CALENDAR
 
Database:   
Date:  |  
Filter: 

Date   Race   Nat.   Cat.     
2/12   GP Hasselt  
Winner: Loes Sels
     C1  
2/12   GP Hasselt  
Winner: Corne Van Kessel
     C1  
2/12   Milovice  
Winner: Pavla Havlikova
     C2  
2/12   Milovice  
Winner: Marek Konwa
     C2  
2/12   NC Slovenia  
Winner: Tina Perse
     CN  
2/12   NC Slovenia  
Winner: Luka Mezgec
     CN  
2/12   Nyon  
Winner: Jasmin Egger-Achermann
     C2  
2/12   Nyon  
Winner: Clement Venturini
     C2  
2/12   Warwick  
Winner: Jeremy Powers
     C2  
2/12   Ruts N Guts  
Winner: Crystal Anthony
     C1  
2/12   Warwick  
Winner: Ruby West
     C2  
2/12   Ruts N Guts  
Winner: Tobin Ortenblad
     C1  
3/12   Zilvermeercross  
Winner: Lucinda Brand
     C2  
3/12   Zilvermeercross  
Winner: David Van Der Poel
     C2  
3/12   Jablines  
Winner: Christine Majerus
     C1  
3/12   Jablines  
Winner: Fabien Canal
     C1  
3/12   Utsunomiya  
Winner: Felipe Orts Lloret
     C2  
3/12   Utsunomiya  
Winner: Samantha Runnels
     C2  
3/12   Sion  
Winner: Jasmin Egger-Achermann
     C2  
3/12   Sion  
Winner: Clement Venturini
     C2  
3/12   NC Slovakia  
Winner: Martin Haring
     CN  
3/12   NC Slovakia  
Winner: Janka Keseg Stevkova
     CN  
3/12   Ruts N Guts  
Winner: Tobin Ortenblad
     C2  
3/12   Warwick  
Winner: Justin Lindine
     C2  
3/12   Ruts N Guts  
Winner: Caroline Mani
     C2  
3/12   Warwick  
Winner: Ruby West
     C2  
6/12   Ciclocros Joan Soler  
Winner: Felipe Orts Lloret
     C2  
6/12   Ciclocros Joan Soler  
Winner: Helen Wyman (Saunders)
     C2  
8/12   Trofeo San Andres  
Winner: Aida Nuno Palacio
     C2  
8/12   Trofeo San Andres  
Winner: Javier Ruiz De Larrinaga Ibanez
     C2  
8/12   GP Les Franqueses del Valles  
Winner: Magdalena Duran Garcia
     C2  
8/12   GP Les Franqueses del Valles  
Winner: Ismael Esteban Aguero
     C2  
8/12   Ciclocross Del Ponte  
Winner: Gioele Bertolini
     C2  
8/12   Ciclocross Del Ponte  
Winner: Eva Lechner
     C2  
9/12   Essen  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C1  
9/12   Essen  
Winner: Sanne Cant
     C1  
9/12   Kolin  
Winner: Nikola Noskova
     C2  
9/12   Kolin  
Winner: David Van Der Poel
     C2  
9/12   Trofeo di Gorizia  
Winner: Gioele Bertolini
     C2  
9/12   Trofeo di Gorizia  
Winner: Francesca Baroni
     C2  
9/12   Amersfoort  
Winner: Bianca Van Den Hoek
     NE  
9/12   Amersfoort  
Winner: Kyle Agterberg
     NE  
9/12   Resolution Cross Cup  
Winner: Courtenay McFadden
     C2  
9/12   North Carolina GP  
Winner: Ruby West
     C2  
9/12   North Carolina GP  
Winner: Kerry Werner
     C2  
9/12   Resolution Cross Cup  
Winner: Tobin Ortenblad
     C2  
10/12   Vlaamse Druivencross  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C1  
10/12   Vlaamse Druivencross  
Winner: Pauline Ferrand-Pr√©vot
     C1  
10/12   Igorre (Yurre)  
Winner: Wietse Bosmans
     C2  
10/12   Igorre (Yurre)  
Winner: Elle Anderson
     C2  
10/12   Bradford  
Winner: Ffion James
     C2  
10/12   Bradford  
Winner: Braam Merlier
     C2  
10/12   NC Japan  
Winner: Miho Imai
     CN  
10/12   NC Japan  
Winner: Hikaru Kosaka
     CN  
10/12   Moergestel  
Winner: Inge Van Der Heijden
     NE  
10/12   Moergestel  
Winner: Twan Van Den Brand
     NE  
10/12   Eschenbach  
Winner: Eva Lechner
     C1  
10/12   Eschenbach  
Winner: Marcel Meisen
     C1  
10/12   Resolution Cross Cup  
Winner: Crystal Anthony
     C2  
10/12   North Carolina GP  
Winner: Ruby West
     C2  
10/12   North Carolina GP  
Winner: Kerry Werner
     C2  
10/12   Resolution Cross Cup  
Winner: Tobin Ortenblad
     C2  
16/12   Scheldecross  
Winner: Sanne Cant
     C1  
16/12   Scheldecross  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C1  
17/12   Namur  
Winner: Evie Richards
     CDM  
17/12   Namur  
Winner: Wout Van Aert
     CDM  
17/12   Valencia  
Winner: Felipe Orts Lloret
     C2  
17/12   Valencia  
Winner: Lucia Gonzalez Blanco
     C2  
17/12   Wierden  
Winner: Gert-Jan Bosman
     NE  
17/12   Wierden  
Winner: Manon Bakker
     NE  
17/12   NC Romania  
Winner: Eszter Bereczki
     CN  
17/12   NC Romania  
Winner: Raul Antonio Sinza
     CN  
23/12   Waaslandcross  
Winner: Wout Van Aert
     C2  
23/12   Waaslandcross  
Winner: Lucinda Brand
     C2  
24/12   Boxtel  
Winner: Anna Van Der Breggen
     NE  
24/12   Boxtel  
Winner: Maurits Lammertink
     NE  
26/12   Heusden-Zolder  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     CDM  
26/12   Heusden-Zolder  
Winner: Sanne Cant
     CDM  
26/12   Norg  
Winner: Kyle Agterberg
     NE  
26/12   Norg  
Winner: Bianca Van Den Hoek
     NE  
26/12   Dagmersellen  
Winner: Lars F√∂rster
     C2  
26/12   Dagmersellen  
Winner: Sina Frei
     C2  
28/12   Azencross  
Winner: Sanne Cant
     C1  
28/12   Azencross  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C1  
28/12   Kasteelcross  
Winner: Maurits Lammertink
     NE  
28/12   Kasteelcross  
Winner: Anne Terpstra
     NE  
29/12   Bredene  
Winner: Wout Van Aert
     C2  
29/12   Bredene  
Winner: Alice Maria Arzuffi
     C2  
30/12   Diegem  
Winner: Sanne Cant
     C1  
30/12   Diegem  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C1  
30/12   Flamanville  
Winner: Christine Majerus
     C1  
30/12   Flamanville  
Winner: Clement Venturini
     C1