CALENDAR
 
Database:   
Date:  |  
Filter: 

Date   Race   Nat.   Cat.     
4/1   NC Australia ITT U23  
Winner: Callum Scotson
     CN  
5/1   NC Australia ITT  
Winner: Katrin Garfoot
     CN  
5/1   NC Australia ITT  
Winner: Rohan Dennis
     CN  
5/1   NC New Zealand ITT  
Winner: Georgia Williams
     CN  
5/1   NC New Zealand ITT  
Winner: Hamish Bond
     CN  
6/1   NC Australia U23  
Winner: Cyrus Monk
     CN  
6/1   NC New Zealand  
Winner: Georgia Williams
     CN  
7/1   NC Australia  
Winner: Shannon Malseed
     CN  
7/1   NC Australia  
Winner: Alexander Edmondson
     CN  
7/1   NC New Zealand  
Winner: Jason Christie
     CN  
11/1   NC Philippines  
Winner: Mark John Lexer Galedo
     CN  
11/1   NC Philippines  
Winner: Jermyn Prado
     CN  
11-14/1   Tour Down Under  
Winner: Amanda Spratt
     2.1  
12-21/1   Vuelta a Tachira  
Winner: Pedro Antonio Gutierrez Daza
     2.2  
13/1   NC Philippines ITT  
Winner: Mark John Lexer Galedo
     CN  
15-21/1   La Tropicale Amissa Bongo  
Winner: Joseph Areruya
     2.1  
16-21/1   Tour Down Under  
Winner: Daryl Impey
     2.WT  
17-21/1   New Zealand Classic  
Winner: Hayden McCormick
     2.2  
21-28/1   Giro del Sol San Juan  
Winner: Gonzalo Joaquin Najar
     2.1  
24-27/1   Sharjah Tour  
Winner: Javier Moreno Bazan
     2.1  
25/1   Trofeo Campos - Santanyi - Ses Salines  
Winner: John Degenkolb
     1.1  
25-28/1   Ronde van Indonesie  
Winner: Alex Ariya Phounsavath Destribois
     2.1  
25-28/1   Tour de Uruguay  
Winner: Dolores Rodriguez Rey
     2.3  
26/1   Trofeo Serra de Tramuntana  
Winner: Tim Wellens
     1.1  
26-29/1   Tour des Zibans  
Winner: Abdellah Hida
     2.2  
27/1   Great Ocean Race  
Winner: Chloe Hosking
     1.1  
27/1   Trofeo Andratx - Mirador d`Es Colomer  
Winner: Toms Skujins
     1.1  
27/1   Gravel and Tar  
Winner: Ethan Berends
     1.2  
28/1   Great Ocean Race  
Winner: Jay McCarthy
     1.WT  
28/1   Trofeo Palma  
Winner: John Degenkolb
     1.1  
28/1   GP d`Ouverture La Marseillaise  
Winner: Alexandre Geniez
     1.1  
30-31/1   Herald Sun Tour  
Winner: Brodie Chapman
     2.2  
31/1-4/2   Herald Sun Tour  
Winner: Jhoan Esteban Chaves Rubio
     2.1  
31/1-4/2   Coupe des Nations de l`Espoir Blue Line  
Winner: Joseph Areruya
     2.NC  
31/1-4/2   Volta a la Comunitat Valenciana  
Winner: Alejandro Valverde Belmonte
     2.1  
31/1-4/2   Etoile de Besseges  
Winner: Tony Gallopin
     2.1