Reza RAVENSTIJN-HORMES
 
Country:    Netherlands
Born:   1967-02-06 (50)
Gender:  
  
  

Road | Cyclo Cross | MTB XC | More
Year   CycleBase
Rankings
  World
Cup
  
  2001-2002    9 -
  2002-2003    8 -
  2003-2004    6 -
  2004-2005    11 -
  2005-2006    8 -
  2006-2007    8 6
  2007-2008    6 4
  2008-2009    30 18
  2009-2010    28 15
  2010-2011    43 23
  2011-2012    37 28
  2012-2013    30 23
  2013-2014    50 31
  2014-2015    78 29
  2016-2017    181 -
  2017-2018    181 -

Results | Analysis

1992/1993

NC Netherlands (9/1/1993)
  5th place

1993/1994

NC Netherlands (8/1/1994)
  4th place

1994/1995

NC Netherlands (7/1/1995)
  1st place

1995/1996

Heerlen (29/10/1995)
  3rd place
Centrumcross (3/1/1996)
  1st place
NC Netherlands (13/1/1996)
  3rd place

1996/1997

Harderwijk (12/10/1996)
  1st place
Schijndel (10/11/1996)
  1st place
Oss (23/11/1996)
  1st place
Woerden (24/11/1996)
  1st place
Gieten (1/12/1996)
  1st place
Berlicum (8/12/1996)
  1st place
Amersfoort (14/12/1996)
  1st place
Amsterdam (21/12/1996)
  1st place
Reusel (28/12/1996)
  1st place
Lieshout (29/12/1996)
  1st place
Sint Michielsgestel (5/1/1997)
  1st place
NC Netherlands (12/1/1997)
  2nd place

1997/1998

Gieten (30/11/1997)
  4th place
Schijndel (7/12/1997)
  3rd place
Amersfoort (13/12/1997)
  3rd place
Berlicum (14/12/1997)
  1st place
Reusel (28/12/1997)
  3rd place
Zeddam (29/12/1997)
  3rd place
Moergestel (4/1/1998)
  2nd place
NC Netherlands (11/1/1998)
  2nd place
Rijswijk (24/1/1998)
  1st place
Groesbeek (25/1/1998)
  2nd place

1998/1999

Boxtel (20/12/1998)
  3rd place
Reusel (27/12/1998)
  5th place
Moergestel
  3rd place
NC Netherlands (10/1/1999)
  6th place

1999/2000

Reusel
  5th place

2000/2001

Gieten (26/11/2000)
  5th place
Heusden-Zolder (17/12/2000)
  9th place
Woerden (30/12/2000)
  2nd place
  2nd place
  2nd place
  2nd place
Amersfoort
  3rd place
NC Netherlands (14/1/2001)
  5th place
Wetzikon (28/1/2001)
  7th place
World Championships (3/2/2001)
  10th place
Sluitingsprijs (18/2/2001)
  2nd place

2001/2002

Sint Michielsgestel (4/11/2001)
  5th place
Asper-Gavere (11/11/2001)
  2nd place
Huijbergen (18/11/2001)
  4th place
Gieten (25/11/2001)
  5th place
Amersfoort
  1st place
Nommay (6/1/2002)
  3rd place
NC Netherlands (12/1/2002)
  5th place
Heerlen (27/1/2002)
  7th place
World Championships (3/2/2002)
  7th place
Hoogerheide (17/2/2002)
  6th place

2002/2003

Dottignies (26/10/2002)
  4th place
Almelo (27/10/2002)
  3rd place
Huijbergen (10/11/2002)
  2nd place
Asper-Gavere (17/11/2002)
  3rd place
Frankfurt (24/11/2002 - CDM)
  5th place
Gieten (1/12/2002)
  1st place
Lieshout (8/12/2002)
  2nd place
Amersfoort (14/12/2002)
  1st place
Erp (15/12/2002)
  1st place
Kalmthout (22/12/2002 - CDM)
  7th place
Zeddam (28/12/2002)
  3rd place
Moergestel (29/12/2002)
  1st place
Centrumcross (3/1/2003)
  3rd place
NC Netherlands (11/1/2003)
  8th place
Wetzikon (19/1/2003 - CDM)
  4th place
Heerlen (25/1/2003)
  5th place
World Championships (2/2/2003)
  32nd place
Pijnacker (8/2/2003)
  3rd place
Hoogerheide (16/2/2003 - CDM)
  5th place
Sluitingsprijs (23/2/2003)
  2nd place

2003/2004

Harderwijk (11/10/2003)
  2nd place
Torino (26/10/2003 - CDM)
  9th place
Sint Michielsgestel (2/11/2003)
  1st place
Vossem (9/11/2003)
  2nd place
St. Wendel (16/11/2003 - CDM)
  7th place
Frankfurt (23/11/2003)
  4th place
Gieten (30/11/2003)
  1st place
Wetzikon (7/12/2003 - CDM)
  4th place
Huijbergen (13/12/2003)
  1st place
Zeddam (26/12/2003)
  3rd place
Koksijde (28/12/2003 - CDM)
  5th place
Centrumcross (2/1/2004)
  1st place
  2nd place
Hoogerheide (4/1/2004)
  1st place
NC Netherlands (10/1/2004)
  5th place
Nommay (18/1/2004 - CDM)
  7th place
World Championships (1/2/2004)
  9th place
Pijnacker (15/2/2004 - CDM)
  5th place
Sluitingsprijs (22/2/2004)
  4th place

2004/2005

Harderwijk (9/10/2004)
  1st place
Sint Michielsgestel (31/10/2004)
  2nd place
Huijbergen (13/11/2004)
  1st place
Pijnacker (14/11/2004 - CDM)
  11st place
Frankfurt (21/11/2004)
  5th place
Hilversum (27/11/2004)
  1st place
Gieten (28/11/2004)
  6th place
Kalmthout (12/12/2004)
  2nd place
  11st place
  2nd place
  11st place
Woerden (18/12/2004)
  2nd place
Boxtel (19/12/2004)
  2nd place
Reusel (26/12/2004)
  4th place
Hofstade (28/12/2004 - CDM)
  10th place
Centrumcross (30/12/2004)
  2nd place
  1st place
Herford (31/12/2004)
  3rd place
Bakel (2/1/2005)
  3rd place
NC Netherlands (8/1/2005)
  4th place
Heerlen (22/1/2005)
  4th place
Hoogerheide (23/1/2005 - CDM)
  13rd place
Sluitingsprijs (20/2/2005)
  5th place

2005/2006

Harderwijk (1/10/2005)
  2nd place
Suameer (15/10/2005)
  2nd place
Kalmthout (23/10/2005 - CDM)
  4th place
Nacht van Woerden (25/10/2005)
  3rd place
Sint Michielsgestel (30/10/2005)
  2nd place
Koppenbergcross (1/11/2005)
  2nd place
European Championships (6/11/2005)
  10th place
Pijnacker (13/11/2005 - CDM)
  7th place
Frankfurt (20/11/2005)
  3rd place
Gieten (27/11/2005)
  2nd place
GP Mamma e Papa Guerciotti (8/12/2005 - CDM)
  9th place
Veldhoven (11/12/2005)
  1st place
Vlaamse Druivencross (18/12/2005)
  4th place
Hofstade (26/12/2005 - CDM)
  4th place
Azencross (28/12/2005)
  10th place
Hooglede-Gits (31/12/2005 - CDM)
  11st place
NC Netherlands (7/1/2006)
  3rd place
Lievin (15/1/2006 - CDM)
  16th place
Hoogerheide (22/1/2006 - CDM)
  22nd place
World Championships (29/1/2006)
  13rd place
Krawattencross (4/2/2006)
  1st place
Sluitingsprijs (19/2/2006)
  4th place

2006/2007

Harderwijk (7/10/2006)
  2nd place
Suameer (14/10/2006)
  1st place
Kalmthout (22/10/2006 - CDM)
  5th place
Fourmies (29/10/2006)
  4th place
Koppenbergcross (1/11/2006)
  2nd place
Trevisio (4/11/2006 - CDM)
  7th place
Vossem (5/11/2006)
  5th place
Pijnacker (12/11/2006 - CDM)
  6th place
Asper-Gavere (19/11/2006)
  2nd place
Gieten (26/11/2006)
  2nd place
European Championships (9/12/2006)
  5th place
Frankfurt (10/12/2006)
  5th place
Vlaamse Druivencross (17/12/2006)
  5th place
Eerde - Veghel (24/12/2006)
  5th place
Hofstade (26/12/2006 - CDM)
  7th place
Azencross (28/12/2006)
  7th place
Herford (30/12/2006)
  1st place
Petange (1/1/2007)
  4th place
NC Netherlands (6/1/2007)
  3rd place
Scheldecross (10/1/2007)
  2nd place
  3rd place
Nommay (14/1/2007 - CDM)
  10th place
Hoogerheide (21/1/2007 - CDM)
  6th place
World Championships (28/1/2007)
  14th place
Krawattencross (3/2/2007)
  1st place

2007/2008

Harderwijk (29/9/2007)
  2nd place
Almelo (14/10/2007)
  1st place
Kalmthout (21/10/2007 - CDM)
  10th place
Nacht van Woerden (23/10/2007)
  2nd place
Koppenbergcross (1/11/2007)
  2nd place
European Championships (4/11/2007)
  10th place
Pijnacker (11/11/2007 - CDM)
  3rd place
Asper-Gavere (18/11/2007)
  3rd place
Koksijde (24/11/2007 - CDM)
  4th place
GP Mamma e Papa Guerciotti (8/12/2007 - CDM)
  5th place
Eerde - Veghel (9/12/2007)
  4th place
Scheldecross (21/12/2007)
  3rd place
  2nd place
Nommay (23/12/2007)
  10th place
Zeddam (23/12/2007)
  1st place
Hofstade (26/12/2007 - CDM)
  3rd place
Azencross (28/12/2007)
  7th place
NC Netherlands (5/1/2008)
  6th place
Lievin (13/1/2008 - CDM)
  16th place
Hoogerheide (20/1/2008 - CDM)
  16th place
World Championships (27/1/2008)
  12nd place
Krawattencross (2/2/2008)
  2nd place
Sluitingsprijs (17/2/2008)
  7th place

2008/2009

Lebbeke (18/10/2008)
  3rd place
Tabor (26/10/2008 - CDM)
  14th place
Eerde - Veghel (2/11/2008)
  1st place
Pijnacker (9/11/2008 - CDM)
  18th place
Asper-Gavere (16/11/2008)
  8th place
Koksijde (29/11/2008 - CDM)
  23rd place
Frankfurt (7/12/2008)
  4th place
Amersfoort (13/12/2008)
  3rd place
Boxtel (14/12/2008)
  2nd place
Scheldecross (19/12/2008)
  9th place
Nommay (21/12/2008 - CDM)
  21st place
Heusden-Zolder (26/12/2008 - CDM)
  18th place
Sint Michielsgestel (4/1/2009)
  3rd place
NC Netherlands (10/1/2009)
  8th place
Roubaix (18/1/2009 - CDM)
  17th place
GP Mamma e Papa Guerciotti (25/1/2009 - CDM)
  17th place
Krawattencross (7/2/2009)
  7th place
Heerlen (14/2/2009)
  7th place
Sluitingsprijs (22/2/2009)
  7th place

2009/2010

Nacht van Woerden (20/10/2009)
  7th place
Koppenbergcross (25/10/2009)
  8th place
Nommay (8/11/2009 - CDM)
  27th place
Koksijde (28/11/2009 - CDM)
  11st place
Gieten (29/11/2009)
  8th place
Moergestel (6/12/2009)
  2nd place
Amersfoort (12/12/2009)
  3rd place
Scheldecross (18/12/2009)
  4th place
Kalmthout (20/12/2009 - CDM)
  16th place
Heusden-Zolder (26/12/2009 - CDM)
  21st place
Azencross (29/12/2009)
  9th place
Sint Michielsgestel (3/1/2010)
  3rd place
NC Netherlands (9/1/2010)
  6th place
Centrumcross (13/1/2010)
  5th place
Roubaix (17/1/2010 - CDM)
  8th place
Hoogerheide (24/1/2010 - CDM)
  11st place
World Championships (31/1/2010)
  32nd place
Krawattencross (6/2/2010)
  6th place
Sluitingsprijs (21/2/2010)
  8th place

2010/2011

GP Neerpelt (26/9/2010)
  6th place
Namur (3/10/2010)
  8th place
Aigle (17/10/2010 - CDM)
  17th place
Pilzen (24/10/2010 - CDM)
  18th place
Koppenbergcross (1/11/2010)
  7th place
Jaarmarktcross (11/11/2010)
  8th place
Koksijde (27/11/2010 - CDM)
  14th place
Gieten (28/11/2010)
  7th place
Scheldecross (18/12/2010)
  7th place
Kalmthout (19/12/2010 - CDM)
  26th place
Tervuren (2/1/2011)
  6th place
NC Netherlands (9/1/2011)
  9th place
Huijbergen (15/1/2011)
  1st place
Bakel (16/1/2011)
  1st place
Hoogerheide (23/1/2011 - CDM)
  19th place
World Championships (30/1/2011)
  33rd place
Heerlen (13/2/2011)
  8th place
Cauberg Cross (19/2/2011)
  10th place
Sluitingsprijs (20/2/2011)
  10th place

2011/2012

GP Neerpelt (24/9/2011)
  8th place
Ruddervoorde (9/10/2011)
  6th place
Pilzen (16/10/2011 - CDM)
  27th place
Beesel-Reuver (23/10/2011)
  1st place
Nacht van Woerden (25/10/2011)
  7th place
Zonhoven (30/10/2011)
  7th place
Rhenen (5/11/2011)
  1st place
Lieshout (20/11/2011)
  1st place
Koksijde (26/11/2011 - CDM)
  20th place
Essen (17/12/2011)
  8th place
Namur (18/12/2011 - CDM)
  19th place
Centrumcross (20/12/2011)
  3rd place
Azencross (28/12/2011)
  10th place
Sint Michielsgestel (31/12/2011)
  2nd place
GP Sven Nys (1/1/2012)
  10th place
NC Netherlands (8/1/2012)
  7th place
Lievin (15/1/2012 - CDM)
  24th place
Rucphen (21/1/2012)
  4th place
Hoogerheide (22/1/2012 - CDM)
  16th place
Heerlen (12/2/2012)
  8th place

2012/2013

Kalmthout (30/9/2012)
  7th place
Ruddervoorde (7/10/2012)
  7th place
Lierop (13/10/2012)
  3rd place
Nacht van Woerden (23/10/2012)
  7th place
Harderwijk (27/10/2012)
  3rd place
Koppenbergcross (1/11/2012)
  7th place
Zonhoven (4/11/2012)
  9th place
Jaarmarktcross (10/11/2012)
  2nd place
Lieshout (18/11/2012)
  1st place
Koksijde (24/11/2012 - CDM)
  16th place
Gieten (25/11/2012)
  8th place
Roubaix (2/12/2012 - CDM)
  17th place
Sint Michielsgestel (16/12/2012)
  5th place
Essen (22/12/2012)
  8th place
Namur (23/12/2012 - CDM)
  27th place
Centrumcross (3/1/2013)
  5th place
Ippodromo Capannelle (6/1/2013 - CDM)
  24th place
NC Netherlands (13/1/2013)
  6th place
Hoogerheide (20/1/2013 - CDM)
  13rd place
Krawattencross (9/2/2013)
  8th place
Hoogstraten (10/2/2013)
  7th place
Heerlen (17/2/2013)
  7th place

2013/2014

Nacht van Woerden (22/10/2013)
  10th place
Ruddervoorde (27/10/2013)
  6th place
Koppenbergcross (1/11/2013)
  10th place
Bollekescross (10/11/2013)
  10th place
GP Hasselt (16/11/2013)
  9th place
Koksijde (23/11/2013 - CDM)
  11st place
Gieten (24/11/2013)
  8th place
Moergestel (15/12/2013)
  1st place
Namur (22/12/2013 - CDM)
  27th place
Heusden-Zolder (26/12/2013 - CDM)
  28th place
Centrumcross (2/1/2014)
  9th place
Sint Michielsgestel (4/1/2014)
  2nd place
Bakel (5/1/2014)
  5th place
NC Netherlands (12/1/2014)
  5th place
Heerlen (16/2/2014)
  10th place
Sluitingsprijs (23/2/2014)
  9th place

2014/2015

Baden (14/9/2014)
  9th place
Dordrecht (28/9/2014)
  2nd place
Gieten (5/10/2014)
  8th place
GP Brabant (11/10/2014)
  8th place
Cauberg Cross (19/10/2014 - CDM)
  29th place
Ruddervoorde (9/11/2014)
  9th place
Lieshout (16/11/2014)
  3rd place
Koksijde (22/11/2014 - CDM)
  21st place
Milton Keynes (29/11/2014 - CDM)
  20th place
Schaijk (7/12/2014)
  1st place
Namur (21/12/2014 - CDM)
  38th place
Heusden-Zolder (26/12/2014 - CDM)
  29th place
Centrumcross (2/1/2015)
  7th place
Sint Michielsgestel (3/1/2015)
  2nd place
Bakel (4/1/2015)
  3rd place
NC Netherlands (11/1/2015)
  7th place
Hoogerheide (25/1/2015 - CDM)
  26th place
Krawattencross (7/2/2015)
  10th place
Sluitingsprijs (22/2/2015)
  9th place

2015/2016

Reusel (26/12/2015)
  6th place

2016/2017

Yanqing (31/8/2016)
  8th place
Fengtai (3/9/2016)
  7th place