CALENDAR
 
Database:   
Date:  |  
Filter: 

Date   Race   Nat.   Cat.     
2/4   Vrtojba  
Winner: Nadir Colledani
     1  
2/4   Vrtojba  
Winner: Tanja Zakelj
     1  
7/4   Premantura  
Winner: Luca Braidot
     1  
7/4   Premantura  
Winner: Blaza Pintaric (Klemencic)
     1  
7/4   Fontana  
Winner: Erin Huck
     HC  
7/4   Fontana  
Winner: Christopher Blevins
     HC  
8/4   American Championships  
Winner: Luiz Henrique Cocuzzi
     CC  
8/4   American Championships  
Winner: Raiza Goulao Henrique
     CC  
8/4   Beringen  
Winner: Pierre De Froidmont
     1  
8/4   Beringen  
Winner: Sabrina Enaux
     1  
8/4   Rivera  
Winner: Titouan Carod
     1  
8/4   Rivera  
Winner: Alessandra Keller
     1  
13/4   Lourdes (Eliminator)  
Winner: Titouan Perrin Ganier
     1  
13/4   Lourdes (Eliminator)  
Winner: Coline Clauzure
     1  
13-15/4   Araxa XCS  
Winner: Henrique Silva Avancini
     SHC  
13-15/4   Araxa XCS  
Winner: Chloe Woodruff
     SHC  
14/4   Windhoek  
Winner: Reinhard Zellhuber
     1  
14/4   Windhoek  
Winner: Candice Lill
     1  
14/4   Bonelli Park  
Winner: Christopher Blevins
     HC  
14/4   Bonelli Park  
Winner: Erin Huck
     HC  
15/4   Lourdes  
Winner: Julien Absalon
     1  
15/4   Lourdes  
Winner: Sabrina Enaux
     1  
15/4   Lennestadt-Saalhausen  
Winner: Ruben Scheire
     2  
15/4   Lennestadt-Saalhausen  
Winner: Elisabeth Brandau
     2  
15/4   Nalles  
Winner: Sina Frei
     HC  
15/4   Nalles  
Winner: Mathias Flückinger
     HC  
22/4   European Championships Marathon  
Winner: Alexey Medvedev
     CC  
22/4   European Championships Marathon  
Winner: Gunn-Rita Dahle Flesjå
     CC  
22/4   African Championships  
Winner: Alan Hatherly
     CC  
22/4   African Championships  
Winner: Cherie Redecker
     CC  
22/4   Ötztaler Mountainbike Festival  
Winner: Maxime Marotte
     HC  
22/4   Ötztaler Mountainbike Festival  
Winner: Anne Tauber
     HC  
22/4   Praha  
Winner: Karla Stepanova
     1  
22/4   Praha  
Winner: Jaroslav Kulhavy
     1  
22/4   Solingen  
Winner: Ben Zwiehoff
     3  
22/4   Solingen  
Winner: Hanna Klein
     3  
22/4   Schaan  
Winner: Nino Schurter
     1  
22/4   Schaan  
Winner: Alessandra Keller
     1  
22/4   Darbu  
Winner: Ann-Dorthe Lisbygd
     1  
22/4   Darbu  
Winner: Matthias Wengelin
     1  
29/4   NC Australia Marathon  
Winner: Anna Beck
     CN  
29/4   NC Australia Marathon  
Winner: Cameron Ivory
     CN  
29/4   Bike the Rock  
Winner: Nino Schurter
     HC  
29/4   Bike the Rock  
Winner: Elisabeth Brandau
     HC  
29/4   Havelterberg  
Winner: Erik Groen
     NE  
29/4   Havelterberg  
Winner: Aniek Van Alphen
     NE