Janneke ENSING
 
Country:    Netherlands
Born:   1986-09-21 (30), Gieten
Gender:  
  
  
 
Source: Dolmans Landscaping 

Road | Speed Skating | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
   World
Cup
   World
Tour
  2009    Hitec Products UCK       -    108    -
  2010    Dolmans Landscaping       499    -    -
  2011    Dolmans Landscaping       140    110    -
  2012    Dolmans Landscaping - Boels       564    61    -
  2013    Ronald McDonald Huis Groningen       -    -    -
  2014    Boels - Dolmans       138    -    -
  2015    Parkhotel Valkenburg       77    55    -
  2016    Parkhotel Valkenburg       88    -    99
  2017    Ale Cipollini Galassia       41    -    18

Results | Analysis

2007

Ronde van Usquert (5/8)
  5th place

2008

Ronde van Usquert (2-3/8)
  3rd place in 3rd stage

2009

Omloop van het Ronostrand (31/5)
  6th place
Vargarda TTT (31/7 - CDM)
  16th place

2010

Holland Ladies Tour (31/8-5/9)
  3rd place in 2nd stage

2011

Ronde van Drenthe / Novilon Euregio Cup (15/4)
  6th place
Ronde van de Kerspelen (7/5)
  10th place
Ronde van Zuid-Friesland (21/5)
  9th place
Omloop van het Ronostrand (29/5)
  6th place
NC Netherlands ITT (22/6)
  17th place
NC Netherlands (25/6)
  17th place
Dwars door de Westhoek (17/7)
  2nd place
Vargarda TTT (29/7 - CDM)
  18th place

2012

Gent - Wevelgem (25/3)
  9th place
Vargarda TTT (17/8 - CDM)
  6th place
World Championships TTT (16/9)
  9th place

2013

NC Netherlands (22/6)
  22nd place

2014

Ronde van Drenthe / Novilon Euregio Cup (16/3)
  6th place
Gent - Wevelgem (30/3)
  2nd place
Omloop van de Schermer (7/6)
  9th place

2015

Omloop van het Hageland (8/3)
  5th place
Ronde van Drenthe (14/3 - CDM)
  18th place
Gent - Wevelgem (29/3)
  2nd place
Ronde van Vlaanderen (5/4 - CDM)
  20th place
Fleche Wallone (22/4 - CDM)
  13rd place
Dwars door de Westhoek (26/4)
  23rd place
GP Elsy Jacobs (1-3/5)
  11st place
Marianne Vos Classic (9/5)
  6th place
Trofee Maarten Wynants (16/5)
  8th place
Valkenburg Hills Classic (29/5)
  12nd place
Gooik - Geraardsbergen - Gooik (31/5)
  17th place
Auensteiner Radsporttage (5-7/6)
  4th place
Noordwijk Classic (16/6)
  7th place

2016

Gent - Wevelgem (27/3 - World Tour)
  48th place
Ronde van Vlaanderen (3/4 - World Tour)
  72nd place
Fleche Wallone (20/4 - World Tour)
  18th place
Dwars door de Westhoek (24/4)
  16th place
Valkenburg Hills Classic (27/5)
  23rd place
Gooik - Geraardsbergen - Gooik (29/5)
  25th place
Parel van de Veluwe (1/6)
  2nd place
Women`s Tour (15-19/6 - World Tour)
  29th place
  7th place in 5th stage
NC Netherlands (24/6)
  2nd place
La Route de France (7-14/8)
  5th place
  2nd place in 5th stage
Vargarda TTT (19/8 - World Tour)
  10th place
Vargarda (21/8 - World Tour)
  28th place
Holland Ladies Tour (30/8-4/9)
  14th place
Lotto Tour (6-9/9)
  14th place

2017

Tour Down Under (14-17/1)
  2nd place
  2nd place in 1st stage
Le Samyn (1/3)
  9th place
Strade Bianche (4/3 - World Tour)
  13rd place
Ronde van Drenthe (11/3 - World Tour)
  28th place
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (19/3 - World Tour)
  23rd place
Dwars door Vlaanderen (22/3)
  8th place
Gent - Wevelgem (26/3 - World Tour)
  20th place
Ronde van Vlaanderen (2/4 - World Tour)
  9th place
Amstel Gold Race (16/4 - World Tour)
  14th place
Fleche Wallone (19/4 - World Tour)
  8th place
Liège - Bastogne - Liège (23/4 - World Tour)
  11st place