Monique VAN DE REE
 
Country:    Netherlands
Born:   1988-03-02 (29)
Gender:  
  
  
 
Source: Leontien.nl 

Road | Cyclo Cross | MTB XC | Photos | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
   World
Cup
   World
Tour
  2007    Vrienden van het Platteland       381    -    -
  2008    Dura Vermeer (RSC De Zuidwesthoek)       187    -    -
  2009    Leontien.nl       159    69    -
  2010    Leontien.nl       78    -    -
  2011    AA Drink - Leontien.nl       376    -    -
  2012    Skil - Argos       233    68    -
  2013    CyclelivePlus - Zannata       157    -    -
  2014    Parkhotel Valkenburg       -    75    -
  2015    LottoNL - Jumbo (WV De Jonge Renner)       99    -    -
  2016    Lares - Waowdeals       69    -    73
  2017    Lares - Waowdeals       54    -    -
  2018    Lares - Waowdeals [?]      -    -    -

Results | Analysis

2003

NC Netherlands U17 (24/8)
  6th place
NC Netherlands ITT U17 (27/8)
  7th place

2004

NC Netherlands U17 (22/8)
  2nd place

2005

NC Netherlands U19 (10/7)
  3rd place

2006

NC Netherlands U19 (11/6)
  1st place

2007

Omloop van het Ronostrand (3/6)
  4th place
Parel van de Veluwe (6/6)
  4th place
Omloop door Middag-Humsterland (9/6)
  8th place
NC Netherlands (30/6)
  14th place

2008

Omloop van Strijen (29/3)
  2nd place
GP Sankomij Veldhoven (11/5)
  6th place
Dorpenomloop Aalburg (31/5)
  4th place
Omloop van het Ronostrand (1/6)
  8th place
Kasseien Omloop (8/6)
  4th place
Westfriese Dorpenomloop (15/6)
  3rd place
NC Netherlands (28/6)
  15th place
Ronde van Usquert (2-3/8)
  6th place
  2nd place in 1st stage
  2nd place in 3rd stage

2009

Omloop Het Nieuwsblad (28/2)
  10th place
Ronde van Vlaanderen (5/4 - CDM)
  72nd place
Omloop door Middag-Humsterland (9/5)
  4th place
GP Sankomij Veldhoven (10/5)
  4th place
Dorpenomloop Aalburg (30/5)
  4th place
Omloop van het Ronostrand (31/5)
  4th place
Ronde van Stadshagen (6/6)
  5th place
Noordwijk Classic (23/6)
  6th place
NC Netherlands (27/6)
  25th place
Rund um die N├╝rnberger Altstadt (13/9 - CDM)
  10th place

2010

Tour of Qatar (3-5/2)
  9th place
GP Dottignies (5/4)
  6th place
Drentse Acht van Dwingeloo (8/4)
  10th place
Ronde van Drenthe (10/4 - CDM)
  22nd place
GP Sankomij Veldhoven (9/5)
  5th place
Ronde van Stadshagen (5/6)
  3rd place
Ronde van de Kerspelen (12/6)
  7th place
Noordwijk Classic (29/6)
  6th place
Dwars door de Westhoek (18/7)
  9th place
Omloop door Middag-Humsterland (28/8)
  2nd place

2011

Energiewacht Tour (7-10/4)
  10th place
Ronde van Drenthe / Novilon Euregio Cup (15/4)
  7th place
Noordwijk Classic (28/6)
  5th place

2012

GP Stad Waregem (21/3)
  1st place
Fleche Wallone (18/4 - CDM)
  127th place
Ronde van Zuid-Oost Friesland (19/5)
  1st place
Vargarda TTT (17/8 - CDM)
  7th place
Vargarda (19/8 - CDM)
  23rd place

2013

GP Stad Waregem (20/3)
  3rd place
Ronde van Vlaanderen (31/3 - CDM)
  59th place
Knokke-Heist - Bredene (4/5)
  4th place
Omloop van de IJsseldelta (1/6)
  7th place
Parel van de Veluwe (5/6)
  8th place
Noordwijk Classic (25/6)
  5th place
Erondegemse Pijl (3/8)
  9th place

2014

Omloop van de Schermer (7/6)
  3rd place
Noordwijk Classic (17/6)
  6th place
NC Netherlands (28/6)
  12nd place
Vargarda TTT (22/8 - CDM)
  11st place

2015

Omloop van Strijen (14/3)
  2nd place
Koepel Race (22/3)
  3rd place
Omloop van Borsele (25/4)
  10th place
Ronde van Overijssel (1/5)
  5th place
Trofee Maarten Wynants (16/5)
  7th place
Omloop der Kempen (24/5)
  3rd place
Parel van de Veluwe (3/6)
  1st place
Omloop Noordenveld (7/6)
  2nd place
Ronde van de Kerspelen (13/6)
  9th place
Flanders Diamond Tour (14/6)
  10th place
Noordwijk Classic (16/6)
  4th place
Omloop van de IJsseldelta (20/6)
  2nd place
NC Netherlands (27/6)
  14th place
Tweedaagse van Peize en Nieuw-Roden (28-29/6)
  2nd place
Finale Clubcompetitie (12-13/9)
  1st place in 1st stage

2016

Tour of Qatar (2-5/2)
  13rd place
  7th place in 1st stage
  3rd place in 4th stage
Ronde van Drenthe (12/3 - World Tour)
  20th place
Ronde van Vlaanderen (3/4 - World Tour)
  68th place
Energiewacht Tour (6-10/4)
  9th place in 3rd stage
  6th place in 6th stage
Omloop van de IJsseldelta (16/4)
  6th place
Fleche Wallone (20/4 - World Tour)
  107th place
Dorpenomloop Aalburg (7/5)
  9th place
Trofee Maarten Wynants (8/5)
  4th place
Parel van de Veluwe (1/6)
  10th place
Flanders Diamond Tour (12/6)
  3rd place
Noordwijk Classic (14/6)
  3rd place
NC Netherlands (24/6)
  6th place
BeNe Tour (15-17/7)
  7th place in 1st stage
  4th place in 2nd stage
  6th place in 4th stage
Erondegemse Pijl (6/8)
  4th place
Trophee d`Or (21-24/8)
  3rd place in 2nd stage
  2nd place in 4th stage
Lotto Tour (6-9/9)
  9th place in 1st stage
Madrid Challenge (11/9 - World Tour)
  7th place

2017

Omloop van Borsele (22/4)
  7th place
Trofee Maarten Wynants (7/5)
  11st place
Dwars door de Westhoek (14/5)
  6th place
Gooik - Geraardsbergen - Gooik (28/5)
  7th place
Flanders Diamond Tour (11/6)
  2nd place
NC Netherlands (24/6)
  22nd place
BeNe Tour (13-16/7)
  2nd place in 4th stage
Erondegemse Pijl (5/8)
  6th place
Vargarda TTT (11/8 - World Tour)
  19th place