Roxane KNETEMANN
 
Country:    Netherlands
Born:   1987-04-01 (30)
Gender:  
Family:   Daughter of Gerrie Knetemann, daughter of Gre Donkers-Knetemann
  
  
 
Source: Rabobank Liv/Giant 

Road | Track | Cyclo Cross | MTB XC | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
   World
Cup
   World
Tour
  2006    AA Drink       338    -    -
  2007    AA Drink       219    -    -
  2008    Vrienden van het Platteland       -    -    -
  2009    Ton van Bemmelen - Merida       -    -    -
  2010    Merida       206    -    -
  2011    Skil - Koga (to 7 June)
Batavus (from 8 June)  

  
231    70    -
  2012    Rabobank       215    36    -
  2013    Rabobank Liv/Giant       86    29    -
  2014    Rabobank Liv       42    20    -
  2015    Rabobank Liv       61    41    -
  2016    Rabobank Liv       118    -    58
  2017    FDJ - Nouvelle-Aquitaine - Futuroscope       118    -    -
  2018    FDJ - Nouvelle-Aquitaine - Futuroscope [?]      -    -    -

Results | Analysis

2002

NC Netherlands ITT U17 (14/8)
  1st place
NC Netherlands U17 (18/8)
  2nd place

2003

NC Netherlands U17 (24/8)
  3rd place
NC Netherlands ITT U17 (27/8)
  4th place

2004

NC Netherlands ITT U19 (9/6)
  2nd place
NC Netherlands U19 (22/8)
  4th place
World Championships ITT U19 (27/9)
  6th place
World Championships U19 (1/10)
  5th place

2005

NC Netherlands U19 (10/7)
  5th place
NC Netherlands ITT U19 (17/8)
  5th place
TQ Paper 2 Day (10-11/9)
  4th place
  1st place in 3rd stage

2006

Omloop van de Hoekse Waard (25/3)
  5th place
Ronde van Drenthe / Novilon Euregio Cup (7-9/4)
  9th place
GP Boekel (20/8)
  5th place
  5th place in 1st stage
NC Netherlands - Clubs (30/9)
  1st place

2007

Omloop van Sneek (22/4)
  6th place
Tijdrit Bleiswijk (29/4)
  10th place
Omloop van Borsele (12/5)
  4th place
Kasseien Omloop (10/6)
  8th place
NC Netherlands ITT (15/8)
  23rd place

2009

Omloop van het Ronostrand (31/5)
  9th place
NC Netherlands ITT (27/8)
  15th place

2010

Heuvelland Classic (28/3)
  6th place
Ronde van Vlaanderen (4/4 - CDM)
  45th place
Fleche Wallone (21/4 - CDM)
  60th place
Omloop van het Ronostrand (30/5)
  4th place
Kasseien Omloop (6/6)
  4th place
Ronde van de Kerspelen (12/6)
  2nd place
NC Netherlands (26/6)
  18th place

2011

Ronde van Vlaanderen (3/4 - CDM)
  42nd place
Fleche Wallone (20/4 - CDM)
  35th place
Omloop van het Ronostrand (29/5)
  9th place
Kasseien Omloop (5/6)
  7th place
NC Netherlands ITT (22/6)
  8th place
NC Netherlands (25/6)
  9th place
Noordwijk Classic (28/6)
  6th place
Giro d`Italia (1-10/7)
  30th place
Vargarda TTT (29/7 - CDM)
  11st place

2012

Ronde van Drenthe (10/3 - CDM)
  25th place
Fleche Wallone (18/4 - CDM)
  78th place
Knokke-Heist - Bredene (5/5)
  4th place
Omloop der Kempen (6/5)
  7th place
Ronde van Zuid-Oost Friesland (19/5)
  2nd place
Dorpenomloop Aalburg (26/5)
  10th place
Ster Zeeuwsche Eilanden (14-16/6)
  9th place
Giro d`Italia (29/6-7/7)
  60th place
Vargarda TTT (17/8 - CDM)
  3rd place
Vargarda (19/8 - CDM)
  17th place
NC Netherlands - Clubs (29/9)
  1st place

2013

Omloop Het Nieuwsblad (23/2)
  9th place
Ronde van Drenthe (9/3 - CDM)
  15th place
GP Dottignies (1/4)
  7th place
Fleche Wallone (17/4 - CDM)
  69th place
Dorpenomloop Aalburg (25/5)
  7th place
Omloop van de IJsseldelta (1/6)
  3rd place
Omloop van het Ronostrand (2/6)
  2nd place
Parel van de Veluwe (5/6)
  3rd place
Ronde van de Kerspelen (8/6)
  2nd place
NC Netherlands ITT (19/6)
  10th place
NC Netherlands (22/6)
  9th place
Giro d`Italia (30/6-7/7)
  38th place
Thüringen Rundfahrt (15-21/7)
  10th place
La Route de France (3-11/8)
  7th place
Vargarda (18/8 - CDM)
  7th place
GP Plouay (31/8 - CDM)
  16th place
World Championships TTT (22/9)
  2nd place

2014

Ronde van Drenthe (15/3 - CDM)
  18th place
Gent - Wevelgem (30/3)
  5th place
Ronde van Vlaanderen (6/4 - CDM)
  25th place
Energiewacht Tour (9-13/4)
  10th place
Ronde van Gelderland (20/4)
  8th place
Omloop van Borsele (ITT) (25/4)
  7th place
Valkenburg Hills Classic (30/5)
  4th place
Parel van de Veluwe (4/6)
  3rd place
GP Gippingen (15/6)
  3rd place
NC Netherlands ITT (25/6)
  7th place
Giro d`Italia (4-13/7)
  30th place
Tour of Norway (15-17/8)
  8th place
Vargarda (24/8 - CDM)
  3rd place
GP Plouay (30/8 - CDM)
  12nd place
Holland Ladies Tour (2-7/9)
  11st place

2015

Omloop Het Nieuwsblad (28/2)
  10th place
Le Samyn (4/3)
  8th place
Ronde van Drenthe (14/3 - CDM)
  20th place
Gent - Wevelgem (29/3)
  6th place
Ronde van Vlaanderen (5/4 - CDM)
  40th place
Energiewacht Tour (8-12/4)
  9th place
Fleche Wallone (22/4 - CDM)
  7th place
Omloop van Borsele (ITT) (24/4)
  8th place
Ronde van Overijssel (1/5)
  6th place
Marianne Vos Classic (9/5)
  8th place
Women`s Tour (17-21/6)
  11st place
NC Netherlands ITT (24/6)
  5th place
NC Netherlands (27/6)
  11st place
Giro d`Italia (3-12/7)
  2nd place in prologue
  9th place in 7th stage
GP Plouay (29/8 - CDM)
  44th place
Holland Ladies Tour (1-6/9)
  8th place
World Championships TTT (20/9)
  3rd place
World Championships (26/9)
  81st place

2016

Omloop Het Nieuwsblad (27/2)
  20th place
Strade Bianche (5/3 - World Tour)
  19th place
Ronde van Drenthe (12/3 - World Tour)
  47th place
Energiewacht Tour (6-10/4)
  8th place
  6th place in 5th stage
Fleche Wallone (20/4 - World Tour)
  39th place
Omloop van Borsele (ITT) (22/4)
  5th place
Omloop van Borsele (23/4)
  15th place
GP Elsy Jacobs (29/4-1/5)
  23rd place
  5th place in prologue
Women`s Tour (15-19/6 - World Tour)
  28th place
NC Netherlands ITT (22/6)
  3rd place
Giro d`Italia (1-10/7 - World Tour)
  55th place
  5th place in prologue
Thüringen Rundfahrt (15-21/7)
  21st place
  7th place in 4th stage
Vargarda TTT (19/8 - World Tour)
  3rd place
Vargarda (21/8 - World Tour)
  10th place
Holland Ladies Tour (30/8-4/9)
  16th place
NC Netherlands - Clubs (1/10)
  1st place
World Championships TTT (9/10)
  8th place
World Championships (15/10)
  93rd place

2017

Strade Bianche (4/3 - World Tour)
  70th place
Ronde van Drenthe (11/3 - World Tour)
  34th place
Gent - Wevelgem (26/3 - World Tour)
  32nd place
Ronde van Vlaanderen (2/4 - World Tour)
  49th place
Amstel Gold Race (16/4 - World Tour)
  18th place
Fleche Wallone (19/4 - World Tour)
  26th place
Liège - Bastogne - Liège (23/4 - World Tour)
  29th place
Tour de Yorkshire (29/4)
  9th place
Women`s Tour (7-11/6 - World Tour)
  41st place
NC Netherlands ITT (21/6)
  5th place
Thüringen Rundfahrt (12-18/7)
  7th place
  7th place in prologue
  5th place in 2nd stage
Ride London Classic (29/7 - World Tour)
  59th place
Vargarda TTT (11/8 - World Tour)
  8th place
Vargarda (13/8 - World Tour)
  28th place