Sophie DE BOER
 
Country:    Netherlands
Born:   1990-12-12 (26)
Gender:  
  
  
 
Source: Merida 

Road | Cyclo Cross | MTB XC | More
Important victories
  World Cup (2016/2017)
  2 World Cup victorie(s)

Year   CycleBase
Rankings
  World
Cup
  
  2008-2009    253 -
  2009-2010    39 18
  2010-2011    15 11
  2011-2012    10 12
  2012-2013    33 30
  2013-2014    9 9
  2014-2015    6 5
  2015-2016    10 6
  2016-2017    2 1
  2017-2018    2 2

Results | Analysis

2007/2008

NC Netherlands U19 (5/1/2008)
  3rd place

2008/2009

Eerde - Veghel (2/11/2008)
  10th place
Bladel (9/11/2008)
  6th place
Asper-Gavere (16/11/2008)
  9th place
Hilversum (29/11/2008)
  5th place
Gieten (30/11/2008)
  6th place
Boxtel (14/12/2008)
  8th place
Centrumcross (14/1/2009)
  4th place
Bakel (18/1/2009)
  5th place

2009/2010

Harderwijk (26/9/2009)
  7th place
Namur (10/10/2009)
  9th place
Nacht van Woerden (20/10/2009)
  9th place
Koppenbergcross (25/10/2009)
  3rd place
Nommay (8/11/2009 - CDM)
  21st place
Asper-Gavere (15/11/2009)
  9th place
Koksijde (28/11/2009 - CDM)
  15th place
Gieten (29/11/2009)
  6th place
Scheldecross (18/12/2009)
  9th place
Kalmthout (20/12/2009 - CDM)
  19th place
Heusden-Zolder (26/12/2009 - CDM)
  17th place
Sint Michielsgestel (3/1/2010)
  4th place
NC Netherlands (9/1/2010)
  5th place
Centrumcross (13/1/2010)
  7th place
Roubaix (17/1/2010 - CDM)
  16th place
Hoogerheide (24/1/2010 - CDM)
  14th place
World Championships (31/1/2010)
  29th place

2010/2011

Harderwijk (25/9/2010)
  2nd place
GP Neerpelt (26/9/2010)
  5th place
Namur (3/10/2010)
  6th place
Aigle (17/10/2010 - CDM)
  10th place
Pilzen (24/10/2010 - CDM)
  8th place
Nacht van Woerden (26/10/2010)
  8th place
Koppenbergcross (1/11/2010)
  5th place
European Championships (7/11/2010)
  6th place
Jaarmarktcross (11/11/2010)
  3rd place
Asper-Gavere (21/11/2010)
  3rd place
Koksijde (27/11/2010 - CDM)
  6th place
Kalmthout (19/12/2010 - CDM)
  9th place
Heusden-Zolder (26/12/2010 - CDM)
  24th place
Azencross (29/12/2010)
  10th place
NC Netherlands (9/1/2011)
  5th place
Pontchateau (16/1/2011 - CDM)
  7th place
Hoogerheide (23/1/2011 - CDM)
  9th place
World Championships (30/1/2011)
  11st place

2011/2012

GP Neerpelt (24/9/2011)
  5th place
Ruddervoorde (9/10/2011)
  4th place
Pilzen (16/10/2011 - CDM)
  21st place
Tabor (23/10/2011 - CDM)
  10th place
European Championships (6/11/2011)
  4th place
Bollekescross (13/11/2011)
  5th place
Asper-Gavere (20/11/2011)
  2nd place
Koksijde (26/11/2011 - CDM)
  8th place
Gieten (27/11/2011)
  8th place
Scheldecross (10/12/2011)
  3rd place
Vlaamse Druivencross (11/12/2011)
  4th place
Essen (17/12/2011)
  2nd place
Namur (18/12/2011 - CDM)
  7th place
Diegem (23/12/2011)
  5th place
Azencross (28/12/2011)
  5th place
Leuven (30/12/2011)
  3rd place
GP Sven Nys (1/1/2012)
  5th place
NC Netherlands (8/1/2012)
  3rd place
Lievin (15/1/2012 - CDM)
  6th place
World Championships (29/1/2012)
  7th place
Krawattencross (4/2/2012)
  10th place
Heerlen (12/2/2012)
  4th place

2012/2013

Ruddervoorde (7/10/2012)
  2nd place
Lierop (13/10/2012)
  2nd place
Tabor (21/10/2012 - CDM)
  17th place
Nacht van Woerden (23/10/2012)
  5th place
Pilzen (28/10/2012 - CDM)
  12nd place
Koppenbergcross (1/11/2012)
  4th place
European Championships (3/11/2012)
  9th place
Asper-Gavere (18/11/2012)
  4th place

2013/2014

Baden (15/9/2013)
  2nd place
GP Neerpelt (28/9/2013)
  2nd place
Lierop (6/10/2013)
  2nd place
GP Brabant (12/10/2013)
  5th place
GP Mario De Clercq (13/10/2013)
  5th place
Cauberg Cross (20/10/2013 - CDM)
  22nd place
Nacht van Woerden (22/10/2013)
  5th place
Tabor (26/10/2013 - CDM)
  10th place
Koppenbergcross (1/11/2013)
  4th place
European Championships (3/11/2013)
  4th place
Bollekescross (10/11/2013)
  3rd place
GP Hasselt (16/11/2013)
  6th place
Koksijde (23/11/2013 - CDM)
  5th place
Gieten (24/11/2013)
  6th place
Vlaamse Druivencross (8/12/2013)
  4th place
Essen (21/12/2013)
  8th place
Namur (22/12/2013 - CDM)
  29th place
Heusden-Zolder (26/12/2013 - CDM)
  8th place
Azencross (27/12/2013)
  7th place
GP Sven Nys (1/1/2014)
  5th place
Ippodromo Capannelle (5/1/2014 - CDM)
  8th place
NC Netherlands (12/1/2014)
  2nd place
Otegem (13/1/2014)
  3rd place
Nommay (26/1/2014 - CDM)
  9th place
Krawattencross (8/2/2014)
  6th place

2014/2015

GP Neerpelt (27/9/2014)
  5th place
Gieten (5/10/2014)
  3rd place
GP Brabant (11/10/2014)
  2nd place
GP Mario De Clercq (12/10/2014)
  1st place
Cauberg Cross (19/10/2014 - CDM)
  3rd place
Nacht van Woerden (21/10/2014)
  5th place
Koppenbergcross (1/11/2014)
  1st place
Asper-Gavere (16/11/2014)
  5th place
Koksijde (22/11/2014 - CDM)
  3rd place
Milton Keynes (29/11/2014 - CDM)
  16th place
Flandriencrosss (30/11/2014)
  5th place
GP Hasselt (6/12/2014)
  3rd place
Vlaamse Druivencross (7/12/2014)
  3rd place
Waaslandcross (17/12/2014)
  2nd place
Essen (20/12/2014)
  1st place
Namur (21/12/2014 - CDM)
  13rd place
Heusden-Zolder (26/12/2014 - CDM)
  8th place
Azencross (30/12/2014)
  9th place
NC Netherlands (11/1/2015)
  2nd place
Hoogerheide (25/1/2015 - CDM)
  11st place
World Championships (31/1/2015)
  10th place
Krawattencross (7/2/2015)
  7th place
Sluitingsprijs (22/2/2015)
  10th place

2015/2016

CrossVegas (16/9/2015 - CDM)
  25th place
European Championships (7/11/2015)
  8th place
Jaarmarktcross (11/11/2015)
  4th place
Asper-Gavere (15/11/2015)
  10th place
Koksijde (22/11/2015 - CDM)
  5th place
Flandriencrosss (29/11/2015)
  6th place
Essen (5/12/2015)
  4th place
Vlaamse Druivencross (6/12/2015)
  6th place
Scheldecross (19/12/2015)
  3rd place
Namur (20/12/2015 - CDM)
  6th place
Heusden-Zolder (26/12/2015 - CDM)
  9th place
GP Sven Nys (1/1/2016)
  4th place
Leuven (3/1/2016)
  1st place
NC Netherlands (10/1/2016)
  4th place
Lignieres-en-Berry (17/1/2016 - CDM)
  6th place
Hoogerheide (24/1/2016 - CDM)
  1st place
World Championships (30/1/2016)
  4th place
Parkcross (3/2/2016)
  2nd place
Hoogstraten (7/2/2016)
  2nd place
Noordzeecross (13/2/2016)
  2nd place
Sluitingsprijs (21/2/2016)
  4th place

2016/2017

CrossVegas (21/9/2016 - CDM)
  1st place
Jingle Cross (24/9/2016 - CDM)
  7th place
GP Neerpelt (1/10/2016)
  1st place
Gieten (2/10/2016)
  3rd place
GP Mario De Clercq (9/10/2016)
  3rd place
Cauberg Cross (23/10/2016 - CDM)
  2nd place
Nacht van Woerden (25/10/2016)
  7th place
European Championships (30/10/2016)
  8th place
Koppenbergcross (1/11/2016)
  3rd place
Ruddervoorde (6/11/2016)
  1st place
GP Brabant (12/11/2016)
  1st place
Asper-Gavere (13/11/2016)
  6th place
Zeven (26/11/2016 - CDM)
  4th place
Flandriencrosss (27/11/2016)
  7th place
Essen (10/12/2016)
  2nd place
Vlaamse Druivencross (11/12/2016)
  1st place
Scheldecross (17/12/2016)
  2nd place
Namur (18/12/2016 - CDM)
  3rd place
Heusden-Zolder (26/12/2016 - CDM)
  6th place
NC Netherlands (8/1/2017)
  3rd place
Otegem (9/1/2017)
  2nd place
Fiuggi - Frosinone (15/1/2017 - CDM)
  3rd place
Hoogerheide (22/1/2017 - CDM)
  8th place
Parkcross (1/2/2017)
  3rd place
Krawattencross (4/2/2017)
  4th place
Hoogstraten (5/2/2017)
  1st place
Noordzeecross (11/2/2017)
  2nd place
Vestingcross (12/2/2017)
  6th place
Leuven (18/2/2017)
  2nd place

2017/2018

Cross Eeklo (10/9/2017)
  4th place
Jingle Cross (17/9/2017 - CDM)
  4th place
Waterloo (24/9/2017 - CDM)
  4th place
Gieten (1/10/2017)
  3rd place
GP Mario De Clercq (8/10/2017)
  7th place
Koksijde (22/10/2017 - CDM)
  2nd place