Huub DUYN
 
Country:    Netherlands
Born:   1984-09-01 (32)
Gender:  
Family:   Brother of Jeroen Duyn
  
  
 
Source: NetApp 

Road | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
   Wins
  2003    Bert Story - Piels       -    -
  2004    -      1003    -
  2005    Moser - AH - Trentino       -    -
  2006    Rabobank Continental       282    3
  2007    Slipstream       1300    -
  2008    Garmin - Chipotle - H30       -    -
  2009    Garmin - Slipstream       -    -
  2010    NetApp       906    -
  2011    Donckers Koffie - Jelly Belly       460    -
  2012    De Rijke - Shanks       580    -
  2013    De Rijke - Shanks       714    -
  2014    De Rijke - Shanks       567    -
  2015    Roompot - Oranje Peleton       283    -
  2016    Roompot - Oranje Peleton       241    -
  2017    Verandas Willems - Crelan       235    -

Results | Analysis

2001

NC Netherlands ITT Juniors (15/8)
  4th place

2002

NC Netherlands ITT Juniors (14/8)
  3rd place
NC Netherlands Junioren (18/8)
  5th place

2003

Trofee van Haspengouw - Aalst (30/3)
  1st place
Grote Rivierenprijs (22/6)
  3rd place
NC Netherlands ITT U23 (27/8)
  20th place
Ster Elektrotoer (10-14/9)
  70th place

2004

Brussel - Zepperen (7/3)
  8th place
Hasselt - Spa - Hasselt (20/5)
  2nd place
NC Netherlands ITT U23 (9/6)
  10th place
Westfriese Dorpenomloop (13/6)
  1st place
Omloop van de Vlaamse Gewesten (3/8)
  7th place

2005

Ronde van Zuid-Holland (13/3)
  4th place
Omloop van de Alblasserwaard (7/5)
  8th place
Hel van Voerendaal (8/5)
  10th place
NC Netherlands U23 (25/6)
  22nd place
NC Netherlands ITT U23 (17/8)
  10th place
Meeus Race (21/8)
  2nd place
Van Keulen Omloop (27/8)
  4th place
Groeistad Klassieker (17/9)
  2nd place

2006

GP Costa Azul (9-12/2)
  11st place
GP Waregem (22/3)
  3rd place
Triptyque des Monts et Chateaux (31/3-2/4)
  3rd place
  1st place in 1st stage
Memorial Philippe van Coningsloo (4/6)
  2nd place
NC Netherlands ITT U23 (20/6)
  6th place
Ronde van Vlaams-Brabant (26-30/7)
  4th place
  1st place in 4th stage
Roserittet (1-3/9)
  10th place
Triptyque des Barrages (9-10/9)
  3rd place
  1st place in 1st stage
Paris - Tours (U23) (8/10)
  1st place

2007

Le Samyn - Fayt-le-Franc (7/3)
  12nd place
Ronde van Poitou Charentes (28-31/8)
  6th place

2008

Liege - Bastogne - Liege (27/4 - Pro Tour)
  117th place

2009

Tour of Flanders (5/4 - World Tour)
  80th place
NC Netherlands (28/6)
  11st place
Giro di Lombardia (17/10 - World Tour)
  115th place

2010

Halle - Ingooigem (23/6)
  5th place
NC Netherlands (27/6)
  10th place
GP Pont a Marcq - La Ronde Peveloise (11/7)
  4th place

2011

1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  4th place
Circuit de Wallonie (8/5)
  9th place
Halle - Ingooigem (22/6)
  10th place
I.W.T. Oetingen (29/6)
  8th place
Omloop Het Nieuwsblad (U23) (2/7)
  2nd place
Dwars door het Hageland (3/7)
  2nd place

2012

Dwars door het Hageland (9/4)
  7th place
Zellik - Galmaarden (15/4)
  10th place
Ronde van Overijssel (4-5/5)
  2nd place
GP Claude Criquielion (19/5)
  6th place
Ronde van Limburg (10/6)
  2nd place
Ronde van Midden-Brabant (19/8)
  2nd place
GP Jef Scherens (2/9)
  5th place
Eurode Omloop (9/9)
  1st place

2013

Circuit des Ardennes (5-7/4)
  9th place
Ringerike GP (5/5)
  6th place
Ronde van Limburg (9/5)
  3rd place
GP Stad Geel (11/7)
  4th place

2014

Ronde van Normandie (24-30/3)
  7th place
Arno Wallaard Memorial (19/4)
  4th place
Bergomloop Simpelveld (4/5)
  6th place
Pijl van het Zuiden (28/5-1/6)
  5th place
  2nd place in prologue
Ronde van Midden-Brabant (8/6)
  2nd place
NC Netherlands (29/6)
  17th place
Tour Alsace (30/7-3/8)
  5th place
  2nd place in 2nd stage
Drielanden Omloop (10/8)
  3rd place
GP Stad Zottegem (19/8)
  6th place

2015

Le Samyn (4/3)
  14th place
Criterium International (28-29/3)
  31st place
Limburg Classic (4/4)
  15th place
La Fleche Brabanconne (15/4)
  27th place
Amstel Gold Race (19/4 - World Tour)
  88th place
La Flèche Wallonne (22/4 - World Tour)
  51st place
Liege - Bastogne - Liege (26/4 - World Tour)
  45th place
Tour of Yorkshire (1-3/5)
  9th place
  5th place in 3rd stage
Ronde van Belgie (27-31/5)
  9th place
Ronde van Luxemburg (3-7/6)
  3rd place
  4th place in 2nd stage
Tour of Austria (4-12/7)
  23rd place
Ride London Classic (2/8)
  41st place
GP Jef Scherens (23/8)
  7th place
Druivenkoers (26/8)
  10th place
Coppa Sabatini (8/10)
  14th place
Giro dell`Emilia (10/10)
  27th place
GP Beghelli (11/10)
  16th place

2016

Limburg Classic (2/4)
  6th place
Circuit de la Sarthe (5-8/4)
  20th place
  9th place in 1st stage
La Fleche Brabanconne (13/4)
  13rd place
Amstel Gold Race (17/4 - World Tour)
  66th place
La Flèche Wallonne (20/4 - World Tour)
  33rd place
Liege - Bastogne - Liege (24/4 - World Tour)
  32nd place
Tour of Norway (18-22/5)
  27th place
Ronde van Luxemburg (1-5/6)
  8th place
  5th place in 4th stage
NC Netherlands (25/6)
  21st place
Tour de Wallonie (23-27/7)
  11st place
  9th place in 5th stage
Ride London Classic (31/7)
  25th place
GP Jef Scherens (21/8)
  17th place
Druivenkoers (24/8)
  2nd place
Tour des Fjords (31/8-4/9)
  10th place
GP Wallone (14/9)
  4th place

2017

Omloop Het Nieuwsblad (25/2 - World Tour)
  68th place
Dwars door Vlaanderen (22/3 - World Tour)
  65th place
E3 Prijs Harelbeke (24/3 - World Tour)
  49th place
Gent - Wevelgem (26/3 - World Tour)
  63rd place