Joyce VANDERBEKEN
 
Country:    Belgium
Born:   1984-08-26 (32)
Gender:  
  
  

Cyclo Cross | MTB XC | More
Year   CycleBase
Rankings
  World
Cup
  
  2004-2005    52 -
  2005-2006    37 -
  2006-2007    81 32
  2007-2008    113 40
  2008-2009    25 16
  2009-2010    30 21
  2010-2011    38 27
  2011-2012    27 21
  2012-2013    19 28
  2013-2014    233 -
  2014-2015    193 -
  2015-2016    23 27
  2016-2017    31 18
  2017-2018    31 18

Results | Analysis

2004/2005

Harderwijk (9/10/2004)
  6th place
Sint Michielsgestel (31/10/2004)
  9th place
Pijnacker (14/11/2004 - CDM)
  26th place
GP Mamma e Papa Guerciotti (8/12/2004 - CDM)
  25th place
Vlaamse Druivencross (19/12/2004)
  11st place
Hofstade (28/12/2004 - CDM)
  25th place
Bakel (2/1/2005)
  7th place
NC Belgium (9/1/2005)
  6th place
Hoogerheide (23/1/2005 - CDM)
  24th place
Krawattencross (5/2/2005)
  4th place
Sluitingsprijs (20/2/2005)
  7th place

2005/2006

Kalmthout (23/10/2005 - CDM)
  16th place
Koppenbergcross (1/11/2005)
  5th place
Pijnacker (13/11/2005 - CDM)
  15th place
Veldhoven (11/12/2005)
  4th place
Vlaamse Druivencross (18/12/2005)
  9th place
Hofstade (26/12/2005 - CDM)
  17th place
Hooglede-Gits (31/12/2005 - CDM)
  18th place
NC Belgium (8/1/2006)
  4th place
Lievin (15/1/2006 - CDM)
  23rd place
Hoogerheide (22/1/2006 - CDM)
  21st place
World Championships (29/1/2006)
  34th place
Krawattencross (4/2/2006)
  6th place

2006/2007

Harderwijk (7/10/2006)
  6th place
Trevisio (4/11/2006 - CDM)
  26th place
Pijnacker (12/11/2006 - CDM)
  16th place
Asper-Gavere (19/11/2006)
  7th place
Moergestel (3/12/2006)
  4th place
Vlaamse Druivencross (17/12/2006)
  10th place
Lierop (23/12/2006)
  1st place
Hofstade (26/12/2006 - CDM)
  27th place
NC Belgium (7/1/2007)
  4th place
Scheldecross (10/1/2007)
  10th place
Bakel (14/1/2007)
  2nd place

2007/2008

Koppenbergcross (1/11/2007)
  8th place
Dordrecht (4/11/2007)
  2nd place
Pijnacker (11/11/2007 - CDM)
  29th place
Koksijde (24/11/2007 - CDM)
  24th place
Scheldecross (21/12/2007)
  10th place
Reusel (26/12/2007)
  1st place
NC Belgium (6/1/2008)
  4th place
Krawattencross (2/2/2008)
  10th place

2008/2009

Nieuwkuijk (5/10/2008)
  2nd place
Lebbeke (18/10/2008)
  2nd place
Tabor (26/10/2008 - CDM)
  12nd place
Pijnacker (9/11/2008 - CDM)
  16th place
Asper-Gavere (16/11/2008)
  6th place
Koksijde (29/11/2008 - CDM)
  13rd place
Nommay (21/12/2008 - CDM)
  12nd place
Heusden-Zolder (26/12/2008 - CDM)
  19th place
Tervuren (4/1/2009)
  7th place
NC Belgium (11/1/2009)
  1st place
Roubaix (18/1/2009 - CDM)
  18th place
GP Mamma e Papa Guerciotti (25/1/2009 - CDM)
  15th place
World Championships (1/2/2009)
  15th place
Krawattencross (7/2/2009)
  6th place
Heerlen (14/2/2009)
  6th place
Sluitingsprijs (22/2/2009)
  6th place

2009/2010

Harderwijk (26/9/2009)
  6th place
Trevisio (4/10/2009 - CDM)
  13rd place
Namur (10/10/2009)
  10th place
St. Quentin (11/10/2009)
  5th place
Nacht van Woerden (20/10/2009)
  8th place
Koppenbergcross (25/10/2009)
  6th place
European Championships (1/11/2009)
  9th place
Nommay (8/11/2009 - CDM)
  11st place
Asper-Gavere (15/11/2009)
  7th place
Koksijde (28/11/2009 - CDM)
  20th place
Amersfoort (12/12/2009)
  4th place
Scheldecross (18/12/2009)
  6th place
Kalmthout (20/12/2009 - CDM)
  18th place
Heusden-Zolder (26/12/2009 - CDM)
  29th place
Azencross (29/12/2009)
  10th place
Petange (1/1/2010)
  5th place
Tervuren (3/1/2010)
  4th place
NC Belgium (10/1/2010)
  2nd place
Centrumcross (13/1/2010)
  8th place
Roubaix (17/1/2010 - CDM)
  18th place
Hoogerheide (24/1/2010 - CDM)
  36th place
World Championships (31/1/2010)
  24th place
Krawattencross (6/2/2010)
  9th place
Sluitingsprijs (21/2/2010)
  7th place

2010/2011

GP Neerpelt (26/9/2010)
  9th place
Montfoort (9/10/2010)
  3rd place
Aigle (17/10/2010 - CDM)
  18th place
Pilzen (24/10/2010 - CDM)
  21st place
Zonhoven (31/10/2010)
  7th place
Koppenbergcross (1/11/2010)
  6th place
Rhenen (6/11/2010)
  1st place
Asper-Gavere (21/11/2010)
  6th place
Koksijde (27/11/2010 - CDM)
  15th place
Gieten (28/11/2010)
  8th place
Moergestel (5/12/2010)
  4th place
NC Belgium (9/1/2011)
  3rd place
Krawattencross (5/2/2011)
  8th place
Heerlen (13/2/2011)
  7th place
Cauberg Cross (19/2/2011)
  7th place
Sluitingsprijs (20/2/2011)
  9th place

2011/2012

Nittany Lion Cross (10/9/2011)
  2nd place
CrossVegas (14/9/2011)
  9th place
Charm City Cross (17/9/2011)
  3rd place
Charm City Cross (18/9/2011)
  3rd place
Ellison Park CX Festival (25/9/2011)
  2nd place
Kalmthout (2/10/2011)
  6th place
Ruddervoorde (9/10/2011)
  10th place
Pilzen (16/10/2011 - CDM)
  28th place
Tabor (23/10/2011 - CDM)
  19th place
Nacht van Woerden (25/10/2011)
  10th place
Bollekescross (13/11/2011)
  8th place
Asper-Gavere (20/11/2011)
  9th place
Koksijde (26/11/2011 - CDM)
  19th place
Scheldecross (10/12/2011)
  6th place
Vlaamse Druivencross (11/12/2011)
  7th place
Essen (17/12/2011)
  9th place
Namur (18/12/2011 - CDM)
  25th place
Centrumcross (20/12/2011)
  7th place
Diegem (23/12/2011)
  10th place
Heusden-Zolder (26/12/2011 - CDM)
  30th place
NC Belgium (8/1/2012)
  2nd place
Lievin (15/1/2012 - CDM)
  19th place
Hoogerheide (22/1/2012 - CDM)
  14th place
World Championships (29/1/2012)
  24th place
Hoogstraten (5/2/2012)
  10th place
Noordzeecross (11/2/2012)
  7th place
Heerlen (12/2/2012)
  10th place
Cauberg Cross (18/2/2012)
  10th place
Sluitingsprijs (19/2/2012)
  10th place

2012/2013

Ellison Park CX Festival (9/9/2012)
  4th place
Nittany Lion Cross (15/9/2012)
  6th place
Nittany Lion Cross (16/9/2012)
  5th place
GP Neerpelt (29/9/2012)
  5th place
Kalmthout (30/9/2012)
  5th place
Ruddervoorde (7/10/2012)
  9th place
Tabor (21/10/2012 - CDM)
  26th place
Nacht van Woerden (23/10/2012)
  8th place
Pilzen (28/10/2012 - CDM)
  19th place
Zonhoven (4/11/2012)
  4th place
Jaarmarktcross (10/11/2012)
  6th place
Bollekescross (11/11/2012)
  7th place
Asper-Gavere (18/11/2012)
  9th place
Koksijde (24/11/2012 - CDM)
  19th place
Roubaix (2/12/2012 - CDM)
  28th place
Scheldecross (8/12/2012)
  6th place
Vlaamse Druivencross (9/12/2012)
  6th place
Leuven (16/12/2012)
  5th place
Essen (22/12/2012)
  10th place
Heusden-Zolder (26/12/2012 - CDM)
  22nd place
Diegem (30/12/2012)
  10th place
Ippodromo Capannelle (6/1/2013 - CDM)
  20th place
NC Belgium (13/1/2013)
  3rd place
Otegem (14/1/2013)
  7th place
Hoogstraten (10/2/2013)
  6th place
Noordzeecross (16/2/2013)
  5th place
Heerlen (17/2/2013)
  8th place
Sluitingsprijs (24/2/2013)
  9th place

2013/2014

Ruddervoorde (27/10/2013)
  9th place

2014/2015

Montfoort (4/10/2014)
  9th place
Scheldecross (13/12/2014)
  9th place
GP Stad Eeklo (15/2/2015)
  7th place

2015/2016

Kermiscross (15/10/2015)
  9th place
Albrandswaard (17/10/2015)
  1st place
GP Contern (25/10/2015)
  5th place
Niels Albert Cross (31/10/2015)
  4th place
Marle (1/11/2015)
  1st place
Ruddervoorde (8/11/2015)
  6th place
Asper-Gavere (15/11/2015)
  9th place
Pierric (21/11/2015)
  1st place
Valle d`Ille (22/11/2015)
  1st place
Flandriencrosss (29/11/2015)
  10th place
Vlaamse Druivencross (6/12/2015)
  9th place
Zilvermeercross (12/12/2015)
  8th place
Namur (20/12/2015 - CDM)
  19th place
Heusden-Zolder (26/12/2015 - CDM)
  35th place
Bredene (30/12/2015)
  2nd place
Centrumcross (2/1/2016)
  3rd place
Leuven (3/1/2016)
  10th place
NC Belgium (10/1/2016)
  4th place
Otegem (11/1/2016)
  7th place
Lignieres-en-Berry (17/1/2016 - CDM)
  9th place
Hoogerheide (24/1/2016 - CDM)
  27th place
World Championships (30/1/2016)
  22nd place
Parkcross (3/2/2016)
  8th place
Noordzeecross (13/2/2016)
  9th place
GP Stad Eeklo (14/2/2016)
  5th place
Sluitingsprijs (21/2/2016)
  6th place

2016/2017

Geraardsbergen (11/9/2016)
  4th place
CrossVegas (21/9/2016 - CDM)
  11st place
Jingle Cross (24/9/2016 - CDM)
  19th place
Berencross (8/10/2016)
  3rd place
Poldercross (15/10/2016)
  6th place
GP Contern (16/10/2016)
  3rd place
Kermiscross (20/10/2016)
  8th place
Cauberg Cross (23/10/2016 - CDM)
  41st place
Waaslandcross (5/11/2016)
  6th place
Ruddervoorde (6/11/2016)
  9th place
Jaarmarktcross (11/11/2016)
  5th place
Asper-Gavere (13/11/2016)
  10th place
GP Hasselt (19/11/2016)
  5th place
Zeven (26/11/2016 - CDM)
  13rd place
Bensheim (3/12/2016)
  1st place
Zilvermeercross (4/12/2016)
  6th place
Namur (18/12/2016 - CDM)
  25th place
Heusden-Zolder (26/12/2016 - CDM)
  24th place
Bredene (30/12/2016)
  5th place
Petange (1/1/2017)
  3rd place
NC Belgium (8/1/2017)
  7th place
Fiuggi - Frosinone (15/1/2017 - CDM)
  26th place
Kasteelcross (21/1/2017)
  6th place
Hoogerheide (22/1/2017 - CDM)
  62nd place
Leuven (18/2/2017)
  6th place