Marianne VOS
 
Country:    Netherlands
Born:   1987-05-13 (29)
Gender:  
  
  
 
Source: Rabobank Liv/Giant 

Road | Track | Cyclo Cross | MTB XC | More
Important victories
  World Championships (2006, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014)
  20 World Cup victorie(s)

Year   CycleBase
Rankings
  World
Cup
  
  2001-2002    15 -
  2002-2003    9 -
  2003-2004    4 -
  2004-2005    5 -
  2005-2006    2 -
  2006-2007    2 3
  2007-2008    20 -
  2008-2009    4 11
  2009-2010    1 2
  2010-2011    3 3
  2011-2012    2 2
  2012-2013    6 6
  2013-2014    5 3
  2014-2015    11 10
  2016-2017    6 13

Results | Analysis

2000/2001

Boxtel (24/12/2000)
  3rd place
  3rd place
Woerden (30/12/2000)
  3rd place
  3rd place

2001/2002

Harderwijk (6/10/2001)
  1st place
Erp (21/10/2001)
  2nd place
Sint Michielsgestel (4/11/2001)
  4th place
Huijbergen (18/11/2001)
  2nd place
Gieten (25/11/2001)
  4th place
Centrumcross (3/1/2002)
  2nd place
Bakel (6/1/2002)
  1st place
NC Netherlands (12/1/2002)
  4th place
Heerlen (27/1/2002)
  17th place
Pijnacker (9/2/2002)
  3rd place
Hoogerheide (17/2/2002)
  7th place

2002/2003

Harderwijk (12/10/2002)
  1st place
Dottignies (26/10/2002)
  5th place
Almelo (27/10/2002)
  1st place
Koppenbergcross (1/11/2002)
  3rd place
Huijbergen (10/11/2002)
  9th place
Asper-Gavere (17/11/2002)
  14th place
Hilversum (23/11/2002)
  1st place
Gieten (1/12/2002)
  2nd place
Erp (15/12/2002)
  4th place
Kalmthout (22/12/2002 - CDM)
  3rd place
Reusel (26/12/2002)
  1st place
Zeddam (28/12/2002)
  1st place
Centrumcross (3/1/2003)
  1st place
Bakel (5/1/2003)
  1st place
NC Netherlands (11/1/2003)
  3rd place
Kasteelcross (19/1/2003)
  1st place
Wetzikon (19/1/2003 - CDM)
  6th place
Heerlen (25/1/2003)
  1st place
Pijnacker (8/2/2003)
  2nd place
Hoogerheide (16/2/2003 - CDM)
  6th place
Sluitingsprijs (23/2/2003)
  7th place

2003/2004

Harderwijk (11/10/2003)
  1st place
Nacht van Woerden (21/10/2003)
  2nd place
Torino (26/10/2003 - CDM)
  3rd place
European Championships (8/11/2003)
  2nd place
St. Wendel (16/11/2003 - CDM)
  6th place
Gieten (30/11/2003)
  2nd place
Wetzikon (7/12/2003 - CDM)
  6th place
Huijbergen (13/12/2003)
  4th place
Zeddam (26/12/2003)
  2nd place
Koksijde (28/12/2003 - CDM)
  3rd place
Centrumcross (2/1/2004)
  1st place
Hoogerheide (4/1/2004)
  2nd place
NC Netherlands (10/1/2004)
  4th place
Nommay (18/1/2004 - CDM)
  10th place
World Championships (1/2/2004)
  7th place
Pijnacker (15/2/2004 - CDM)
  1st place
Sluitingsprijs (22/2/2004)
  2nd place

2004/2005

Pijnacker (14/11/2004 - CDM)
  13rd place
Frankfurt (21/11/2004)
  4th place
Gieten (28/11/2004)
  1st place
Moergestel (5/12/2004)
  4th place
GP Mamma e Papa Guerciotti (8/12/2004 - CDM)
  3rd place
Kalmthout (12/12/2004)
  3rd place
  3rd place
Vlaamse Druivencross (19/12/2004)
  3rd place
Reusel (26/12/2004)
  2nd place
Hofstade (28/12/2004 - CDM)
  16th place
Azencross (29/12/2004)
  7th place
Centrumcross (30/12/2004)
  1st place
Bakel (2/1/2005)
  1st place
NC Netherlands (8/1/2005)
  2nd place
Heerlen (22/1/2005)
  3rd place
Hoogerheide (23/1/2005 - CDM)
  4th place
World Championships (30/1/2005)
  9th place
Sluitingsprijs (20/2/2005)
  2nd place

2005/2006

Harderwijk (1/10/2005)
  1st place
Suameer (15/10/2005)
  1st place
Kalmthout (23/10/2005 - CDM)
  2nd place
Nacht van Woerden (25/10/2005)
  2nd place
European Championships (6/11/2005)
  1st place
Pijnacker (13/11/2005 - CDM)
  2nd place
Frankfurt (20/11/2005)
  2nd place
Gieten (27/11/2005)
  1st place
GP Mamma e Papa Guerciotti (8/12/2005 - CDM)
  2nd place
Vlaamse Druivencross (18/12/2005)
  2nd place
Hofstade (26/12/2005 - CDM)
  7th place
Azencross (28/12/2005)
  1st place
Hooglede-Gits (31/12/2005 - CDM)
  8th place
Petange (1/1/2006)
  1st place
NC Netherlands (7/1/2006)
  2nd place
Lievin (15/1/2006 - CDM)
  2nd place
Hoogerheide (22/1/2006 - CDM)
  4th place
World Championships (29/1/2006)
  1st place
Sluitingsprijs (19/2/2006)
  2nd place

2006/2007

Kalmthout (22/10/2006 - CDM)
  2nd place
Fourmies (29/10/2006)
  1st place
Koppenbergcross (1/11/2006)
  1st place
Trevisio (4/11/2006 - CDM)
  1st place
Vossem (5/11/2006)
  1st place
Pijnacker (12/11/2006 - CDM)
  9th place
Gieten (26/11/2006)
  1st place
European Championships (9/12/2006)
  3rd place
Frankfurt (10/12/2006)
  2nd place
Eerde - Veghel (24/12/2006)
  2nd place
Hofstade (26/12/2006 - CDM)
  5th place
Azencross (28/12/2006)
  3rd place
Petange (1/1/2007)
  2nd place
NC Netherlands (6/1/2007)
  2nd place
Scheldecross (10/1/2007)
  1st place
Nommay (14/1/2007 - CDM)
  4th place
Hoogerheide (21/1/2007 - CDM)
  2nd place
World Championships (28/1/2007)
  7th place

2007/2008

Scheldecross (21/12/2007)
  1st place
Nommay (23/12/2007)
  4th place
NC Netherlands (5/1/2008)
  4th place
World Championships (27/1/2008)
  2nd place

2008/2009

Frankfurt (7/12/2008)
  2nd place
Scheldecross (19/12/2008)
  2nd place
Nommay (21/12/2008 - CDM)
  7th place
Heusden-Zolder (26/12/2008 - CDM)
  1st place
Azencross (30/12/2008)
  3rd place
Petange (1/1/2009)
  1st place
NC Netherlands (10/1/2009)
  5th place
Roubaix (18/1/2009 - CDM)
  4th place
GP Mamma e Papa Guerciotti (25/1/2009 - CDM)
  6th place
World Championships (1/2/2009)
  1st place
Krawattencross (7/2/2009)
  2nd place
Sluitingsprijs (22/2/2009)
  1st place

2009/2010

Nacht van Woerden (20/10/2009)
  1st place
European Championships (1/11/2009)
  1st place
Nommay (8/11/2009 - CDM)
  2nd place
Asper-Gavere (15/11/2009)
  2nd place
Koksijde (28/11/2009 - CDM)
  1st place
Gieten (29/11/2009)
  2nd place
Frankfurt (6/12/2009)
  1st place
Kalmthout (20/12/2009 - CDM)
  2nd place
Heusden-Zolder (26/12/2009 - CDM)
  1st place
Azencross (29/12/2009)
  2nd place
Petange (1/1/2010)
  1st place
Sint Michielsgestel (3/1/2010)
  1st place
NC Netherlands (9/1/2010)
  2nd place
Centrumcross (13/1/2010)
  1st place
Roubaix (17/1/2010 - CDM)
  3rd place
Hoogerheide (24/1/2010 - CDM)
  1st place
World Championships (31/1/2010)
  1st place
Krawattencross (6/2/2010)
  1st place
Sluitingsprijs (21/2/2010)
  1st place

2010/2011

Scheldecross (18/12/2010)
  2nd place
Kalmthout (19/12/2010 - CDM)
  2nd place
Heusden-Zolder (26/12/2010 - CDM)
  2nd place
Azencross (29/12/2010)
  1st place
Petange (1/1/2011)
  1st place
Tervuren (2/1/2011)
  3rd place
NC Netherlands (9/1/2011)
  1st place
Pontchateau (16/1/2011 - CDM)
  1st place
Hoogerheide (23/1/2011 - CDM)
  3rd place
World Championships (30/1/2011)
  1st place
Krawattencross (5/2/2011)
  2nd place
Cauberg Cross (19/2/2011)
  1st place

2011/2012

Koksijde (26/11/2011 - CDM)
  2nd place
Gieten (27/11/2011)
  1st place
Frankfurt (4/12/2011)
  1st place
Essen (17/12/2011)
  1st place
Namur (18/12/2011 - CDM)
  1st place
Centrumcross (20/12/2011)
  1st place
Diegem (23/12/2011)
  1st place
Heusden-Zolder (26/12/2011 - CDM)
  1st place
Azencross (28/12/2011)
  1st place
Leuven (30/12/2011)
  1st place
Sint Michielsgestel (31/12/2011)
  1st place
Petange (1/1/2012)
  1st place
NC Netherlands (8/1/2012)
  1st place
Lievin (15/1/2012 - CDM)
  1st place
Rucphen (21/1/2012)
  1st place
Hoogerheide (22/1/2012 - CDM)
  1st place
World Championships (29/1/2012)
  1st place
Krawattencross (4/2/2012)
  1st place
Cauberg Cross (18/2/2012)
  1st place
Sluitingsprijs (19/2/2012)
  2nd place

2012/2013

Gieten (25/11/2012)
  2nd place
Namur (23/12/2012 - CDM)
  3rd place
Heusden-Zolder (26/12/2012 - CDM)
  1st place
Azencross (28/12/2012)
  5th place
Petange (1/1/2013)
  1st place
Centrumcross (3/1/2013)
  1st place
Ippodromo Capannelle (6/1/2013 - CDM)
  1st place
NC Netherlands (13/1/2013)
  1st place
Otegem (14/1/2013)
  1st place
Rucphen (19/1/2013)
  1st place
Hoogerheide (20/1/2013 - CDM)
  1st place
World Championships (2/2/2013)
  1st place
Krawattencross (9/2/2013)
  1st place

2013/2014

GP Brabant (12/10/2013)
  1st place
Cauberg Cross (20/10/2013 - CDM)
  1st place
Nacht van Woerden (22/10/2013)
  1st place
Namur (22/12/2013 - CDM)
  2nd place
Heusden-Zolder (26/12/2013 - CDM)
  2nd place
Azencross (27/12/2013)
  1st place
GP Sven Nys (1/1/2014)
  2nd place
Centrumcross (2/1/2014)
  1st place
Ippodromo Capannelle (5/1/2014 - CDM)
  2nd place
NC Netherlands (12/1/2014)
  1st place
Leuven (19/1/2014)
  1st place
Nommay (26/1/2014 - CDM)
  1st place
World Championships (1/2/2014)
  1st place
Krawattencross (8/2/2014)
  2nd place

2014/2015

Namur (21/12/2014 - CDM)
  2nd place
Heusden-Zolder (26/12/2014 - CDM)
  1st place
Diegem (28/12/2014)
  1st place
Azencross (30/12/2014)
  2nd place
Centrumcross (2/1/2015)
  1st place
NC Netherlands (11/1/2015)
  1st place
Hoogerheide (25/1/2015 - CDM)
  12nd place
World Championships (31/1/2015)
  3rd place

2016/2017

Scheldecross (17/12/2016)
  4th place
Diegem (23/12/2016)
  1st place
Heusden-Zolder (26/12/2016 - CDM)
  1st place
Azencross (29/12/2016)
  2nd place
GP Sven Nys (1/1/2017)
  1st place
Centrumcross (4/1/2017)
  1st place
NC Netherlands (8/1/2017)
  1st place
Fiuggi - Frosinone (15/1/2017 - CDM)
  1st place
Hoogerheide (22/1/2017 - CDM)
  1st place
World Championships (28/1/2017)
  2nd place
Parkcross (1/2/2017)
  1st place
Hoogstraten (5/2/2017)
  9th place