CALENDAR
 
Database:   
Date:  |  
Filter: 

Date   Race   Nat.   Cat.     
1/11   Koppenbergcross  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C1  
1/11   Koppenbergcross  
Winner: Helen Wyman (Saunders)
     C1  
1/11   GP Mamma e Papa Guerciotti  
Winner: Eva Lechner
     C2  
1/11   GP Mamma e Papa Guerciotti  
Winner: Marcel Meisen
     C2  
4/11   Starlight Cross  
Winner: Kohei Maeda
     C2  
4/11   Starlight Cross  
Winner: Eri Yonamine
     C2  
4/11   Derby City Cup  
Winner: Stephen Hyde
     C2  
4/11   Derby City Cup  
Winner: Katherine Compton
     C1  
5/11   European Championships  
Winner: Sanne Cant
     CC  
5/11   Pan American Championships  
Winner: Katherine Compton
     CC  
5/11   European Championships U23  
Winner: Eli Iserbyt
     CC  
5/11   European Championships U23  
Winner: Chiara Teocchi
     CC  
5/11   European Championships  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     CC  
5/11   Pan American Championships  
Winner: Stephen Hyde
     CC  
5/11   Karrantza  
Winner: Vincent Baestaens
     C2  
5/11   Karrantza  
Winner: Lucia Gonzalez Blanco
     C2  
11/11   Jaarmarktcross  
Winner: Nikki Brammeier (Harris)
     C2  
11/11   Jaarmarktcross  
Winner: Toon Aerts
     C2  
11/11   Unicov  
Winner: Daan Soete
     C1  
11/11   Unicov  
Winner: Pavla Havlikova
     C1  
11/11   NC Iceland        CN  
11/11   NC Iceland        CN  
11/11   Northampton International  
Winner: Emma White
     C2  
11/11   Northampton International  
Winner: Curtis White
     C2  
12/11   Asper-Gavere  
Winner: Ellen Van Loy
     C1  
12/11   Asper-Gavere  
Winner: Wout Van Aert
     C1  
12/11   Basqueland Zkrosa  
Winner: Felipe Orts Lloret
     C1  
12/11   Basqueland Zkrosa  
Winner: Helen Wyman (Saunders)
     C1  
12/11   La Mezi├Ęre  
Winner: Francis Mourey
     C1  
12/11   La Mezi├Ęre  
Winner: Lucie Chainel-Lefevre
     C1  
12/11   Shrewsbury  
Winner: Ian Field
     C2  
12/11   Shrewsbury  
Winner: Harriet Harnden
     C2  
12/11   NC Norway  
Winner: Elisabeth Sveum
     CN  
12/11   NC Norway  
Winner: Tobias Halland Johannessen
     CN  
12/11   Fl├╝ckiger Cross  
Winner: Eva Lechner
     C1  
12/11   Fl├╝ckiger Cross  
Winner: Lars F├Ârster
     C1  
12/11   GP Kosice  
Winner: Barbara Benko
     C2  
12/11   GP Kosice  
Winner: Martin Haring
     C2  
12/11   Cyntery Hurtland  
Winner: Caroline Mani
     C2  
12/11   Northampton International  
Winner: Emma White
     C2  
12/11   Cyntery Hurtland  
Winner: Cody Kaiser
     C2  
12/11   Northampton International  
Winner: Curtis White
     C2  
18/11   Hilversum  
Winner: Suzanne Meistrok
     NE  
18/11   Hilversum  
Winner: Koen Van Dijke
     NE  
18/11   Major Taylor Cup  
Winner: Gage Hecht
     C2  
18/11   Major Taylor Cup  
Winner: Sunny Gilbert
     C2  
18/11   Los Angeles  
Winner: Tobin Ortenblad
     C2  
18/11   Suffern  
Winner: Christel Ferrier-Bruneau
     C2  
18/11   Suffern  
Winner: Kerry Werner
     C2  
18/11   Los Angeles  
Winner: Caroline Mani
     C2  
19/11   GP Lambach  
Winner: Sara Casasola
     C2  
19/11   GP Lambach  
Winner: Thijs Van Amerongen
     C2  
19/11   Bogense  
Winner: Sanne Cant
     CDM  
19/11   Bogense  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     CDM  
19/11   Kansai Cyclo Cross Makino  
Winner: Eri Yonamine
     C2  
19/11   Kansai Cyclo Cross Makino  
Winner: Hikaru Kosaka
     C2  
19/11   Lieshout  
Winner: Julia Boschker
     NE  
19/11   Lieshout  
Winner: Eddy Van IJzendoorn
     NE  
19/11   Major Taylor Cup  
Winner: Michael Van Den Ham
     C2  
19/11   Major Taylor Cup  
Winner: Sunny Gilbert
     C2  
19/11   Los Angeles  
Winner: Tobin Ortenblad
     C2  
19/11   Suffern  
Winner: Christel Ferrier-Bruneau
     C2  
19/11   Los Angeles  
Winner: Caroline Mani
     C2  
19/11   Suffern  
Winner: Curtis White
     C2  
25/11   Zeven  
Winner: Wout Van Aert
     CDM  
25/11   Zeven  
Winner: Sanne Cant
     CDM  
25/11   Rapha Nobeyama Supercross  
Winner: Samantha Runnels
     C2  
25/11   Rapha Nobeyama Supercross  
Winner: Emil Hekele
     C2  
26/11   Flandriencrosss  
Winner: Sanne Cant
     C1  
26/11   Flandriencross  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C1  
26/11   Cyclopark Gravesend  
Winner: Ffion James
     C2  
26/11   Cyclopark Gravesend  
Winner: Braam Merlier
     C2  
26/11   Brugherio  
Winner: Gioele Bertolini
     C2  
26/11   Brugherio  
Winner: Eva Lechner
     C2  
26/11   Rapha Nobeyama Supercross  
Winner: Chris Jongewaard
     C2  
26/11   Rapha Nobeyama Supercross  
Winner: April McDonough
     C2  
26/11   Valkenswaard  
Winner: Erik Boer
     NE  
26/11   Valkenswaard  
Winner: Suzanne Meistrok
     NE