CALENDAR
 
Database:   
Date:  |  
Filter: 

Date   Race   Nat.   Cat.     
1/10   Gieten  
Winner: Maud Kaptheijns
     C1  
1/10   Gieten  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C1  
1/10   Bern  
Winner: Jolanda Neff
     C2  
1/10   Bern  
Winner: Marcel Wildhaber
     C2  
1/10   KMC Cross Fest  
Winner: Emma White
     C2  
1/10   West Sacramento GP  
Winner: Katerina Nash (Hanusova)
     C2  
1/10   West Sacramento GP  
Winner: Lance Haidet
     C2  
1/10   KMC Cross Fest  
Winner: Tobin Ortenblad
     C2  
7/10   Berencross  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C2  
7/10   Berencross  
Winner: Sanne Cant
     C2  
7/10   Jabkenice  
Winner: Pavla Havlikova
     C2  
7/10   Jabkenice  
Winner: Tomas Paprstka
     C2  
7/10   Montfoort  
Winner: Dorien Hoog Antink
     NE  
7/10   Charm City Cross  
Winner: Tobin Ortenblad
     C1  
7/10   Charm City Cross  
Winner: Kaitlin Keough (Antonneau)
     C1  
8/10   GP Mario De Clercq  
Winner: Lars Van Der Haar
     C1  
8/10   GP Mario De Clercq  
Winner: Katherine Compton
     C1  
8/10   Kronborg Cyclo Cross  
Winner: Caroline Bohé
     C2  
8/10   Kronborg Cyclo Cross  
Winner: David Eriksson
     C2  
8/10   Lutterbach  
Winner: Lucie Chainel-Lefevre
     C2  
8/10   Lutterbach  
Winner: David Van Der Poel
     C2  
8/10   Derby  
Winner: Bethany Crumpton
     C2  
8/10   Derby  
Winner: Ian Field
     C2  
8/10   Rakova  
Winner: Tomas Paprstka
     C2  
8/10   Rakova  
Winner: Janka Keseg Stevkova
     C2  
8/10   Charm City Cross  
Winner: Stephen Hyde
     C2  
8/10   Charm City Cross  
Winner: Kaitlin Keough (Antonneau)
     C2  
9/10   Toride  
Winner: Miyoko Karami
     C2  
9/10   Toride  
Winner: Hikaru Kosaka
     C2  
14/10   Poldercross  
Winner: Katherine Compton
     C2  
14/10   Poldercross  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C2  
14/10   Hlinsko  
Winner: Pavla Havlikova
     C2  
14/10   Hlinsko  
Winner: Tomas Paprstka
     C2  
14/10   NC Estonia  
Winner: Mari-Liis Möttus
     CN  
14/10   NC Estonia  
Winner: Martin Loo
     CN  
14/10   Albrandswaard  
Winner: Julia Boschker
     NE  
14/10   US Open of CX  
Winner: James Driscoll
     C2  
14/10   US Open of CX  
Winner: Erin Huck
     C2  
14/10   GP Gloucester, MA  
Winner: Emma White
     C2  
14/10   GP Gloucester, MA  
Winner: Tobin Ortenblad
     C2  
15/10   Zonhoven  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C1  
15/10   Zonhoven  
Winner: Maud Kaptheijns
     C1  
15/10   Besançon  
Winner: Steve Chainel
     C1  
15/10   Besançon  
Winner: Lucie Chainel-Lefevre
     C1  
15/10   Aigle  
Winner: Pavla Havlikova
     C1  
15/10   Aigle  
Winner: Marcel Wildhaber
     C1  
15/10   US Open of CX  
Winner: Garry Millburn
     C2  
15/10   US Open of CX  
Winner: Courtenay McFadden
     C2  
15/10   GP Gloucester, MA  
Winner: Ellen Noble
     C2  
15/10   GP Gloucester, MA  
Winner: Tobin Ortenblad
     C2  
19/10   Kermiscross  
Winner: Katherine Compton
     C2  
19/10   Kermiscross  
Winner: Wout Van Aert
     C2  
21/10   Niels Albert Cross  
Winner: Wout Van Aert
     C2  
21/10   Niels Albert Cross  
Winner: Maud Kaptheijns
     C2  
21/10   The Silver Goose  
Winner: Jack Kisseberth
     C2  
21/10   The Silver Goose  
Winner: Ruby West
     C2  
21/10   Rhenen  
Winner: Maaike De Heij
     NE  
21/10   Rhenen  
Winner: Eddy Van IJzendoorn
     NE  
21/10   Podbrezova  
Winner: Tomas Paprstka
     C2  
21/10   Podbrezova  
Winner: Janka Keseg Stevkova
     C2  
21/10   DCCX  
Winner: Kerry Werner
     C2  
21/10   DCCX  
Winner: Arley Kemmerer
     C2  
22/10   Ternitz  
Winner: Magdalena Misonova
     C2  
22/10   Ternitz  
Winner: Martin Haring
     C2  
22/10   Koksijde  
Winner: Maud Kaptheijns
     CDM  
22/10   Koksijde  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     CDM  
22/10   The Silver Goose  
Winner: Jack Kisseberth
     C2  
22/10   The Silver Goose  
Winner: Ruby West
     C2  
22/10   Balan Ardennes  
Winner: Braam Merlier
     C2  
22/10   Balan Ardennes  
Winner: Jade Wiel
     C2  
22/10   Stockholm  
Winner: Martin Eriksson
     C2  
22/10   Stockholm  
Winner: Ida Jansson
     C2  
22/10   DCCX  
Winner: Carla Williams
     C2  
22/10   DCCX  
Winner: Kerry Werner
     C2  
24/10   Nacht van Woerden  
Winner: Lars Van Der Haar
     C2  
24/10   Nacht van Woerden  
Winner: Helen Wyman (Saunders)
     C2  
28/10   NC Canada  
Winner: Michael Van Den Ham
     CN  
28/10   NC Canada  
Winner: Christel Ferrier-Bruneau
     CN  
28/10   Hole Vrchy  
Winner: Tomas Paprstka
     C2  
28/10   Hole Vrchy  
Winner: Pavla Havlikova
     C2  
28/10   Llodio-Laudio  
Winner: Felipe Orts Lloret
     C2  
28/10   Llodio-Laudio  
Winner: Aida Nuno Palacio
     C2  
28/10   GP Brabant  
Winner: Maud Kaptheijns
     C1  
28/10   GP Brabant  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C1  
28/10   Dolna Krupa  
Winner: Martin Haring
     C2  
28/10   Dolna Krupa  
Winner: Janka Keseg Stevkova
     C2  
28/10   Devou Park  
Winner: Stephen Hyde
     C1  
28/10   Devou Park  
Winner: Kaitlin Keough (Antonneau)
     C1  
28/10   HPCX  
Winner: Samantha Runnels
     C2  
28/10   HPCX  
Winner: Jack Kisseberth
     C2  
29/10   Ruddervoorde  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C1  
29/10   Ruddervoorde  
Winner: Maud Kaptheijns
     C1  
29/10   NC Finland  
Winner: Susanna Laurila
     CN  
29/10   NC Finland  
Winner: Sasu Halme
     CN  
29/10   Abergavenny  
Winner: Bethany Crumpton
     C1  
29/10   Abergavenny  
Winner: Thomas Pidcock
     C1  
29/10   Sagae  
Winner: Hikaru Kosaka
     C2  
29/10   Sagae  
Winner: Eri Yonamine
     C2  
29/10   GP Contern  
Winner: Helen Wyman (Saunders)
     C2  
29/10   GP Contern  
Winner: Daan Soete
     C2  
29/10   Almelo  
Winner: Marloes Vos
     NE  
29/10   Hittnau  
Winner: Lucie Chainel-Lefevre
     C1  
29/10   Hittnau  
Winner: Marcel Meisen
     C1  
29/10   Trnava  
Winner: Martin Haring
     C2  
29/10   Trnava  
Winner: Nadja Heigl
     C2  
29/10   Harbin Park  
Winner: Ellen Noble
     C2  
29/10   Harbin Park  
Winner: Stephen Hyde
     C2  
29/10   HPCX  
Winner: Samantha Runnels
     C2  
29/10   HPCX  
Winner: Scott Smith
     C2