CALENDAR
 
Database:   
Date:  |  
Filter: 

Date   Race   Nat.   Cat.     
2/6   NC Czechia Marathon  
Winner: Kristian Hynek
     CN  
2/6   NC Czechia Marathon  
Winner: Jana Pichlikova
     CN  
3/6   Érezée  
Winner: Pierre De Froidmont
     2  
3/6   Érezée  
Winner: Lotte Koopmans
     2  
3/6   Nove Mesto  
Winner: Jan Skarnitzl
     1  
3/6   Nove Mesto  
Winner: Maja Wloszczowska
     1  
3/6   Kocevje  
Winner: Luca Braidot
     1  
3/6   Kocevje  
Winner: Yana Belomoina
     1  
3/6   Gränichen  
Winner: Lars Förster
     HC  
3/6   Gränichen  
Winner: Jolanda Neff
     HC  
3/6   Columbus (Eliminator)  
Winner: Jeroen Van Eck
     CDM  
3/6   Columbus (Eliminator)  
Winner: Ingrid Sofie Bøe Jacobsen
     CDM  
7-10/6   Alpentour Trophy  
Winner: Christina Kollmann-Forstner
     S1  
7-10/6   Alpentour Trophy  
Winner: Tony Longo
     S1  
9/6   Ouro Preto (Short circuit)  
Winner: Henrique Silva Avancini
     1  
9/6   Ouro Preto (Short circuit)  
Winner: Leticia Jaqueline Soares Candido
     1  
10/6   Abierto Argentino  
Winner: Jorge Alvaro Macias
     1  
10/6   Abierto Argentino  
Winner: Agustina Maria Apaza
     1  
10/6   Ouro Preto  
Winner: Laura Valentina Abril Restrepo
     1  
10/6   Ouro Preto  
Winner: Henrique Silva Avancini
     1  
10/6   Girona  
Winner: Pauline Ferrand-Prévot
     1  
10/6   Girona  
Winner: Samuel Gaze
     1  
10/6   Wetter  
Winner: David Nordemann
     2  
10/6   Wetter  
Winner: Aniek Van Alphen
     2  
10/6   NC Portugal Marathon  
Winner: Ruben Almeida
     CN  
10/6   NC Portugal Marathon  
Winner: Ana Isabel Lourenco Antunes
     CN  
16/6   Windhaag  
Winner: Anne Terpstra
     1  
16/6   Windhaag  
Winner: Daniel McConnell
     1  
16/6   Csömör  
Winner: Barbara Benko
     1  
16/6   Csömör  
Winner: Bartlomiej Wawak
     1  
16/6   Misgav  
Winner: Jovana Crnogorac
     1  
16/6   Misgav  
Winner: Shlomi Haimy
     1  
16/6   Volterra (Eliminator)  
Winner: Lorenzo Serres
     CDM  
16/6   Volterra  
Winner: Ingrid Sofie Bøe Jacobsen
     CDM  
16/6   Assen  
Winner: Thom Bonder
     NE  
16/6   Assen  
Winner: Ceylin Del Carmen Alvarado
     NE  
16/6   NC Norway Marathon  
Winner: Borghild Løvset
     CN  
16/6   Mankele, Mpumulanga  
Winner: Candice Lill
     1  
16/6   Mankele  
Winner: Alan Hatherly
     1  
17/6   Samobor  
Winner: Tanja Zakelj
     1  
17/6   Samobor  
Winner: Daniele Braidot
     1  
17/6   Zadov  
Winner: Jaroslav Kulhavy
     1  
17/6   Zadov  
Winner: Jitka Skarnitzlova
     1  
17/6   NC Denmark  
Winner: Sebastian Fini Carstensen
     CN  
17/6   NC Denmark  
Winner: Annika Langvad
     CN  
17/6   NC Germany Marathon  
Winner: Sabine Spitz
     CN  
17/6   NC Germany Marathon  
Winner: Julian Schelb
     CN  
18/6   NC Norway Marathon  
Winner: Ole Hem
     CN  
24/6   NC Austria Marathon  
Winner: Daniel Geismayr
     CN  
24/6   KitzAlp Bike Festival  
Winner: Helene Clauzel
     1  
24/6   NC Austria Marathon  
Winner: Angelika Tazreiter
     CN  
24/6   KitzAlp Bike Festival  
Winner: Gerhard Kerschbaumer
     1  
24/6   NC Belgium Marathon  
Winner: Alice Pirard
     CN  
24/6   NC Belgium Marathon  
Winner: Wietse Bosmans
     CN  
24/6   NC Colombia  
Winner: Laura Valentina Abril Restrepo
     CN  
24/6   NC Colombia  
Winner: Fabio Hernando Castaneda Monsalve
     CN  
24/6   Spaarnwoude  
Winner: Sophie Von Berswordt
     2  
24/6   Spaarnwoude  
Winner: Milan Vader
     2  
24/6   NC Switzerland  
Winner: Mathias Flückiger
     CN  
24/6   NC Switzerland  
Winner: Jolanda Neff
     CN  
30/6   Alpago Trophy  
Winner: Yana Belomoina
     1  
30/6   Alpago Trophy  
Winner: Gerhard Kerschbaumer
     1