CALENDAR
 
Database:   
Date:  |  
Filter: 

Date   Race   Nat.   Cat.     
13-26/6   Race Across America  
Winner: Christoph Strasser
     NE  
13-26/6   Race Across America        NE  
20/6   NC Ukraine ITT  
Winner: Yevgenia Vysotska
     CN  
21/6   Halle - Ingooigem  
Winner: Arnaud D√©mare
     1.1  
21/6   NC Estonia ITT  
Winner: Silver M√§oma
     CN  
21/6   NC Estonia ITT  
Winner: Liisi Rist
     CN  
21/6   NC Kazakhstan ITT  
Winner: Natalya Sokovnina
     CN  
21/6   NC Kazakhstan ITT  
Winner: Zhandos Bizhigitov
     CN  
21/6   NC Latvia ITT  
Winner: Lija Laizane
     CN  
21/6   NC Latvia ITT  
Winner: Aleksejs Saramotins
     CN  
21/6   NC Luxemburg ITT  
Winner: Christine Majerus
     CN  
21/6   NC Luxemburg ITT  
Winner: Jean-Pierre Drucker
     CN  
21/6   NC Netherlands ITT  
Winner: Tom Dumoulin
     CN  
21/6   NC Netherlands ITT U23  
Winner: Julius Van Den Berg
     CN  
21/6   NC Netherlands ITT U19  
Winner: Minne Verboom
     CN  
21/6   NC Netherlands ITT U17  
Winner: Casper Van Uden
     CN  
21/6   NC Netherlands ITT  
Winner: Annemiek Van Vleuten
     CN  
21/6   NC Netherlands ITT U19  
Winner: Anne De Ruiter
     CN  
21/6   NC Netherlands ITT U17  
Winner: Maud Rijnbeek
     CN  
21/6   NC Poland ITT  
Winner: Katarzyna Pawlowska
     CN  
21/6   NC Poland ITT  
Winner: Michal Kwiatkowski
     CN  
21/6   NC Sweden ITT  
Winner: Lisa Norden
     CN  
21/6   NC Ukraine ITT  
Winner: Oleksandr Polivoda
     CN  
22/6   NC Belgium ITT  
Winner: Ann-Sophie Duyck
     CN  
22/6   NC Belgium ITT  
Winner: Yves Lampaert
     CN  
22/6   NC Belarus ITT  
Winner: Stanislau Bazhkou
     CN  
22/6   NC Belarus ITT  
Winner: Tatsiana Sharakova
     CN  
22/6   NC Costa Rica ITT  
Winner: Milagro Mena Solano
     CN  
22/6   NC Costa Rica ITT  
Winner: Bryan Salas Gonzalez
     CN  
22/6   NC Czechia ITT  
Winner: Nikola Noskova
     CN  
22/6   NC Denmark ITT  
Winner: Martin Toft Madsen
     CN  
22/6   NC Denmark ITT  
Winner: Cecilie Uttrup Ludwig
     CN  
22/6   NC Dominican Republic ITT  
Winner: Juana Isidra Fernandez Veras
     CN  
22/6   NC Domenican Republic ITT  
Winner: Augusto Sanchez Beriguete
     CN  
22/6   NC France ITT  
Winner: Audrey Cordon-Ragot
     CN  
22/6   NC France ITT  
Winner: Pierre Latour
     CN  
22/6   NC United Kingdom ITT  
Winner: Claire Rose (Galloway)
     CN  
22/6   NC United Kingdom ITT  
Winner: Stephen Cummings
     CN  
22/6   NC United Kingdom ITT U23  
Winner: Scott Davies
     CN  
22/6   NC Hungary ITT        CN  
22/6   NC Ireland ITT  
Winner: Eileen Burns
     CN  
22/6   NC Ireland ITT  
Winner: Ryan Mullen
     CN  
22/6   NC Latvia  
Winner: Lija Laizane
     CN  
22/6   NC Norway ITT  
Winner: Vita Heine (Peterson)
     CN  
22/6   NC Norway ITT  
Winner: Edvald Boasson Hagen
     CN  
22/6   NC Switzerland ITT  
Winner: Stefan K√ľng
     CN  
22/6   NC Switzerland ITT  
Winner: Marlen Reusser
     CN  
22/6   NC Slovakia ITT  
Winner: Janka Keseg-Stevkova
     CN  
22/6   NC Sweden ITT  
Winner: Tobias Ludvigsson
     CN  
23/6   NC Austria ITT  
Winner: Martina Ritter
     CN  
23/6   NC Austria ITT        CN  
23/6   NC Brazil ITT        CN  
23/6   NC Brazil ITT        CN  
23/6   NC Croatia ITT        CN  
23/6   NC Czechia ITT  
Winner: Jan Barta
     CN  
23/6   NC Eritrea ITT  
Winner: Mekseb Abrha Debesay
     CN  
23/6   NC Spain ITT U23  
Winner: Jaime Castrillo Zapater
     CN  
23/6   NC Spain ITT  
Winner: Lourdes Oyarbide Jimenez
     CN  
23/6   NC Spain ITT  
Winner: Jonathan Castroviejo Nicolas
     CN  
23/6   NC Ethiopia ITT  
Winner: Tsgabu Gebremaryam Grmay
     CN  
23/6   NC Germany ITT  
Winner: Tony Martin
     CN  
23/6   NC Germany ITT U23  
Winner: Richard Banusch
     CN  
23/6   NC Germany ITT  
Winner: Trixi Worrack
     CN  
23/6   NC Italy ITT  
Winner: Elisa Longo Borghini
     CN  
23/6   NC Italy ITT  
Winner: Gianni Moscon
     CN  
23/6   NC Japan ITT  
Winner: Eri Yonamine
     CN  
23/6   NC Japan ITT  
Winner: Ryota Nishizono
     CN  
23/6   NC Kosovo ITT        CN  
23/6   NC Lithuania ITT        CN  
23/6   NC Lithuania ITT        CN  
23/6   NC Portugal ITT        CN  
23/6   NC Romania  
Winner: Marius Petrache
     CN  
23/6   NC Romania        CN  
23/6   NC Russia ITT        CN  
23/6   NC Russia ITT  
Winner: Ilnur Zakarin
     CN  
23/6   NC Serbia ITT        CN  
23/6   NC Serbia ITT        CN  
23/6   NC Slovakia ITT  
Winner: Marek Canecky
     CN  
23/6   NC Verenigde Staten ITT        CN  
23/6   NC Verenigde Staten ITT        CN  
23/6   NC Venezuela ITT        CN  
23/6   NC Venezuela ITT        CN  
24/6   NC Antigua and Barbuda ITT        CN  
24/6   NC Belgium        CN  
24/6   NC Belarus        CN  
24/6   NC Brazil        CN  
24/6   NC Canada        CN  
24/6   NC Costa Rica        CN  
24/6   NC Czechia        CN  
24/6   NC Denmark        CN  
24/6   NC Dominican Republic        CN  
24/6   NC Spain U23        CN  
24/6   NC Spain        CN  
24/6   NC France        CN  
24/6   NC Georgia ITT        CN  
24/6   NC Germany        CN  
24/6   NC Hong Kong ITT        CN  
24/6   NC Hong Kong ITT        CN  
24/6   NC Israel        CN  
24/6   NC Israel        CN  
24/6   NC Japan        CN  
24/6   NC Kazakhstan        CN  
24/6   NC Kazakhstan        CN  
24/6   NC South Korea ITT        CN  
24/6   NC South Korea ITT        CN  
24/6   NC Kosovo        CN  
24/6   NC Macedonia ITT        CN  
24/6   NC Macedonia ITT        CN  
24/6   NC Mauritius        CN  
24/6   NC Netherlands U23        CN  
24/6   NC Netherlands        CN  
24/6   NC Poland        CN  
24/6   NC Ruanda ITT        CN  
24/6   NC Ruanda ITT        CN  
24/6   NC Switzerland        CN  
24/6   NC Slovakia        CN  
24/6   NC Sweden        CN  
24/6   NC Verenigde Staten        CN  
24/6   NC Venezuela        CN