Pavla HAVLIKOVA
 
Country:    Czechia
Born:   1983-04-20 (34)
Gender:  
  
  
 

Road | Cyclo Cross | MTB XC | More
Important victories
  1 World Cup victorie(s)

Year   CycleBase
Rankings
  World
Cup
  
  2006-2007    26 19
  2007-2008    12 5
  2008-2009    8 6
  2009-2010    12 10
  2010-2011    9 7
  2011-2012    11 9
  2012-2013    13 10
  2013-2014    7 10
  2014-2015    14 14
  2015-2016    2 8
  2016-2017    16 23
  2017-2018    16 23

Results | Analysis

1999/2000

Azencross (29/12/1999)
  11st place
Wetzikon (23/1/2000)
  15th place
World Championships (30/1/2000)
  20th place

2006/2007

Nommay (14/1/2007 - CDM)
  1st place

2007/2008

Kalmthout (21/10/2007 - CDM)
  5th place
European Championships (4/11/2007)
  6th place
Pijnacker (11/11/2007 - CDM)
  5th place
Koksijde (24/11/2007 - CDM)
  9th place
Gieten (25/11/2007)
  1st place
GP Mamma e Papa Guerciotti (8/12/2007 - CDM)
  4th place
Huijbergen (22/12/2007)
  6th place
Nommay (23/12/2007)
  1st place
Hofstade (26/12/2007 - CDM)
  16th place
Centrumcross (9/1/2008)
  3rd place
Lievin (13/1/2008 - CDM)
  7th place
Hoogerheide (20/1/2008 - CDM)
  8th place
World Championships (27/1/2008)
  16th place

2008/2009

Hlinsko (28/9/2008)
  1st place
Louny (11/10/2008)
  1st place
Ceska Lipa (12/10/2008)
  1st place
Kalmthout (19/10/2008 - CDM)
  3rd place
Tabor (26/10/2008 - CDM)
  3rd place
European Championships (2/11/2008)
  7th place
Pijnacker (9/11/2008 - CDM)
  8th place
Asper-Gavere (16/11/2008)
  4th place
Lucca (23/11/2008)
  1st place
Koksijde (29/11/2008 - CDM)
  7th place
Gieten (30/11/2008)
  3rd place
Frankfurt (7/12/2008)
  3rd place
NC Czechia (13/12/2008)
  1st place
Nommay (21/12/2008 - CDM)
  9th place
Heusden-Zolder (26/12/2008 - CDM)
  8th place
Azencross (30/12/2008)
  10th place
Petange (1/1/2009)
  2nd place
Tervuren (4/1/2009)
  4th place
Roubaix (18/1/2009 - CDM)
  16th place
GP Mamma e Papa Guerciotti (25/1/2009 - CDM)
  11st place

2009/2010

Trevisio (4/10/2009 - CDM)
  5th place
Namur (10/10/2009)
  2nd place
Koppenbergcross (25/10/2009)
  1st place
European Championships (1/11/2009)
  5th place
Nommay (8/11/2009 - CDM)
  12nd place
Asper-Gavere (15/11/2009)
  10th place
Strullendorf (22/11/2009)
  3rd place
Koksijde (28/11/2009 - CDM)
  6th place
Gieten (29/11/2009)
  4th place
Frankfurt (6/12/2009)
  4th place
Kalmthout (20/12/2009 - CDM)
  11st place
Azencross (29/12/2009)
  7th place
Petange (1/1/2010)
  2nd place
Tervuren (3/1/2010)
  5th place
NC Czechia (9/1/2010)
  2nd place
  2nd place
Roubaix (17/1/2010 - CDM)
  17th place
Hoogerheide (24/1/2010 - CDM)
  18th place
World Championships (31/1/2010)
  30th place
Krawattencross (6/2/2010)
  7th place
Sluitingsprijs (21/2/2010)
  9th place

2010/2011

GP Neerpelt (26/9/2010)
  4th place
Namur (3/10/2010)
  4th place
Aigle (17/10/2010 - CDM)
  12nd place
Pilzen (24/10/2010 - CDM)
  4th place
Nacht van Woerden (26/10/2010)
  4th place
Zonhoven (31/10/2010)
  5th place
European Championships (7/11/2010)
  5th place
Jaarmarktcross (11/11/2010)
  6th place
Doehlau (21/11/2010)
  1st place
Koksijde (27/11/2010 - CDM)
  7th place
Gieten (28/11/2010)
  3rd place
Ciclocross Del Ponte (8/12/2010)
  3rd place
NC Czechia (11/12/2010)
  2nd place
  2nd place
Scheldecross (18/12/2010)
  4th place
Kalmthout (19/12/2010 - CDM)
  8th place
Heusden-Zolder (26/12/2010 - CDM)
  5th place
Azencross (29/12/2010)
  6th place
Petange (1/1/2011)
  5th place
Tervuren (2/1/2011)
  5th place
Pontchateau (16/1/2011 - CDM)
  9th place
Hoogerheide (23/1/2011 - CDM)
  16th place
World Championships (30/1/2011)
  13rd place
Krawattencross (5/2/2011)
  7th place
Sluitingsprijs (20/2/2011)
  6th place

2011/2012

GP Neerpelt (24/9/2011)
  6th place
Baden (25/9/2011)
  3rd place
Kalmthout (2/10/2011)
  3rd place
Ruddervoorde (9/10/2011)
  8th place
Pilzen (16/10/2011 - CDM)
  8th place
Tabor (23/10/2011 - CDM)
  5th place
Nacht van Woerden (25/10/2011)
  5th place
Zonhoven (30/10/2011)
  5th place
Koppenbergcross (1/11/2011)
  7th place
Asper-Gavere (20/11/2011)
  5th place
Koksijde (26/11/2011 - CDM)
  11st place
Gieten (27/11/2011)
  9th place
Frankfurt (4/12/2011)
  6th place
NC Czechia (10/12/2011)
  2nd place
Namur (18/12/2011 - CDM)
  15th place
Heusden-Zolder (26/12/2011 - CDM)
  10th place
Azencross (28/12/2011)
  9th place
Leuven (30/12/2011)
  4th place
GP Sven Nys (1/1/2012)
  8th place
Lievin (15/1/2012 - CDM)
  9th place
Hoogerheide (22/1/2012 - CDM)
  10th place
World Championships (29/1/2012)
  11st place
Krawattencross (4/2/2012)
  8th place
Hoogstraten (5/2/2012)
  3rd place
Noordzeecross (11/2/2012)
  3rd place
Cauberg Cross (18/2/2012)
  6th place
Sluitingsprijs (19/2/2012)
  9th place

2012/2013

GP Neerpelt (29/9/2012)
  2nd place
Tabor (21/10/2012 - CDM)
  8th place
Pilzen (28/10/2012 - CDM)
  10th place
Jaarmarktcross (10/11/2012)
  8th place
Bollekescross (11/11/2012)
  2nd place
Asper-Gavere (18/11/2012)
  8th place
Koksijde (24/11/2012 - CDM)
  9th place
Gieten (25/11/2012)
  6th place
Roubaix (2/12/2012 - CDM)
  7th place
NC Czechia (8/12/2012)
  1st place
Namur (23/12/2012 - CDM)
  16th place
Heusden-Zolder (26/12/2012 - CDM)
  14th place
GP Sven Nys (1/1/2013)
  8th place
Ippodromo Capannelle (6/1/2013 - CDM)
  18th place
Otegem (14/1/2013)
  2nd place
Rucphen (19/1/2013)
  2nd place
Hoogerheide (20/1/2013 - CDM)
  11st place
World Championships (2/2/2013)
  20th place
Noordzeecross (16/2/2013)
  4th place
Heerlen (17/2/2013)
  6th place
Sluitingsprijs (24/2/2013)
  4th place

2013/2014

Baden (15/9/2013)
  5th place
GP Neerpelt (28/9/2013)
  3rd place
Udica-Prostne (6/10/2013)
  1st place
GP Brabant (12/10/2013)
  7th place
GP Mario De Clercq (13/10/2013)
  7th place
Cauberg Cross (20/10/2013 - CDM)
  6th place
Tabor (26/10/2013 - CDM)
  3rd place
Koppenbergcross (1/11/2013)
  6th place
European Championships (3/11/2013)
  8th place
Bollekescross (10/11/2013)
  5th place
Jaarmarktcross (11/11/2013)
  5th place
GP Hasselt (16/11/2013)
  5th place
Asper-Gavere (17/11/2013)
  4th place
Koksijde (23/11/2013 - CDM)
  7th place
Gieten (24/11/2013)
  5th place
Scheldecross (7/12/2013)
  7th place
Vlaamse Druivencross (8/12/2013)
  6th place
NC Czechia (14/12/2013)
  2nd place
Heusden-Zolder (26/12/2013 - CDM)
  13rd place
Diegem (29/12/2013)
  7th place
Ippodromo Capannelle (5/1/2014 - CDM)
  19th place
Otegem (13/1/2014)
  5th place
Leuven (19/1/2014)
  5th place
Nommay (26/1/2014 - CDM)
  25th place
World Championships (1/2/2014)
  25th place
Krawattencross (8/2/2014)
  9th place
Noordzeecross (15/2/2014)
  4th place
Heerlen (16/2/2014)
  5th place
Sluitingsprijs (23/2/2014)
  6th place

2014/2015

GP Brabant (11/10/2014)
  7th place
GP Mario De Clercq (12/10/2014)
  8th place
Cauberg Cross (19/10/2014 - CDM)
  8th place
Nacht van Woerden (21/10/2014)
  6th place
Koppenbergcross (1/11/2014)
  6th place
Zonhoven (2/11/2014)
  4th place
European Championships (8/11/2014)
  2nd place
Ruddervoorde (9/11/2014)
  5th place
Jaarmarktcross (11/11/2014)
  6th place
Asper-Gavere (16/11/2014)
  7th place
Koksijde (22/11/2014 - CDM)
  7th place
Spa-Francorchamps (23/11/2014)
  6th place
Milton Keynes (29/11/2014 - CDM)
  14th place
Flandriencrosss (30/11/2014)
  4th place
GP Hasselt (6/12/2014)
  5th place
Vlaamse Druivencross (7/12/2014)
  5th place
NC Czechia (13/12/2014)
  3rd place
Essen (20/12/2014)
  6th place
Namur (21/12/2014 - CDM)
  16th place
Heusden-Zolder (26/12/2014 - CDM)
  12nd place
Diegem (28/12/2014)
  10th place
GP Sven Nys (1/1/2015)
  7th place
Otegem (12/1/2015)
  6th place
Rucphen (24/1/2015)
  3rd place
Hoogerheide (25/1/2015 - CDM)
  23rd place
World Championships (31/1/2015)
  21st place
Noordzeecross (14/2/2015)
  8th place

2015/2016

Baden (13/9/2015)
  2nd place
Slany (28/9/2015)
  1st place
Hlinsko (3/10/2015)
  1st place
Dielsdorf (4/10/2015)
  1st place
GP Mario De Clercq (11/10/2015)
  1st place
Cauberg Cross (18/10/2015 - CDM)
  3rd place
Nacht van Woerden (20/10/2015)
  1st place
Tabor (28/10/2015)
  1st place
Hittnau (1/11/2015)
  1st place
European Championships (7/11/2015)
  4th place
City Cross Cup (8/11/2015)
  1st place
Unicov (17/11/2015)
  1st place
Koksijde (22/11/2015 - CDM)
  4th place
Flandriencrosss (29/11/2015)
  4th place
Essen (5/12/2015)
  5th place
Mlada Bodeslav (12/12/2015)
  1st place
Eschenbach (13/12/2015)
  1st place
Scheldecross (19/12/2015)
  8th place
Namur (20/12/2015 - CDM)
  11st place
Heusden-Zolder (26/12/2015 - CDM)
  6th place
Azencross (29/12/2015)
  2nd place
GP Sven Nys (1/1/2016)
  5th place
Meilen (2/1/2016)
  2nd place
NC Czechia (9/1/2016)
  2nd place
Lignieres-en-Berry (17/1/2016 - CDM)
  8th place
Rucphen (23/1/2016)
  5th place
Hoogerheide (24/1/2016 - CDM)
  17th place
World Championships (30/1/2016)
  12nd place
Waaslandcross (6/2/2016)
  8th place
Hoogstraten (7/2/2016)
  6th place

2016/2017

Tabor (28/9/2016)
  2nd place
Aigle (2/10/2016)
  1st place
Mlada Bodeslav (8/10/2016)
  1st place
GP Mario De Clercq (9/10/2016)
  4th place
Cauberg Cross (23/10/2016 - CDM)
  14th place
Nacht van Woerden (25/10/2016)
  4th place
European Championships (30/10/2016)
  7th place
Hittnau (6/11/2016)
  5th place
Kolin (12/11/2016)
  1st place
Slany (17/11/2016)
  1st place
Zeven (26/11/2016 - CDM)
  9th place
Flandriencrosss (27/11/2016)
  5th place
Eschenbach (11/12/2016)
  2nd place
Scheldecross (17/12/2016)
  9th place
Namur (18/12/2016 - CDM)
  15th place
Heusden-Zolder (26/12/2016 - CDM)
  16th place
Azencross (29/12/2016)
  9th place
Meilen (2/1/2017)
  4th place
NC Czechia (7/1/2017)
  1st place
Kasteelcross (21/1/2017)
  7th place
Hoogerheide (22/1/2017 - CDM)
  43rd place