CALENDAR
 
Database:   
Date:  |  
Filter: 

Date   Race   Nat.   Cat.     
1/7   Houffalize  
Winner: Milan Vader
     1  
1/7   Houffalize  
Winner: Anne Terpstra
     1  
1/7   Bedrichov  
Winner: Jaroslav Kulhavy
     1  
1/7   Bedrichov  
Winner: Maja Wloszczowska
     1  
1/7   NC Italy Marathon  
Winner: Samuele Porro
     CN  
1/7   NC Italy Marathon  
Winner: Mara Fumagalli
     CN  
1/7   NC Norway  
Winner: Petter Fagerhaug
     CN  
1/7   NC Norway  
Winner: Gunn-Rita Dahle Flesjå
     CN  
6/7   Val di Sole (Short circuit)  
Winner: Annika Langvad
     CDM  
6/7   Val di Sole (Short circuit)  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     CDM  
7/7   Ankara  
Winner: Martin Haring
     1  
7/7   Ankara  
Winner: Esra Kürkcü
     1  
8/7   NC France Marathon  
Winner: Emeric Turcat
     CN  
8/7   NC France Marathon  
Winner: Margot Moschetti
     CN  
8/7   Val di Sole  
Winner: Maja Wloszczowska
     CDM  
8/7   Val di Sole  
Winner: Nino Schurter
     CDM  
13/7   Vallnord (Short circuit)  
Winner: Henrique Silva Avancini
     CDM  
13/7   Vallnord (Short circuit)  
Winner: Alessandra Keller
     CDM  
15/7   Vallnord  
Winner: Gerhard Kerschbaumer
     CDM  
15/7   Vallnord  
Winner: Gunn-Rita Dahle Flesjå
     CDM  
21/7   NC France  
Winner: Pauline Ferrand-Prévot
     CN  
21/7   NC Italy  
Winner: Gerhard Kerschbaumer
     CN  
21/7   NC Italy  
Winner: Eva Lechner
     CN  
21/7   NC South Africa  
Winner: Alan Hatherly
     CN  
21/7   NC South Africa  
Winner: Mariske Strauss
     CN  
21/7   NC United States  
Winner: Howard Grotts
     CN  
21/7   NC United States  
Winner: Kate Courtney
     CN  
22/7   NC Austria  
Winner: Gregor Raggl
     CN  
22/7   NC Austria  
Winner: Elisabeth Osl
     CN  
22/7   NC Belgium  
Winner: Githa Michiels
     CN  
22/7   NC Belgium  
Winner: Jens Schuermans
     CN  
22/7   NC Brazil  
Winner: Henrique Silva Avancini
     CN  
22/7   NC Brazil  
Winner: Jacqueline Mourao
     CN  
22/7   NC Canada  
Winner: Emily Batty
     CN  
22/7   NC Canada  
Winner: Peter Disera
     CN  
22/7   NC Czechia  
Winner: Jaroslav Kulhavy
     CN  
22/7   NC Czechia  
Winner: Jitka Skarnitzlova
     CN  
22/7   NC Spain  
Winner: David Valero Serrano
     CN  
22/7   NC Spain  
Winner: Claudia Galicia Cortina
     CN  
22/7   NC France  
Winner: Titouan Carod
     CN  
22/7   NC United Kingdom  
Winner: Grant Ferguson
     CN  
22/7   NC United Kingdom  
Winner: Annie Last
     CN  
22/7   NC Germany  
Winner: Manuel Fumic
     CN  
22/7   NC Germany  
Winner: Elisabeth Brandau
     CN  
22/7   NC Netherlands  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     CN  
22/7   NC Netherlands  
Winner: Anne Terpstra
     CN  
22/7   NC Poland  
Winner: Maja Wloszczowska
     CN  
22/7   NC Poland  
Winner: Bartlomiej Wawak
     CN  
22/7   NC Portugal  
Winner: Ricardo Marinheiro
     CN  
22/7   NC Portugal  
Winner: Joana Filipa Oliveira Monteiro
     CN  
22/7   NC Russia  
Winner: Ivan Seledkov
     CN  
22/7   NC Russia  
Winner: Irina Kalentyeva
     CN  
22/7   NC Slovenia  
Winner: Rok Naglic
     CN  
22/7   NC Slovenia  
Winner: Blaza Pintaric (Klemencic)
     CN  
22/7   NC Sweden  
Winner: Emil Lindgren
     CN  
22/7   NC Sweden  
Winner: Jenny Rissveds
     CN  
22/7   NC Ukraine  
Winner: Igor Skobeev
     CN  
22/7   NC Ukraine  
Winner: Yana Belomoina
     CN  
28/7   Graz (Eliminator)  
Winner: Daniel Federspiel
     CDM  
28/7   Graz (Eliminator)  
Winner: Anne Terpstra
     CDM  
28/7   NC Russia Marathon  
Winner: Vera Medvedeva (Andreeva)
     CN  
28/7   NC Russia Marathon  
Winner: Sergey Nikolaev
     CN  
29/7   European Championships U23  
Winner: Joshua Dubau
     CC  
29/7   European Championships U23  
Winner: Sina Frei
     CC  
29/7   NC Argentina  
Winner: Catriel Andres Soto
     CN  
29/7   NC Argentina  
Winner: Sofia Gomez Villafane
     CN  
29/7   NC Great Britain Marathon  
Winner: Nicholas Corlett
     CN  
29/7   NC Great Britain Marathon  
Winner: Sally Bigham
     CN  
29/7-4/8   La Leyenda del Dorado  
Winner: Liliana Uzcategui Vasquez - Monica Yuliana Calderon Martinez
     S1  
29/7-4/8   La Leyenda del Dorado  
Winner: Hans Becking - Tiago Ferreira
     S1