CALENDAR
 
Database:   
Date:  |  
Filter: 

Date   Race   Nat.   Cat.     
3/9   NC Denmark Marathon  
Winner: Kasper Svendsen
     CN  
3/9   NC Denmark Marathon  
Winner: Marlene Jakobsen
     CN  
3/9   Apeldoorn (Eliminator)  
Winner: Coline Clauzure
     CDM  
3/9   Apeldoorn (Eliminator)  
Winner: Simon Gegenheimer
     CDM  
6/9   World Championships Team Relay  
Winner: Switzerland
        CM  
8/9   World Championships U23  
Winner: Samuel Gaze
     CM  
9/9   World Championships U23  
Winner: Sina Frei
     CM  
9/9   World Championships  
Winner: Nino Schurter
     CM  
9/9   World Championships  
Winner: Jolanda Neff
     CM  
9/9   NC Czechia Marathon  
Winner: Pavel Boudny
     CN  
9/9   NC Czechia Marathon  
Winner: Jana Pichlikova
     CN  
9/9   NC Germany Marathon  
Winner: Markus Bauer
     CN  
9/9   NC Germany Marathon  
Winner: Silke Ulrich
     CN  
9/9   NC Poland Marathon  
Winner: Dariusz Batek
     CN  
9/9   NC Poland Marathon  
Winner: Michalina Ziolkowska
     CN  
10/9   NC Belgium Marathon  
Winner: Roel Paulissen
     CN  
10/9   NC Belgium Marathon  
Winner: Alice Pirard
     CN  
11-16/9   Perskindol Swiss Epic  
Winner: Esther Süss
     S1  
11-16/9   Perskindol Swiss Epic  
Winner: Daniel Geismayr - Jochen Käß
     S1  
14-16/9   Epic Israel  
Winner: Hans Becking - Didier Bats
     S1  
14-16/9   Epic Israel  
Winner: Katrin Leumann - Verena Huber
     S1  
16-23/9   Crocodile Trophy  
Winner: Haley Smith
     S1  
16-23/9   Crocodile Trophy  
Winner: Leandre Bouchard
     S1  
17/9   Vejle  
Winner: Marlene Jakobsen
     1  
17/9   Vejle  
Winner: Sebastian Fini Carstensen
     1  
17/9   NC Spain Marathon  
Winner: Ismael Ventura Sanchez
     CN  
17/9   NC Spain Marathon  
Winner: Natalia Fischer Egusquiza
     CN  
17/9   Dili  
Winner: Celina Carpinteiro
     1  
17/9   Dili  
Winner: Kohei Yamamoto
     1  
24/9   Antwerp (Eliminator)  
Winner: Lizzy Witlox
     CDM  
24/9   Antwerp (Eliminator)  
Winner: Hugo Briatta
     CDM  
24/9   Freudenstadt  
Winner: Sabine Spitz
     1  
24/9   Freudenstadt  
Winner: Moritz Milatz
     1  
24/9   Sittard-Geleen  
Winner: Isla Short
     1  
24/9   Sittard-Geleen  
Winner: Milan Vader
     1  
24/9   Lugano/Tesserete  
Winner: Titouan Carod
     1  
24/9   Lugano/Tesserete  
Winner: Alessandra Keller
     1  
24/9   Yalova  
Winner: Faraz Shokri
     1  
24/9   Yalova  
Winner: Ekaterina Anoshina
     1