Joeri STALLAERT
 
Country:    Belgium
Born:   1991-01-25 (26)
Gender:  
  
  
 
Source: Landbouwkrediet 

Road | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
   Wins
  2010    Jong Vlaanderen - Bauknecht (Trainee, from August)      1071    -
  2011    Landbouwkrediet       448    -
  2012    Landbouwkrediet - Euphony       333    1
  2013    Crelan - Euphony       -    -
  2014    Veranclassic - Doltcini       423    -
  2015    Cibel       437    -
  2016    Cibel - Cebon       421    -
  2017    Cibel - Cebon       161    -

Results | Analysis

2010

Ronde van Vlaams-Brabant (28/7-1/8)
  1st place in 2nd stage
  1st place in 5th stage
Dwars door de Antwerpse Kempen (8/8)
  3rd place
Omloop van het Houtland (22/9)
  12nd place
Paris - Tours U23 (10/10)
  7th place

2011

Vlaamse Pijl (5/3)
  10th place
GP Stad Geel (11/7)
  4th place
Dwars door de Antwerpse Kempen (14/8)
  8th place
Tour de Limousin (16-19/8)
  5th place in 3rd stage
Paris - Bruxelles (10/9)
  13rd place
Kampioenschap van Vlaanderen (16/9)
  9th place
Sluitingsprijs (11/10)
  2nd place

2012

Vlaamse Havenpijl (5/8)
  1st place
Coupe Sels (26/8)
  9th place
Omloop van het Houtland (19/9)
  4th place
Fleche Cotiere (22/9)
  8th place
M├╝nsterland Giro (3/10)
  7th place
Tour of Hainan (20-28/10)
  3rd place in 1st stage
  3rd place in 5th stage
  3rd place in 9th stage
Tour of Taihu (1-8/11)
  2nd place in 5th stage
  2nd place in 6th stage

2014

Handzame Classic (21/3)
  10th place
GP Pino Cerami (12/4)
  8th place
GP Pont a Marcq - La Ronde Peveloise (13/7)
  5th place
GP Perenchies (27/7)
  7th place
Top Competition (30/8)
  7th place
Omloop Echt-Susteren (7/9)
  4th place
Fleche Cotiere (13/9)
  8th place
Kampioenschap van Vlaanderen (19/9)
  7th place
Sluitingsprijs (14/10)
  4th place

2015

Brussel - Opwijk (1/3)
  9th place
Omloop van het Waasland (15/3)
  2nd place
Handzame Classic (20/3)
  7th place
GP Claude Criquielion (17/5)
  9th place
Ronde van Limburg (14/6)
  17th place
Halle - Ingooigem (24/6)
  14th place
Dwars door de Vlaamse Ardennen (19/7)
  10th place
Internatie Reningelst (28/7)
  10th place
Vlaamse Havenpijl (9/8)
  5th place
GP Stad Zottegem (18/8)
  6th place
Druivenkoers (26/8)
  18th place
Coupe Sels (30/8)
  10th place
Fleche Cotiere (12/9)
  4th place
Kampioenschap van Vlaanderen (18/9)
  19th place

2016

Dwars door de Vlaamse Ardennen (5/5)
  4th place
Ronde van Overijssel (14/5)
  2nd place
Heistse Pijl (4/6)
  19th place
Halle - Ingooigem (22/6)
  21st place
GP Stad Sint-Niklaas (9/7)
  10th place
GP Jef Scherens (21/8)
  9th place
GP Stad Zottegem (23/8)
  14th place
Coupe Sels (28/8)
  8th place
Brussels Cycling Classic (3/9)
  12nd place
Fleche Cotiere (10/9)
  9th place
Kampioenschap van Vlaanderen (16/9)
  9th place
Gooikse Pijl (25/9)
  5th place

2017

Kuurne - Brussel - Kuurne (26/2)
  23rd place
Omloop van het Waasland (12/3)
  4th place
Nokere Koerse (15/3)
  3rd place
Driedaagse van De Panne (28-30/3)
  26th place
Paris - Arras (19-21/5)
  2nd place
  4th place in 1st stage
  2nd place in 2nd stage
  2nd place in 3rd stage
Ronde van Belgie (24-28/5)
  10th place in 5th stage
Heistse Pijl (3/6)
  3rd place
Ronde van Limburg (11/6)
  6th place
Circuit des 11 Villes (18/6)
  22nd place
Halle - Ingooigem (21/6)
  10th place
I.W.T. Oetingen (28/6)
  2nd place