CALENDAR
 
Database:   
Date:  |  
Filter: 

Date   Race   Nat.   Cat.     
1/12   GP Hasselt  
Winner: Kevin Pauwels
     C2  
1/12   GP Hasselt  
Winner: Ellen Van Loy
     C2  
1/12   Abadiano  
Winner: Helen Wyman (Saunders)
     C2  
1/12   Abadiano  
Winner: Felipe Orts Lloret
     C2  
1/12   Warwick  
Winner: Stephen Hyde
     C1  
1/12   Resolution Cross Cup  
Winner: Courtenay McFadden
     C2  
1/12   Warwick  
Winner: Kaitlin Keough (Antonneau)
     C1  
1/12   Resolution Cross Cup  
Winner: Gage Hecht
     C2  
2/12   Zilvermeercross  
Winner: Corne Van Kessel
     C2  
2/12   Zilvermeercross  
Winner: Sanne Cant
     C2  
2/12   Trofeo San Andres  
Winner: Felipe Orts Lloret
     C2  
2/12   Trofeo San Andres  
Winner: Helen Wyman (Saunders)
     C2  
2/12   Bensheim  
Winner: Marcel Meisen
     C2  
2/12   Bensheim  
Winner: Elisabeth Brandau
     C2  
2/12   NC Slovakia  
Winner: Janka Keseg Stevkova
     CN  
2/12   NC Slovakia  
Winner: Ondrej Glajza
     CN  
2/12   Resolution Cross Cup  
Winner: Gage Hecht
     C2  
2/12   Warwick  
Winner: Stephen Hyde
     C2  
2/12   Resolution Cross Cup  
Winner: Katie Clouse
     C2  
2/12   Warwick  
Winner: Kaitlin Keough (Antonneau)
     C2  
8/12   Essen  
Winner: Maud Kaptheijns
     C1  
8/12   Essen  
Winner: Laurens Sweeck
     C1  
8/12   Jabkenice  
Winner: Tomas Paprstka
     C2  
8/12   Jabkenice  
Winner: Pavla Havlikova
     C2  
8/12   Troyes-Rosière  
Winner: Marlène Petit
     C2  
8/12   Troyes-Rosière  
Winner: Lucas Dubau
     C2  
8/12   Ciclocross Del Ponte  
Winner: Vincent Baestaens
     C2  
8/12   Ciclocross Del Ponte  
Winner: Francesca Baroni
     C2  
8/12   Amersfoort  
Winner: Kyle Agterberg
     NE  
8/12   Amersfoort  
Winner: Bianca Van Den Hoek
     NE  
8/12   Ruts N Guts  
Winner: Katie Clouse
     C1  
8/12   North Carolina GP  
Winner: Kerry Werner
     C2  
8/12   North Carolina GP  
Winner: Lily Williams
     C2  
8/12   Ruts N Guts  
Winner: Gage Hecht
     C1  
9/12   Vlaamse Druivencross  
Winner: Lucinda Brand
     C1  
9/12   Vlaamse Druivencross  
Winner: Toon Aerts
     C1  
9/12   Ipswich  
Winner: Bethany Crumpton
     C2  
9/12   Ipswich  
Winner: Braam Merlier
     C2  
9/12   Trofeo di Gorizia  
Winner: Francesca Baroni
     C2  
9/12   Trofeo di Gorizia  
Winner: Gioele Bertolini
     C2  
9/12   NC Japan  
Winner: Rina Matsumoto
     CN  
9/12   NC Japan  
Winner: Kohei Maeda
     CN  
9/12   Moergestel  
Winner: Bianca Van Den Hoek
     NE  
9/12   Moergestel  
Winner: Ingmar Uytdewilligen
     NE  
9/12   Eschenbach  
Winner: Lars Förster
     C1  
9/12   Eschenbach  
Winner: Denise Betsema
     C1  
9/12   Ruts N Guts  
Winner: Samantha Runnels
     C2  
9/12   North Carolina GP  
Winner: Kerry Werner
     C2  
9/12   North Carolina GP  
Winner: Ruby West
     C2  
9/12   Ruts N Guts  
Winner: Gage Hecht
     C2  
15/12   Scheldecross  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C1  
15/12   Scheldecross  
Winner: Denise Betsema
     C1  
15/12   Mlada Boleslav  
Winner: Diether Sweeck
     C1  
15/12   Mlada Bodeslav  
Winner: Yara Kastelijn
     C1  
15/12   Xativa  
Winner: Ismael Esteban Aguero
     C2  
15/12   Xativa  
Winner: Aida Nuno Palacio
     C2  
15/12   Utsunomiya  
Winner: Rina Matsumoto
     C2  
15/12   Utsunomiya  
Winner: Steve Chainel
     C2  
16/12   GP Lambach  
Winner: Lander Loockx
     C2  
16/12   GP Lambach  
Winner: Nadja Heigl
     C2  
16/12   Zonhoven  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C1  
16/12   Zonhoven  
Winner: Sanne Cant
     C1  
16/12   GP Vittorio Veneto  
Winner: Stefano Sala
     C2  
16/12   GP Vittorio Veneto  
Winner: Sara Casasola
     C2  
16/12   Utsunomiya  
Winner: Rina Matsumoto
     C2  
16/12   Utsunomiya  
Winner: Felipe Orts Lloret
     C2  
16/12   Wierden  
Winner: Bianca Van Den Hoek
     NE  
16/12   Wierden  
Winner: Gert-Jan Bosman
     NE  
16/12   NC Verenigde Staten  
Winner: Stephen Hyde
     CN  
16/12   NC United States U23  
Winner: Clara Honsinger
     CN  
16/12   NC Verenigde Staten  
Winner: Katherine Compton
     CN  
16/12   NC United States U23  
Winner: Spencer Petrov
     CN  
22/12   Waaslandcross  
Winner: Sanne Cant
     C2  
22/12   Waaslandcross  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C2  
22/12   NC Romania  
Winner: Eduard Michael Grosu
     CN  
22/12   NC Romania  
Winner: Eszter Bereczki
     CN  
23/12   Namur  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     CDM  
23/12   Namur  
Winner: Lucinda Brand
     CDM  
23/12   Boxtel  
Winner: Kyle Agterberg
     NE  
23/12   Boxtel  
Winner: Pauliena Rooijakkers
     NE  
26/12   Heusden-Zolder  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     CDM  
26/12   Heusden-Zolder  
Winner: Marianne Vos
     CDM  
26/12   Kerstcross  
Winner: Bianca Van Den Hoek
     NE  
26/12   Kerstcross  
Winner: Kyle Agterberg
     NE  
26/12   GP Luzern  
Winner: Gioele Bertolini
     C2  
26/12   GP Luzern  
Winner: Yara Kastelijn
     C2  
28/12   Azencross  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C1  
28/12   Azencross  
Winner: Lucinda Brand
     C1  
29/12   Bredene  
Winner: Wout Van Aert
     C2  
29/12   Bredene  
Winner: Lucinda Brand
     C2  
30/12   Diegem  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C1  
30/12   Diegem  
Winner: Sanne Cant
     C1  
30/12   Flamanville  
Winner: Francis Mourey
     C2  
30/12   Flamanville  
Winner: Marlène Petit
     C2  
30/12   Kasteelcross  
Winner: Kelvin Bakx
     NE  
30/12   Kasteelcross  
Winner: Bianca Van Den Hoek
     NE