CALENDAR
 
Database:   
Date:  |  
Filter: 

Date   Race   Nat.   Cat.     
1/11   Koppenbergcross  
Winner: Kim Van De Steene
     C1  
1/11   Koppenbergcross  
Winner: Toon Aerts
     C1  
3/11   The Silver Goose  
Winner: Ellen Noble
     C2  
3/11   The Silver Goose  
Winner: Gage Hecht
     C2  
3/11   Ciclocros Joan Soler  
Winner: Aida Nuno Palacio
     C2  
3/11   Ciclocros Joan Soler  
Winner: Vincent Baestaens
     C2  
3/11   Really Rad festival  
Winner: Justin Lindine
     C2  
3/11   Really Rad Festival  
Winner: Crystal Anthony
     C2  
4/11   European Championships U23  
Winner: Thomas Pidcock
     CC  
4/11   European Championships  
Winner: Annemarie Worst
     CC  
4/11   European Championships  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     CC  
4/11   Pan American Championships  
Winner: Maghalie Rochette
     CC  
4/11   Pan American Championships  
Winner: Curtis White
     CC  
4/11   European Championships U23  
Winner: Ceylin Del Carmen Alvarado
     CC  
4/11   GP Vic  
Winner: Aida Nuno Palacio
     C2  
4/11   GP Vic  
Winner: Felipe Orts Lloret
     C2  
4/11   Really Rad festival  
Winner: Scott Smith
     C2  
4/11   Really Rad Festival  
Winner: Crystal Anthony
     C2  
10/11   Jaarmarktcross  
Winner: Sanne Cant
     C1  
10/11   Jaarmarktcross  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C1  
10/11   NC Canada  
Winner: Maghalie Rochette
     CN  
10/11   NC Canada  
Winner: Michael Van Den Ham
     CN  
10/11   Kolin  
Winner: Jana Czeczinkarova
     C1  
10/11   Kolin  
Winner: Diether Sweeck
     C1  
10/11   Starlight Cross  
Winner: Samantha Runnels
     C2  
10/11   Starlight Cross  
Winner: Anthony Clark
     C2  
10/11   Rhenen  
Winner: Koen Van Dijke
     NE  
10/11   Rhenen  
Winner: Bianca Van Den Hoek
     NE  
10/11   Northampton International  
Winner: Ellen Noble
     C2  
10/11   Northampton International  
Winner: Curtis White
     C2  
11/11   Asper-Gavere  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C1  
11/11   Asper-Gavere  
Winner: Alice Maria Arzuffi
     C1  
11/11   Lift Lock Cross  
Winner: Ruby West
     C2  
11/11   Lift Lock Cross  
Winner: Gunnar Holmgren
     C2  
11/11   Karrantza  
Winner: Ismael Esteban Aguero
     C2  
11/11   Karrantza  
Winner: Lucia Gonzalez Blanco
     C2  
11/11   Pierric  
Winner: Marlène Petit
     C2  
11/11   Pierric  
Winner: Francis Mourey
     C2  
11/11   Ardingly (Crawley)  
Winner: Anna Kay
     C2  
11/11   Ardingly (Crawley)  
Winner: Thomas Joseph
     C2  
11/11   Tilburg  
Winner: Elodie Kuijper
     NE  
11/11   Flückiger Cross  
Winner: Sascha Weber
     C2  
11/11   Flückiger Cross  
Winner: Francesca Baroni
     C2  
11/11   GP Kosice  
Winner: Nicolas Samparisi
     C2  
11/11   GP Kosice  
Winner: Tatiana Jasekova
     C2  
11/11   Northampton International  
Winner: Courtenay McFadden
     C2  
11/11   Northampton International  
Winner: Curtis White
     C2  
17/11   Tabor  
Winner: Lucinda Brand
     CDM  
17/11   Tabor  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     CDM  
17/11   Rapha Nobeyama Supercross  
Winner: Anthony Clark
     C2  
17/11   Rapha Nobeyama Supercross  
Winner: Samantha Runnels
     C2  
17/11   Hilversum  
Winner: Koen Van Dijke
     NE  
17/11   Hilversum  
Winner: Bianca Van Den Hoek
     NE  
17/11   Major Taylor Cup  
Winner: Sofia Gomez Villafane
     C2  
17/11   Suffern  
Winner: Ruby West
     C2  
17/11   Major Taylor Cup  
Winner: Andrew Dillman
     C2  
17/11   Suffern  
Winner: Curtis White
     C2  
18/11   Flandriencross  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C1  
18/11   Flandriencrosss  
Winner: Annemarie Worst
     C1  
18/11   GP Les Franqueses del Valles  
Winner: Jofre Cullell Estape
     C2  
18/11   GP Les Franqueses del Valles  
Winner: Olatz Odriozola Mugica
     C2  
18/11   Rapha Nobeyama Supercross  
Winner: Kohei Maeda
     C1  
18/11   Rapha Nobeyama Supercross  
Winner: Samantha Runnels
     C1  
18/11   Lieshout  
Winner: Ingmar Uytdewilligen
     NE  
18/11   Lieshout  
Winner: Laura Van Der Zwaan
     NE  
18/11   NC Norway  
Winner: Tobias Halland Johannessen
     CN  
18/11   NC Norway  
Winner: Ingrid Moe
     CN  
18/11   Hittnau  
Winner: David Van Der Poel
     C1  
18/11   Hittnau  
Winner: Denise Betsema
     C1  
18/11   Suffern  
Winner: Curtis White
     C2  
18/11   Suffern  
Winner: Rebecca Fahringer
     C2  
18/11   Major Taylor Cup  
Winner: Eric Brunner
     C2  
18/11   Major Taylor Cup  
Winner: Sofia Gomez Villafane
     C2  
24/11   Ambiancecross  
Winner: Denise Betsema
     C2  
24/11   Ambiancecross  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C2  
24/11   GP Topolcianky  
Winner: Seppe Rombouts
     C2  
24/11   GP Topolcianky  
Winner: Jana Czeczinkarova
     C2  
25/11   Duinencross  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     CDM  
25/11   Duinencross  
Winner: Denise Betsema
     CDM  
25/11   York  
Winner: Gianni Siebens
     C2  
25/11   York  
Winner: Harriet Harnden
     C2  
25/11   Brugherio  
Winner: Nadja Heigl
     C2  
25/11   Brugherio  
Winner: Nicolas Samparisi
     C2  
25/11   Kansai Cyclo Cross Makino  
Winner: Anthony Clark
     C2  
25/11   Kansai Cyclo Cross Makino  
Winner: Rina Matsumoto
     C2  
25/11   Valkenswaard  
Winner: Mathijs Wuyts
     NE  
25/11   Valkenswaard  
Winner: Aniek Van Alphen
     NE