CALENDAR
 
Database:   
Date:  |  
Filter: 

Date   Race   Nat.   Cat.     
1/1   GP Sven Nys  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C1  
1/1   GP Sven Nys  
Winner: Katherine Compton
     C1  
1/1   GP du Nouvel-An  
Winner: Marcel Meisen
     C2  
1/1   PĂ©tange  
Winner: Christine Majerus
     C2  
2/1   Meilen  
Winner: Quinten Hermans
     C1  
2/1   Meilen  
Winner: Jolanda Neff
     C1  
6/1   Abadino  
Winner: Lucia Gonzalez Blanco
     C2  
6/1   Abadino  
Winner: Felipe Orts Lloret
     C2  
6/1   NC Italy U23  
Winner: Jakob Dorigoni
     CN  
6/1   NC Italy  
Winner: Eva Lechner
     CN  
6/1   NC Italy  
Winner: Luca Braidot
     CN  
6/1   NC Italy U23  
Winner: Chiara Teocchi
     CN  
6/1   Huijbergen  
Winner: Twan Van Den Brand
     NE  
6/1   Huijbergen  
Winner: Inge Van Der Heijden
     NE  
7/1   NC Austria  
Winner: Gregor Raggl
     CN  
7/1   NC Austria  
Winner: Nadja Heigl
     CN  
7/1   Leuven  
Winner: Loes Sels
     C1  
7/1   Leuven  
Winner: Corne Van Kessel
     C1  
7/1   Ipswich  
Winner: Bethany Crumpton
     C2  
7/1   Ipswich  
Winner: Braam Merlier
     C2  
13/1   NC Czechia  
Winner: Michael Boros
     CN  
13/1   NC Czechia  
Winner: Pavla Havlikova
     CN  
13/1   NC Spain U23  
Winner: Jofre Cullell Estape
     CN  
13/1   NC France U23  
Winner: Joshua Dubau
     CN  
13/1   NC Germany U23  
Winner: Maximilian Möbis
     CN  
13/1   NC Luxemburg  
Winner: Christine Majerus
     CN  
13/1   NC Luxemburg  
Winner: Sören Nissen
     CN  
13/1   NC Luxemburg U23  
Winner: FĂ©lix Schreiber
     CN  
13/1   NC Netherlands U19  
Winner: Femke Gerritse
     CN  
13/1   NC Netherlands U17  
Winner: Shirin Van Anrooij
     CN  
13/1   NC Netherlands  
Winner: Lucinda Brand
     CN  
13/1   NC Netherlands U23  
Winner: Inge Van Der Heijden
     CN  
13/1   NC Sweden  
Winner: Ă…sa-Maria Erlandsson
     CN  
13/1   NC Sweden  
Winner: Martin Eriksson
     CN  
14/1   NC Belgium  
Winner: Wout Van Aert
     CN  
14/1   NC Belgium U23  
Winner: Thijs Aerts
     CN  
14/1   NC Belgium  
Winner: Sanne Cant
     CN  
14/1   NC Croatia  
Winner: Maja Perinovic
     CN  
14/1   NC Croatia  
Winner: Matija Mestric
     CN  
14/1   NC Denmark  
Winner: Sebastian Fini Carstensen
     CN  
14/1   NC Denmark U23  
Winner: Jonas Lindberg
     CN  
14/1   NC Denmark  
Winner: Malene Degn
     CN  
14/1   NC Spain  
Winner: Ismael Esteban Aguero
     CN  
14/1   NC Spain  
Winner: Aida Nuno Palacio
     CN  
14/1   NC Spain U23  
Winner: Luisa Ibarrola Albizua
     CN  
14/1   NC France  
Winner: Pauline Ferrand-PrĂ©vot
     CN  
14/1   NC France  
Winner: Steve Chainel
     CN  
14/1   NC France U23  
Winner: Jade Wiel
     CN  
14/1   NC United Kingdom U23  
Winner: Evie Richards
     CN  
14/1   NC United Kingdom  
Winner: Helen Wyman (Saunders)
     CN  
14/1   NC United Kingdom U23  
Winner: Thomas Pidcock
     CN  
14/1   NC United Kingdom  
Winner: Grant Ferguson
     CN  
14/1   NC Germany  
Winner: Marcel Meisen
     CN  
14/1   NC Germany U23  
Winner: Nina KĂĽderle
     CN  
14/1   NC Germany  
Winner: Elisabeth Brandau
     CN  
14/1   NC Hungary  
Winner: Barbara Benko
     CN  
14/1   NC Hungary  
Winner: Zsolt Bur
     CN  
14/1   NC Ireland  
Winner: Lara Gillespie
     CN  
14/1   NC Ireland  
Winner: Darnell Moore
     CN  
14/1   NC Netherlands U17  
Winner: Salvador Alvarado
     CN  
14/1   NC Netherlands  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     CN  
14/1   NC Netherlands U23  
Winner: Joris Nieuwenhuis
     CN  
14/1   NC Netherlands U19  
Winner: Ryan Kamp
     CN  
14/1   NC Poland  
Winner: Marek Konwa
     CN  
14/1   NC Poland  
Winner: Marta Turobos
     CN  
14/1   NC Portugal  
Winner: Sandra Santos
     CN  
14/1   NC Portugal U23  
Winner: Carlos Salgueiro
     CN  
14/1   NC Portugal  
Winner: Mario Luis Miranda Costa
     CN  
14/1   NC Switzerland U23  
Winner: Timon RĂĽegg
     CN  
14/1   NC Switzerland  
Winner: Lars Förster
     CN  
14/1   NC Switzerland  
Winner: Jasmin Egger-Achermann
     CN  
14/1   NC Verenigde Staten  
Winner: Stephen Hyde
     CN  
14/1   NC United States U23  
Winner: Christopher Blevins
     CN  
14/1   NC Verenigde Staten  
Winner: Katherine Compton
     CN  
14/1   NC United States U23  
Winner: Emma White
     CN  
15/1   Otegem  
Winner: Sanne Cant
     C2  
15/1   Otegem  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C2  
20/1   Kasteelcross  
Winner: Thalita De Jong
     C2  
20/1   Kasteelcross  
Winner: Wietse Bosmans
     C2  
21/1   Nommay  
Winner: Katherine Compton
     CDM  
21/1   Nommay  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     CDM  
21/1   GP Vittorio Veneto  
Winner: Sara Casasola
     C2  
21/1   GP Vittorio Veneto  
Winner: Cristian Cominelli
     C2  
21/1   Leudelange  
Winner: Dieter Vanthourenhout
     C2  
21/1   Leudelange  
Winner: Thalita De Jong
     C2  
21/1   Valongo  
Winner: Aida Nuno Palacio
     C2  
21/1   Valongo  
Winner: Loic Szewe
     C2  
27/1   Rucphen  
Winner: David Van Der Poel
     C2  
27/1   Rucphen  
Winner: Loes Sels
     C2  
28/1   Hoogerheide  
Winner: Sanne Cant
     CDM  
28/1   Hoogerheide  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     CDM