt (1/10/2016)
  4th place
Gieten (2/10/2016)
  7th place
Berencross (8/10/2016)
  1st place
GP Mario De Clercq (9/10/2016)
  8th place
Poldercross (15/10/2016)
  3rd place
Zonhoven (16/10/2016)
  5th place
Kermiscross (20/10/2016)
  5th place
Niels Albert Cross (22/10/2016)
  2nd place
Cauberg Cross (23/10/2016 - CDM)
  6th place
Nacht van Woerden (25/10/2016)
  9th place
European Championships (30/10/2016)
  9th place
Koppenbergcross (1/11/2016)
  8th place
Waaslandcross (5/11/2016)
  5th place
Ruddervoorde (6/11/2016)
  3rd place
Jaarmarktcross (11/11/2016)
  3rd place
Asper-Gavere (13/11/2016)
  4th place
GP Hasselt (19/11/2016)
  2nd place
Zeven (26/11/2016 - CDM)
  7th place
Flandriencrosss (27/11/2016)
  4th place
Spa-Francorchamps (3/12/2016)
  4th place
Zilvermeercross (4/12/2016)
  3rd place
Essen (10/12/2016)
  5th place
Vlaamse Druivencross (11/12/2016)
  2nd place
Scheldecross (17/12/2016)
  10th place
Namur (18/12/2016 - CDM)
  6th place
Heusden-Zolder (26/12/2016 - CDM)
  7th place
Azencross (29/12/2016)
  6th place
Bredene (30/12/2016)
  2nd place
GP Sven Nys (1/1/2017)
  2nd place
NC Belgium (8/1/2017)
  3rd place
Otegem (9/1/2017)
  3rd place
Fiuggi - Frosinone (15/1/2017 - CDM)
  7th place
Kasteelcross (21/1/2017)
  3rd place
Hoogerheide (22/1/2017 - CDM)
  13rd place
World Championships (28/1/2017)
  8th place
Parkcross (1/2/2017)
  5th place
Krawattencross (4/2/2017)
  6th place
Hoogstraten (5/2/2017)
  3rd place
Noordzeecross (11/2/2017)
  3rd place
Vestingcross (12/2/2017)
  4th place
Leuven (18/2/2017)
  3rd place
Sluitingsprijs (19/2/2017)
  6th place